Захищаємо wordpress від спаму в коментарях

Всім доброго часу доби Всім доброго часу доби. Сьогодні поговоримо з Вами про те, як захистити wordpress від спаму в коментарях. Для захисту існує величезна кількість всіляких плагінів, які допомагають захистити Ваш блог від спаму в коментарях. Однак в більшість полігонів вбудована капча, яка не всім подобається. Я сам іноді потрапляв в таку ситуацію, коли забував натиснути на кнопочку антиспаму.

Я вирішив зі своїм блогом провести невеликий експеримент , Який полягає в установці плагіна для захисту wordpress від спаму в коментарях без використання капчі .До сьогоднішнього дня на моєму блозі для боротьби зі спамом були встановлені два плагіна: всім відомий Akismet і CheckBot, в якому вмонтовано капча з чоловічком. Для того, щоб залишити коментар, необхідно постійно натискати на чоловічка з піднятою рукою, підтверджуючи тим самим, що Ви не робот і не спамер.

Відправився я шукати москітні сітки , Щоб жоден спамер не проникнув. Пошуки привели мене сюди http://wordpress.org/extend/plugins/antispam-bee/, де знаходиться плагін Antispam Bee для захисту wordpress від спаму в коментарях без використання капчі.

У чому перевага даного плагіна?

1. Ви не вводьте ніяку капчу і не вирішуєте нмікакіе математичні задачки.

2. Якщо Ви автор блогу, тобто адміністратор, Ви полегшите свою долю із сортування комменаторов на з воіх і чужих.

3. В плагіні вбудована функція ручної фільтрації спаму.

Тепер давайте розглянемо сам принцип роботи плагіна Antispam Bee.

В процесі розсилки спаму боти і всяка нечисть заповнюють всі пункти форми коментаря. Розглянутий в даній статті плагін Antispam Bee автоматично додає на Ваш блог дві форми коментування, одну приховану і другу, від якої потерпають на сторінках блогу. Відбувається підміна форми коментування. До речі, подібну форму, що захищає wordpress від спаму в коментарях можна зробити і без використання плагіна. При цьому просто прописуються деякі функції в шаблонах Вашої теми. Про це я спробую розповісти іншим разом. Отже, йдемо далі. Що ж відбувається при заміні форми? Нормальний коментатор буде заповнювати саме ту форму, яку він бачить і від якої потерпають безпосередньо на сторінці. А ось спамерських робот буде заповнювати відразу дві форми. Таким чином наш розумний плагін отримає сигнал, що на блог намагається проникнути спамер.

Ось і вся хитрість на сьогодні. Спробуйте плагін Antispam Bee для захисту wordpress від спаму в коментарях, може і Вам сподобається. А я почекаю деякий час, подивлюся, як впорається зі своїми завданнями новий плагін. Слідкуйте за новинами, незабаром Ви дізнаєтеся результати мого експерименту.

Про те, як захистити wordpress від спаму в коментарях без плагінів, читайте тут .


У чому перевага даного плагіна?
Що ж відбувається при заміні форми?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: