Новости

Пільгові кредити ветеранам та учасникам бойових дій

  1. Чи можливо отримати такий кредит?
  2. Схема видачі кредиту ветеранам

Ні для кого не секрет, що банки, видаючи кредити, розраховують отримати в результаті чималий прибуток

Ні для кого не секрет, що банки, видаючи кредити, розраховують отримати в результаті чималий прибуток. У тому випадку, якщо позики будуть видаватися на пільгових умовах, то банк її позбавляється. Так виходить, що кредитним організаціям абсолютно невигідно видавати позики тим категоріям громадян, яким повинні надаватися пільги.

Крім цього, банк бажає застрахуватися від можливого ризику невиплати кредиту і мінімізувати його. У зв'язку з цим, якщо позичальник надасть банку заставу або поручителя, який зможе виплатити борг в разі відсутності такої можливості у самого позичальника, то банк може погодитися видати позику на пільгових умовах. У зворотному ж випадку, якщо позичальник не зможе гарантувати повне погашення боргу з усіма відсотками, то банк, швидше за все, не піде на такий великий ризик.

Чи можливо отримати такий кредит?

Майже всі ветерани бойових дій мають інвалідність. А до не зовсім здоровим людям у банків склалося своє, не дуже позитивне ставлення. Банки практично завжди відмовляють в оформленні кредиту людям, які є інвалідами. Законодавством такий стан не передбачено, проте банки не бажають оформляти позики ветеранам.

Довгий час вирішувалося, чи варто зараховувати ветеранів до категорії громадян, яким надаються пільги в оформленні кредитів. Все-таки було узаконено рішення про те, що ветеранам бойових дій повинні бути надані пільги при оформленні позики. Вони знаходять своє вираження в знижених процентних ставках, якщо позичальник хоче взяти позику на будівництво або придбання житла, облаштування прилеглої території або створення фермерського господарства і так далі.

Схема видачі кредиту ветеранам

Схема видачі такого кредиту полягає в наступному: банк видає позичальникові кредит, а держава надає пільги, погашаючи частину платежів по кредиту. Так що пільги надаються не банком, а державою або приватними організаціями, які пропонують підтримку і допомогу ветеранам війни. Тому на пільги потрібно розраховувати лише з боку цих джерел.

На сьогоднішній день банки просто відмовляють у видачі кредиту ветеранам бойових дій відразу ж після отримання їх заяв. Працівники банку навіть не повідомляють причини відмови. Дуже шкода, що склалася така несправедлива ситуація. Адже ветерани служили, воювали заради миру і тільки завдяки їм цей банк зараз процвітає і спокійно працює. Але чомусь банк не бажає допомогти цим людям, віддячити їм і запропонувати пільгові кредитні програми.

Буду вдячний, якщо скористаєтеся кнопочками:


Ви також можете ознайомитися з іншими статтями на тему іпотека :

Найостанніші новини:

Чи можливо отримати такий кредит?
Чи можливо отримати такий кредит?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: