Секрети обробки фото в Instagram: Elena Bazu

Привіт мене звати  Лена  , Я веб-дизайнер, фотограф і блогер в Нью-Йорку

Привіт мене звати Лена , Я веб-дизайнер, фотограф і блогер в Нью-Йорку. часто в моєму Інстаграм запитують, як я обробляю фотографії, якими фільтрами користуюся, на що знімаю. Так ось хочу детально про все розповісти разом з кількома порадами.

Активно в Інстаграм пощу другий рік, починала з iPhone 5, після переїзду в Нью-Йорк почала знімати на iPhone 6S, півроку тому почала знімати на Canon 6D + об'єктив 50 mm f / 1.8. Перейти з Айфона на камеру було нелегко, та й знімати на камеру в Інстаграм не так просто, як здається. По-перше, у Айфона є автоматична експозиція, по-друге, кут об'єктива ширше (більше поміщається в кадр) і Айфон завжди під рукою. Є люди, які не люблять фотографії на камеру в Інста, вважаючи що там повинна залишитися Мобілографія в квадратному форматі. Я не сперечаюся з цією думкою, але все ж той процес, до якого я прийшла методом проб і помилок, мені ближче. Тим більше не відкрию великий секрет, сказавши, що більшість блогерів давно знімають на камери, будь то Olympus Pen або Fujifilm x100. Великим плюсом окремої камери є ще й те, що тепер є багато якісних фотографій з подорожей і повсякденному житті: на айфон я ніколи так багато не знімала, а якщо і знімала, то це були якісь викладки (flatlay), від яких теж в свого часу відійшла в сторону живої фотографії.

Великим плюсом окремої камери є ще й те, що тепер є багато якісних фотографій з подорожей і повсякденному житті: на айфон я ніколи так багато не знімала, а якщо і знімала, то це були якісь викладки (flatlay), від яких теж в свого часу відійшла в сторону живої фотографії

В цілому мій процес зйомки виглядає так - фотографую на камеру, скидаю фото через вбудований в камері wi-fi на Айфон і вже в телефоні обробляю в VSCO, а потім в самому Instagram.

 • Головне - це якість исходника. Фотографія повинна бути знята в експозицію, без білих засветов і провалів в темне. Якщо знімаєте на телефон, обов'язково протирайте об'єктив камери (іноді різниця разюча), і в сонячний день при великому контрасті краще фокусуватися на більш темних ділянках в кадрі.
 • Освітлення. Практично завжди знімаю на вулиці або з природним світлом, наприклад, біля вікна. Кімнатний світло додає непотрібну жовтизну, зайві тіні і «штучні» відблиски, які ніякої ретушшю не виправити. Це вже блогерського деформація, але в дорогих ресторанах, куди приходжу за красивою їжею, завжди прошу стіл біля вікна, якщо такого немає, то чекаю або іноді йду в інше місце. Дехто каже, що я занадто заморочуюся, але якщо не морочитися, навіщо тоді цим взагалі займатися?

Дехто каже, що я занадто заморочуюся, але якщо не морочитися, навіщо тоді цим взагалі займатися

 • Композиція. Якщо ви постите в квадраті - знімайте в квадрат спочатку. Я люблю вертикальні фотографії, вони так займають більше "маси" в стрічці, але якщо хочете щоб люди прочитали підпис до фото, краще постити квадрат або в горизонтальній орієнтації. З почуттям композиції найскладніше, завжди раджу повторювати за іншими, щоб навчитися самому і «промовляти» картинки, які подобається, відповідаючи собі на питання чому подобається, які тут деталі, які кольори й акценти в композиції, і потім використовувати ці прийоми у себе. Ну, і звичайно багато-багато знімати, дуже багато, з часом виробиться свій стиль і розуміння картинки. В ідеалі має бути, щоб фотографія з'явилася в голові до того, як ви її зніміть, це безпрограшний варіант. Але таке приходить з практикою. Хочете щось робити добре - заморачивайтесь.

Хочете щось робити добре - заморачивайтесь

Користуюся в основному двома фільтрами: А6 і іноді Е1. Плюс потім підтягую інструментами в самому додатку Інстаграма. Тобто я накладаю фільтр А6 в VSCO, а в самому додатку Інстаграма покращують картинку по світу, контрасту і перспективі.

 1. Перспектива (Adjust). На фотографіях вулиць вирівнюю перспективу, так виглядає ефектніше.
 2. Освітлення (Brightness). Колись я була фанатом бляклих знебарвленого фотографій, але зараз більше подобається світлі яскраві фото. Тому завжди піднімаю освітлення на мінімум 10 пунктів (якщо тільки оригінал не пересвічений).
 3. Контраст (Contrast). Додаю контраст, дивлячись який исходник, іноді замість контрасту користуюся інструментом Lux (в Інстаграме на екрані налаштувань зверху, чорно-біле сонце). Так ось фотографію з правильним освітленням він робить ще крутіше, особливо Селфі!
 4. Насиченість (Saturation). Літні фотографії люблю з насиченими кольорами, але цим треба акуратно користуватися, тому що легко переборщити, +5 пунктів буде досить. Хочу зауважити, що Контраст додає і Насиченість.
 5. Різкість (Sharpen). Я принципово не додаю різкість в VSCO, тому що коли ви постите фото, Інстаграм утискає исходник, тим самим з'являються артефакти різкості. Щоб не було «побитої» картинки, різкість краще додавати в кінці в самому Інстаграме.

Щоб не було «побитої» картинки, різкість краще додавати в кінці в самому Інстаграме

І трохи загальних порад з особистого досвіду:

 1. Стрічка красиво виглядає, якщо чергувати загальні і великі плани, наприклад, фото вулиці з фотографією їжі. Особисто я ще намагаюся чергувати світлі кадри з темними, нічого не можу з собою вдіяти! Для того, щоб тестувати, як фотографії виглядають поруч в стрічці, можна завести окремий закритий аккаунт і там експериментувати.
 2. Всі хороші фото зберігаю в VSCO, навіть якщо не збираюся сьогодні їх постити. В альбомі телефону вони губляться назавжди, як правило.
 3. Більше лайкають вертикальні і квадратні фотографії, частіше читають підписи в горизонтальних фотографіях.
 4. Знімайте частіше Stories в Інстаграме, так у фоловерів є залучення в ваші лайфстайл і життя як таке.
 5. Зараз з'явилася функція Статистики всередині самого Інстаграма, про те як його ввімкнути і як дивитися читайте тут . Там же статистика і підкаже, в який час доби у вас найвища активність в профілі. Добре постити за годину-дві до піку.

Добре постити за годину-дві до піку

Щоб навчитися інтуїтивно обробці треба дивитися кращих, на початку шляху повторювати за ними (все одно у вас не вийде точно так же), з часом сублімувати для себе те, що подобається і обов'язково шукати свій стиль, нехай він з роками і буде змінюватися. Нижче список моїх улюблених Інстаграмов з красивими композиціями і стилістикою, які як або впливали на мене за останні два роки:

Більше фотографій і прикладів дивіться в моєму блозі про Нью-Йорку і дизайнерської життя і в Інстаграме . На специфічні питання з задоволенням відповім нижче в коментарях.

подобається 579 поділитися

Дехто каже, що я занадто заморочуюся, але якщо не морочитися, навіщо тоді цим взагалі займатися?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: