Новости

Вибір теми для сайту

Спочатку Бог створив чоловіка, потім він створив жінку.
Потім Богу стало шкода чоловіка, і він дав йому тютюн.
Марк Твен. Спочатку Бог створив чоловіка, потім він створив жінку

П равильна вибір теми для сайту і втілення в життя проекту під назвою «створення власного сайту» є одночасно і дуже простим, і дуже складною справою. Але залишається при цьому страшенно захоплюючим заняттям. По крайней мере, нудьгувати тобі точно не доведеться.

З хибність цієї справи залежить від того, що ти хочеш отримати в результаті. Якщо це проста особиста сторінка про себе коханого, що складається з двох-трьох «листків», то особливо складного тут нічого немає, і створити її можна новачкові за пару годин. Але якщо мова йде про щось більше, то для того, щоб полегшити собі завдання, потрібно з самого початку розбити весь процес на етапи.

У иглядіт це приблизно ось так:


 • 1. Визнач для чого призначений твій майбутній сайт (продаж чого-небудь, обмін інформацією про що-небудь і т.д.);

 • 2. Продумай, що повинен включати в себе твій сайт для виконання цього завдання;

 • 3. Створити попередній начерк головної сторінки на папері (схематично, не треба малювати шедевр для Ермітажу). Цю сторінку ти можеш потім використовувати в якості шаблону для інших, таким чином у сайту буде єдиний стиль і схожість сторінок один на одного;

 • 4. Після всього цього залишиться перевести твій «красивий картина» в код на мові HTML.

Відгук відвідувача:

Доброго дня! Вибрав ваш сайт як самовчитель для мене хочу сам навчитися зробити сайт Спасибі за інформацію яку ви вільно всім предоставляете.Надеюсь якщо застрягну в процесі самонавчання сайтобудування отримати від вас підказку де проблема. Ще раз дякую вам за інформацію викладену вами.

Ілля Кочеріді.

П овторюсь ще раз, все вищесказане відноситься до створення більш-менш серйозного сайту, а не простенької сторінки про себе. Якщо твоя мета саме такий сайт-візитка, то можеш вивчити основи мови HTML і відразу приступати до його створення.

З амое важливе і найскладніше на початковому етапі - це вибір теми для майбутнього сайту. Доводилося багато разів бачити на різних форумах фрази типу: « Хочу заробити на своєму сайті ! Продавати там чогось або рекламу поставити ! »Якщо саме так сформулювати тему для створення сайту, то слово« хочу »так і залишиться головним до кінця життя. Нам же потрібно слово «можу».

Ч об сайт приносив гроші потрібно чітко визначити: як він буде це робити, що для цього повинні зробити ми і хто будуть ті люди, які дозволять нам отримати дохід. якщо створити сайт з метою, наприклад, обміну будь-якою інформацією або це буде ресурс про твоє хобі, то сенс цих питань залишиться тим же, змінитися тільки їх формулювання. Загалом, всі ці питання можна привести до загального вигляду:

 • ~ Чому ти хочеш створити сайт?

 • ~ Хто буде аудиторією твого сайту?

 • ~ Чого хочуть отримати ці люди, прийшовши на твій сайт?

Е щё однією розповсюдженою помилкою початківців вебмайстрів є вибір самої «жирної» (популярної) теми для сайту (ти мрієш стати королем порноіндустрії?), Т. Е. Теми, в якій створено велику кількість сайтів і якою цікавиться багато користувачів. Цього не варто робити з кількох причин:

 • а). Крім «порно» і «бальшое сиськи» люди шукають в Інтернеті ще багато інших речей;

 • б). Разом з великими грошима в цих «жирних» темах (до яких крім «сексуальних» відносяться і теми нерухомості, продажу популярних товарів, автомобілі і т.д.) знаходиться і чимале число вже сформованих вебмайстрів, які, в основному, об'єднані в колективи. Конкурувати новачкові з ними безглуздо;

 • в). У більшості цих тем початківець слабо розбирається (знання запиту «бальшое сиськи» ще не означає, що твій сайт буде в десятці видачі по цьому запиту). Тому створити конкурентний ресурс буде дуже проблематично;

 • г). Крім знання самої теми, необхідно знати тонкощі і нюанси розкрутки і просування сайту з цієї тематики, чого знову-таки за визначенням не може новачок.

Я сам також наступав на ці «сексуальні» граблі. Я створив навіть не сайт, а блог на безкоштовному блоговому сервісі . Залив туди фотографії легко одягнених тіток, розгорнув рекламну кампанію по блогам інших користувачів цього сервісу і почав прикидати, на що ж я буду витрачати гроші, які ось-ось на мене посипляться. При цьому і відвідуваність була (невелика звичайно, приблизно 50 чоловік в день), але всі відвідувачі хотіли тільки витріщатися на тіток і вперто не бажали витрачати свої гроші на те, що я їм пропонував. Тоді я вирішив, що це неправильні відвідувачі і у них «неправильний мед». Я подвоїв зусилля по рекламі і отримав ... дулю я отримав. Мене викинули з цього сервісу з формулюванням «гад повзучий» і тільки після довгої переписки з адміністрацією, в якій довелося їм наплести, що я працюю в Мегафоні і що все це витрати виховання, мені повернули доступ до блогу. Він так до сих пір і стоїть порожній (адміни всіх голих тіток попросили віддалитися).

П оетому, роблячи висновок з усього вищесказаного, можу порадити вибирати таку тему для створення першого сайту,

 • ~ Яка буде цікава тобі самому,

 • ~ В якій ти хоч щось розумієш

 • ~ І по якій ти можеш сказати іншим чогось цікавого.

Т ак ти і веб-сайт не кинеш на півдорозі, і створиш нормальний ресурс, в який вкладено душу і працю. А це наше єдине і головна перевага перед усіма цими «гуру», у яких на перше місце поставлені гроші, причому швидкі. Якість же проекту навіть не на другому, а на передостанньому місці. І використовувати з розумом це перевага наш святий обов'язок. Тому тільки конкретно визначившись з вибором теми для сайту і з механізмом взаємодії ресурсу з користувачами, можна переходити безпосередньо до втілення задуманого в життя, тобто в Мережу. Так що визначайся і переходь до наступного розділу, в якому я розповім тобі про основи мови HTML.

Поділися посиланням на Seoded.ru з друзями, знайомими і друзями в соціальних мережах і на форумах! А сам сайт додай в закладки! Так переможемо.

И мрієш стати королем порноіндустрії?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: