Wi-Fi і Bluetooth не можна вимкнути через Пункт управління в iOS 11, але це не баг, а фіча

Днями експерт з безпеки апаратного забезпечення Андреа Барісані виявив, що вимкнути Wi-Fi і Bluetooth через Пункт управління в iOS 11 насправді неможливо. Тепер цей факт підтвердила і сама компанія Apple.

Пункт управління в iOS 11

ПО ТЕМІ: Як включити «одноручну» клавіатуру на iPhone для набору на ходу .

Коли користувач пересуває перемикач в Пункті управління з метою деактивувати Wi-Fi і Bluetooth, iPhone або iPad не вимикають відповідні антени, а просто відключаються від деяких підключених пристроїв. Самі Wi-Fi і Bluetooth залишаються доступними на випадок, якщо вам раптом знадобиться скористатися наступними сервісами і функціями:

  • AirDrop;
  • AirPlay;
  • Apple Pencil;
  • Apple Watch;
  • Handoff;
  • Режим модему;
  • Геолокаційні сервіси.

Безумовно, це дуже зручно, але бувають випадки, коли Wi-Fi і Bluetooth потрібно відключити зовсім. Наприклад, з метою економії заряду акумулятора або для запобігання підключення iPhone до підозрілих мереж і пристроїв. Користувачам iOS 11 нема чого боятися недавно відкритих хакерських атак Blueborne (за запевненням Apple, проти iOS 10 і новіших версій атаки Blueborne марні), проте можуть існувати й інші кіберзагрози, про які поки ніхто не знає.

Якщо ви хочете відключити Wi-Fi і Bluetooth повністю, зайдіть в додаток «Налаштування» і пересуньте відповідні перемикачі.

Якщо ви хочете відключити Wi-Fi і Bluetooth повністю, зайдіть в додаток «Налаштування» і пересуньте відповідні перемикачі

Дивіться також:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: