Новости

10 причин раннього старіння, про які мало хто здогадувався

 1. Перегляд телевізора
 2. Надлишок або нестача фізичних навантажень
 3. Вживання рідини через соломинку
 4. Прослуховування музичного плеєра
 5. Сидяча робота
 6. Використання кондиціонерів
 7. вживання цукру
 8. мило
 9. Подушка
 10. дієта

Дослідники назвали фактори, які впливають на передчасне старіння

Які чинники прискорюють природні процеси старіння

Перегляд телевізора

Дослідники назвали фактори, які впливають на передчасне старіння  Які чинники прискорюють природні процеси старіння  Перегляд телевізора  (Фото: pixabay

(Фото: pixabay.com)

Австралійські вчені з Університету Квінсленда з'ясували, що кожна додаткова година перегляду телевізора скорочує життя людини на 22 хвилини. Більш того, звичка не відриватися від екрану загрожує підвищеним ризиком хвороби Альцгеймера.

Читайте також: 1 0 найкрутіших відкриттів, які зробили нобелівські лауреати >>

Надлишок або нестача фізичних навантажень

Спорт і активний спосіб життя подовжують молодість, однак надмірні заняття в спортивному залі можуть спровокувати перенапруження суглобів і підвищити ризик артриту. Достатня кількість навантажень стимулює приплив крові до шкіри і дозволяє краще захищатися від зморшок.

Вживання рідини через соломинку

Вчені стверджують, що важливо стежити за тим, що ми п'ємо і як це робимо. Наприклад, якщо людина вважає за краще пити прямо з пляшки або через соломинку, то це стимулює утворення зморшок і глибоких ліній навколо рота в такій же мірі, як і куріння.

Прослуховування музичного плеєра

Глухота може розвинутися не тільки через проблеми зі здоров'ям. Втрата слуху може бути пов'язана зі звичкою прослуховувати музику через навушники на високій гучності.

Сидяча робота

Фітнес-тренери радять офісним працівникам відмовитися від перекусу перед комп'ютером і під час перерв на обід не забувати про зарядку і вправі для очей.

Використання кондиціонерів

Кондиціювання повітря сприяють передчасному старінню і утворення зморшок, оскільки висушують шкіру. Ось чому так важливо користуватися різними способами зволоження повітря.

вживання цукру

(Фото: pixabay.com)

Вчені стверджують, що цукор, разом з сонячними променями і тютюновим димом, є однією з головних причин появи зморшок.

мило

Шкіра має природним захисним бар'єром проти бактерій, який видаляється за рахунок впливу мила. Коли ця лужне середовище змивається з поверхні нашої шкіри, шкіра починає старіти швидше.

Подушка

На думку косметологів, звичка спати на подушці може привести до передчасного старіння. У тому випадку, якщо людина уві сні не змінює позу і лежить на боці, посилюється тиск на одну з половин особи. В результаті цього тиску шкіра складається в зморшки. Тому косметологи наполегливо рекомендують частіше спати на спині.

дієта

(Фото: pixabay.com)

Дієтологи радять пацієнтам не відмовлятися від хороших жирів начебто омега-3 жирних кислот, які допомагають запобігти серцево-судинні захворювання. Для правильного і збалансованого харчування в раціоні повинні бути присутніми жирна риба, волоські горіхи і насіннячка, пише sobesednik.ru .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: