Новости

Скільки я заробив в сервісі Блогун?

  1. Для кого підходить заробіток на Блогуне?
  2. Результати експерименту з заробітком на Блогуне
  3. Скільки я заробив в Блогуне?
  4. Що впливає на доходи в Блогуне?

У сьогоднішній статті я підводжу підсумки експерименту, в рамках якого я освоював ще одне джерело доходу в Інтернеті. Почав я його 31 серпня, про що писав у статті про те, як заробляти в Інтернеті за допомогою сервісу Блогун . Прийшов час розповісти, що з цього вийшло.

як заробляти в Інтернеті за допомогою сервісу Блогун

Для кого підходить заробіток на Блогуне?

В першу чергу я відчував це джерело доходу для того, щоб мати можливість допомогти своїм новим партнерам по бізнесу заробляти більше грошей, поки їхні доходи ще не великі. Тому спочатку я ставився до Блогун не як до бізнесу, а як до додаткової роботи. Пасивного доходу тут немає, але зате є швидкі живі гроші.

Результати експерименту з заробітком на Блогуне

Забігаючи вперед, скажу, що експеримент пройшов вдало, результати, на які я розраховував, були досягнуті і навіть перевершили мої очікування. Вартість кожної моєї статті збільшилася приблизно на 100 рублів, за рахунок розміщення постових.

На самому початку я планував продавати рекламу на своєму блозі у вигляді постових за ціною близько 50 рублів, але поступово експериментальним шляхом обчислив, що цілком реально брати і в 2 рази більше. На зображенні видно, що перші замовлення я виконував по 40 рублів, потім підвищував ціну.

На зображенні видно, що перші замовлення я виконував по 40 рублів, потім підвищував ціну

Скільки я заробив в Блогуне?

За півтора місяця 9 рекламодавців оплатили мою роботу на загальну суму 640 рублів. У процесі проведення експерименту, крім Блогуна, я досліджував ще два подібних сервісу, про які розповім наступного разу. І додатково, з подібних сервісів, за постові було отримано ще 750 рублів.

В цілому, з урахуванням перших дешевих постових за 20 статей я отримав 1390 рублів. Цифра невисока, але якщо врахувати, що статті в блог я в будь-якому випадку пишу регулярно, то для отримання цих грошей я практично не витратив свого часу.

Знову ж таки, при бажанні заробляти більше, можна писати не 2 статті в тиждень, а 2 в день, в цьому випадку сума буде близька до доходів багатьох людей, які працюють за наймом. Скажу відверто, написати 2 статті будинки в теплі і затишку (а можна і на пляжі в Туреччині) набагато приємніше, ніж пихкати 8 годин на офісі або біля верстата.

Що впливає на доходи в Блогуне?

По-перше, звичайно ж, рейтинг ваших сайтів ( ТИЦ і PR ), Чим він вищий, тим вище попит і середня ціна.

По-друге, якість вашого блогу, тобто наскільки цікаві статті ви пишете. Рекламодавці набагато охочіше платять блогам, в яких пишуться цікаві і читаються статті.

По-третє, ваші навички продавця. Чим краще ви вмієте продавати, тим краще ви зможете продати свій блог, підготувати для нього більш захоплююче опис, підкреслити більше переваг, це також принесе вам більше прибутку.

Хочете спробувати свої сили в Блогуне і створити нове джерело доходу - Зареєструватися в сервісі Блогун.

Для кого підходить заробіток на Блогуне?
Що впливає на доходи в Блогуне?
Для кого підходить заробіток на Блогуне?
Скільки я заробив в Блогуне?
Що впливає на доходи в Блогуне?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: