Тематика сайту для заробітку

 1. З чого почати вибір тематики сайту для заробітку?
 2. Рейтинг тем для сайтів:
 3. Нова рубрика Тематика сайту для заробітку

Привіт, читачі блогу Сайт з нуля.

У нашій статті про послідовності дій при створенні сайту після визначення мети створення свого ресурсу і взагалі необхідності в ньому, другим пунктом позначений вибір тематики. Тут складність виникає переважно у тих, хто створює свій сайт з метою заробітку на ньому. Якщо ж ваша мета створення інтернет-магазину, як додаток до свого оффлайн бізнесу, або сторінки для залучення уваги до будь-якої проблематики, все одно рекомендуємо прочитати цю статтю.

Процес вибору, на яку тематику створити сайт для заробітку, завжди був досить неоднозначним. Одні сайти / блоги радять такі теми, інші радять зовсім інші, а треті кажуть взагалі - пишіть про що завгодно, до чого у вас душа лежить. Але ж зараз ера комп'ютерних технологій, невже не можна порахувати якось - куди, ж податися і в якій області докласти свої сили?

Звичайно, все це можна зробити, але ніхто вам не дасть 100% гарантію, що якщо, припустимо, ви створите сайт про Мангуст, у вас буде відвідуваність через місяць більше 1000, а отже і доходи почнуть надходити. Швидше зовсім навпаки. Потрібно подаватися в галузі і теми, на які є попит. І нехай конкуренція там набагато вище, але воно того варте.

З чого почати вибір тематики сайту для заробітку?

З нашого досвіду, мають рацію ті, хто стверджує, що отримати прибуток можливо з будь-якого сайту, головне, щоб у вас було бажання ним займатися. І багато вільного часу для цього.

З цього, напишіть для себе на листочку п'ять тем для сайту, про які ви вже ось прямо зараз можете щось писати або зробити без допомоги інтернету. Наприклад, якщо ви бухгалтер, то легко зможете писати про різних бухгалтерських послугах, нюансах розрахунків, а можете писати і про чинне законодавство, оскільки напевно стикаєтеся з ним.

Таким чином кожен може для себе визначити якісь сфери знань, де він володіє хоч якимось досвідом і може ним поділитися з іншими.

Тепер вивчіть популярні грошові теми для створення сайту і їхні рейтинги. Про це пишуть багато ресурсів, пропонуються різні інструменти. Ми не стали стояти особняком і створили свій рейтинг.

Рейтинг тем для сайтів:

 • автомобілі
 • кіно
 • медицина
 • кулінарія
 • нерухомість
 • будівництво
 • навчання
 • інтернет

Для перших з трьох ми наведемо наочні дані про кількість запитів, з ними пов'язаних, за допомогою інструменту підбору слів від Яндекс .

Запит авто з його словоформами шукають в місяць більше 13,5 млн раз (ліва колонка). Пов'язані з ним запити також дуже популярні (права колонка).

Для теми Кіно ми взяли більш популярне Фільми та результат виходить дійсно вражаючим - понад 104 млн. Показів на місяць. Схожі запити також досить популярні.

Тему медицини (на прикладі запиту ліки) - шукають вже трохи менш активно, але все одно дуже багато.

Фактично, якщо самі високочастотні запити по якійсь темі шукають понад 100 тис. Разів на місяць - ця тематика сайту підходить для заробітку.

Наведемо ще цікаву інформацію про сукупну відвідуваності трьох найпопулярніших сайтів в цих трьох галузях (згідно даних рейтингу LiveInternet ).

 1. Авто - 3 462 343 відвідувачів.
 2. Кіно посилання - 1 282 355 відвідувачів.
 3. Медицина посилання - 1 128 426 відвідувачів.

Для заробітку на контекстній рекламі ще потрібно перевірити теми на конкурентність і середню ціну кліків по такій рекламі.

Так, в автомобільній тематиці ціна за клік досягає 5-10 $, в медицині деякі ключові слова (реклама по ним) оцінюються і по 15 $ за клік, а ось реклама, пов'язана з фільмами, досить низько цінується - 0,5-2 $. Чим зумовлена ​​така різниця? Кількістю пропозицій, тобто кількістю сайтів цих тематик, і кількістю рекламодавців готових платити за рекламу в них (в автомобільній сфері їх і багато, і вони готові платити великі суми, оскільки покупка навіть 1 одиниці товару окупить ці витрати).

Вибір тематики сайту перегукується з процесом складання семантичного ядра , Оскільки інструменти використовуються ті ж.

На цьому етапі, подивіться свій список тем і порівняйте з нашим рейтингом, якщо є збіги - дуже добре. Ви попередньо визначилися з темою. Якщо немає, нічого страшного.

Тепер радимо переглянути наші матеріали за обраною вами темою або якщо такої немає ще.

Нова рубрика Тематика сайту для заробітку

Ми, автори і творці цього проекту, вирішили підійти до проблематики вибору сайту грунтовно і дещо незвично. По крайней мере, у відкритому доступі в мережі, нам майже не траплялося таке, а то, що є - зовсім не задовольнило вмістом.

Про що мова? Ми вирішили створити окрему рубрику, де регулярно публікуватимуться статті з докладним аналізом конкретних популярних тематик сайтів для заробітку в інтернеті в розрізі їх конкурентності, аналізі головних представників галузі (найбільш успішних сайтів), виборі певних запитів, за якими, на наш погляд, буде простіше просунутися в топ видачі пошукових систем. Можливо, на кожну тему будуть дві статті, оскільки навіть за попередніми оцінками, обсяг інформації, який потрібно буде висвітлити - вселяє. В такому випадку, обидві частини будуть публікуватися в один день або друга на наступний день, щоб не змушувати вас чекати надто довго.

Даних буде багато, тому описувати їх ми буде досить лаконічно, з використанням відповідної термінології. Пам'ятаючи про те, що було обіцяно на головній сторінці писати максимально просто і для людей, публікується ця стаття-анонс і, за сумісництвом, роз'яснення.

Навіщо ми все це плануємо робити? Щоб наочно показати як розвивається та чи інша галузь, яка в них конкуренція, приклади найуспішніших сайтів і багато інших цікавих нюансів. Сподіваємося це допоможе вам значно спростити вибір тематики сайту для заробітку, а головне заздалегідь зрозуміти, з чим ви зіткнетеся.

Дякуємо за увагу. Будемо дуже вдячні, якщо скористаєтеся кнопочками соціальних мереж.

Також варто прочитати

З чого почати вибір тематики сайту для заробітку?
Але ж зараз ера комп'ютерних технологій, невже не можна порахувати якось - куди, ж податися і в якій області докласти свої сили?
З чого почати вибір тематики сайту для заробітку?
Чим зумовлена ​​така різниця?
Про що мова?
Навіщо ми все це плануємо робити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: