Новости

Саша Леонова, автор блогу | Жінка мрії | Жіноче саморозвиток для думаючих леді

  1. Ласкаво просимо в світ жіночої саморозвитку! :)

Доброго дня! Я - Саша Леонова, автор цього блогу. Доброго дня

Я обожнюю планувати, записувати цілі / мрії, відшукувати внутрішні установки або обмеження і переписувати їх. А потім спостерігати, як в життя приходить диво - як збуваються мрії і бажання, реалізується все заплановане і перетворюється життя.

У дитинстві я мріяла стати чарівницею і знайти чарівну паличку. Я виросла, паличку не знайшла, але відкрила для себе чари саморозвитку.

Скажу вам відверто, - це затягує :) Хочеться все більше і більше міняти себе і своє життя, щоб дістатися туди, про що ти раніше навіть не насмілювався мріяти :) Це як квест або комп'ютерна гра, в якій ти переходиш з рівня на рівень, отримуєш нові навички, інструменти. Як гра - але набагато цікавіше: тому що життя завжди цікавіше - вона вміє дивувати і підносити сюрпризи.

Мою історію змін можна прочитати тут.

А тепер - трішки про мене: хто я, про що і навіщо веду цей блог.

У світі академічної науки я «Олександра Володимирівна» (в професійному житті - кандидат історичних наук), тут - просто Саша.

Могла б бути Ксюшею (мама хотіла так мене назвати і я люблю це ім'я як своє друге), але Олександр Заваров забив гол в далекому 1987 році і я отримала своє теперішнє ім'я.

«При чому тут Заваров?» - запитаєте ви. А при тому, що саме цей футболіст своїм вирішальним голом визначив моє ім'я. Мій тато, моторошний фанат футболу, вирішив назвати дитину на честь гравця, який заб'ёт гол у вирішальному матчі «Динамо (Київ) -« Динамо (Мінськ) ».

Від тата у мене - така пристрасть до своїх захоплень, цілеспрямованість, любов до історії і трошки до футболу.

Від мами - любов до мистецтва, балету, м'якість і доброта.

Заміжня, виховуємо з чоловіком сина.

У вільний час читаю, пишу, малюю, вирощую квіти, подорожую. Останнім часом дуже полюбила лижі) Обожнюю море)

Цікавлюся фотографією, живописом і трошки мистецтвознавством.

У 2014 р познайомилася зі світом блогів і так він мені сподобався, що вирішила завести свій (докладніше про це тут ). Для мене ця ідея не нова - з 11 років я веду щоденники. У цьому сенсі моєму щоденнику / блогу вже 20 років. Просто раніше це було «тільки для себе» і «в стіл», а зараз - «ще й для інших» і «в блог».

Мій девіз: «Якщо тебе щось не влаштовує - просто зміни це.»

Будемо знайомі ближче, заходите до мене в FACEBOOK або в INSTAGRAM, а ще у мене є канал в TELEGRAM - Ласкаво просимо!

Найпоширеніший питання про моє блозі - «Що таке жіноче саморозвиток?» Так ось для мене

Жіноче саморозвиток - це постійне зі вдосконаленні жінкою своєї внутрішньої і зовнішньої краси, усвідомлене рух до своїх цілей, прагнення розвиватися у всіх життєвих сферах.

Я впевнена, що кожна з нас має потужний потенціал для того, щоб стати Жінкою Мрії. Дуже важливо: своєї мрії, не чиєюсь.

Для кожної з нас - абсолютно реально прийти до життя своєї мрії, де ти всім задоволена і щаслива, де саме життя - в радість і кайф!

Якщо коротко, мій блог про двох головних речей: про КРАСОТЕ і ПЛАНУВАННЯ. Можна погратися словами і сказати, що це блог про «красивому плануванні», «красі планування» або про «плануванні краси» (так, він про те, і про інше, і про третій). Але його головна ідея в тому, щоб

Виходячи з цього задуму в блозі є такі рубрики:

  • "ВНУТРІШНЯ КРАСА". Внутрішній світ людини - це основа основ. Це мікрокосмос і ціла галактика, досліджувати яку можна нескінченно. У той же час внутрішній світ визначає зовнішній світ людини: все, що відбувається з нами в житті; люди, яких ми зустрічаємо на своєму шляху - це відображення наших думок, намірів, страхів.

Хочете навести порядок в життя? Починайте з внутрішнього порядку і думок.

підрубрики:

- Письмові ПРАКТИКИ (Допоможе виявити і переписати негативні установки і обмежують програми)

- НАТХНЕННЯ (Допоможе надихнутися і зважитися на зміни)

- ЧИТАННЯ (Що корисного почитати: огляди книг і блогів по саморозвитку).

  • "ЗОВНІШНЯ КРАСА" - це, безумовно, відображення краси внутрішньої. Але це зовсім не означає, що не потрібно приділяти увагу своїй зовнішності, берегти і вдосконалювати красу, яку дала природа. У цій рубриці ви знайдете такі підрубрики:

- поради по догляду за собою від перевірених експертів.

- Планнер краси і

- Марафони краси .

  • У рубриці «Планування» я пишу про те, як ставити цілі, як записувати мрії, як знаходити час на все, що хочеться. У цій рубриці також про те, як чути себе і не попастися в пастку, коли чи не ви керуєте цілями, а вони - вами, заганяючи в глухий кут і депресію.
  • У рубриці «Приватне» я пишу про моїх відкриттях, осяяннях і інсайт. Про роботу над собою і особистих експериментах. А також просто ділюся думками і трошки розповідають про своє життя.

  • Про відносини жінки і чоловіки можна почитати в рубриці «Відносини» , Де ми спробуємо зрозуміти, чого хочуть чоловіки і жінки від відносин, де межі особистого простору в парі, як досягти гармонії, зберегти любов і романтику на довгі роки.

  • «Статус: вільна» в цій рубриці ви знайдете статті про те, як з самотньою і депресивної перетвориться в щасливу, життєрадісну і гармонійну жінку; як припинити жити в очікуванні чоловіка і в той же відкритися для нових відносин, зав'язати перспективні знайомства, вибрати гідного чоловіка і створити з ним гармонійні відносини.

Ласкаво просимо в світ жіночої саморозвитку! :)

Написати мені можна на пошту [email protected]

PS Щоб бути в курсі подій і не пропустити запуск нових проектів і вихід статей - підписуйтесь на новини блогу:

«При чому тут Заваров?
Найпоширеніший питання про моє блозі - «Що таке жіноче саморозвиток?
Хочете навести порядок в життя?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: