Новости

Магазин українських брендів «Всі.Свої» відкрився на Хрещатику в Києві: ціни, бренди, одяг, взуття (фото)

  1. ЧОМУ МАГАЗИН «ВСЇ.СВОЇ» ВІДКРИЛИ НА ХРЕЩАТИКУ?
  2. Як обирали БРЕНДИ В МАГАЗИН «ВСЇ.СВОЇ»
  3. ЯКІ БРЕНДИ ПРЕДСТАВЛЕНІ В МАГАЗИНІ «ВСЇ.СВОЇ»
  4. ЦІНИ В МАГАЗИНІ «ВСЇ.СВОЇ»
  5. ВПЛИВАЄ ЛИ ВІДКРИТТЯ МАГАЗИНУ «ВСЇ.СВОЇ» НА ПРОВЕДЕННЯ МАРКЕТІВ

Ідея створити магазин «Всі.Свої» з'явилася у Анни Луковкін, організатора і творця відомого київського (тепер уже і не тільки київського, так як маркети «Всі. Свої »проходили в Харкові , Одесі та Дніпрі) маркету українських брендів з однойменною назвою, менше року тому. Задум був простий: магазин давав можливість презентувати себе в центрі столиці сотням маленьких і середніх виробників, які орендували шоуруми в різних районах Києва та інших міст, і при цьому надавав споживачеві найбільший вибір якісної та стильної українського одягу, взуття та аксесуарів.

3,8 5 5

ЧОМУ МАГАЗИН «ВСЇ.СВОЇ» ВІДКРИЛИ НА ХРЕЩАТИКУ?

СВОЇ» ВІДКРИЛИ НА ХРЕЩАТИКУ

Близько двох місяців тривали переговори з однією з найвідоміших модних майданчиків - Хрещатиком, 27, де майже півстоліття розміщувалися престижні магазини одягу.

Магазин «Всі.Свої», таким чином, став третім відсутньою ланкою в «торговельному трикутнику», який приверне велику і зацікавлену аудиторію - в тому числі іноземних гостей, тому приємно відзначити, що персонал магазину говорить по-англійськи.

Як обирали БРЕНДИ В МАГАЗИН «ВСЇ.СВОЇ»

СВОЇ»

ФОТО: АННА Луковкін, ЗАСНОВНИК МАРКЕТІВ І МАГАЗИНУ "ВСІ.СВОЇ"

У магазині «Всі.Свої» представлені ті виробники, які зарекомендували себе як сильні бренди, налаштовані на серйозний бізнес і довгострокове співробітництво.

- коментує засновник «Всі.Свої» Анна Луковкіна.

ЯКІ БРЕНДИ ПРЕДСТАВЛЕНІ В МАГАЗИНІ «ВСЇ.СВОЇ»

СВОЇ»

У магазині представлені кращі бренди маркетів «Всі.Свої» : Ksenia Gospodinova, IIIIT SARKISIAN, ETNODIM, Jenadin, W8less, дизайнерська взуття за доступною ціною lapti , Прогресивний український унісекс- бренд who is it? , кращий бренд за версією Vogue finch , Momot shoes, Майстерня яскравого взуття «Хамелеон», BYME, The Wings, Bagllet і інші.

Крім того, в магазині «Всі.Свої» на Хрещатику, 27 вже можна купити одяг, взуття та аксесуари українських брендів, які працюють вже багато років - ті ж українські пальто на осінь Vivalon, взуття Tuto, головні убори та капелюхи «Капелюх» і PROMIN - останній бренд був заснований в далекому 1939 році. У той же час представлена ​​і одяг молодих виробників - екосумки з повсті Woolberry, речі в повсякденному стилі 7arrows і Owlsome). І не забувай, що в магазині «Всі.Свої» на Хрещатику тепер можна купити кращу українську взуття на осінь 2016 !

ЦІНИ В МАГАЗИНІ «ВСЇ.СВОЇ»

СВОЇ»

Відзначимо, що перед відкриттям магазину багато хто висловлював побоювання через, імовірно, високих цін. Проте, організатор заспокоюють: ціни в магазині не відрізнятимуться від цін на маркетах і в шоурумах самих брендів, а обрана для подання в магазині продукція укладається в середній ціновий сегмент.

- відповідає на питання про ціни Анна Луковкіна.

ВПЛИВАЄ ЛИ ВІДКРИТТЯ МАГАЗИНУ «ВСЇ.СВОЇ» НА ПРОВЕДЕННЯ МАРКЕТІВ

СВОЇ» НА ПРОВЕДЕННЯ МАРКЕТІВ

Відкриття магазину не впливає на формат маркетів «Всі.Свої» - вони будуть працювати в звичайному режимі і представляти вже відомі чотири напрямки: одяг, взуття та аксесуари; маркет Дім та декор ; дитячі товари та Всі.Свої. Гастрономія .

Гастрономія

Поки найбільший в світі магазин українських брендів «Всі.Свої» працює в тестовому режимі, тому на речах поки немає цінників. Уже відкрито три поверхи, а до кінця року почне роботу і четвертий поверх, завдяки якому у «Всі.Свої» з'явиться дитяча зона (можна буде придбати дитячий одяг і залишити дитину під наглядом Анимотор), кафе і відділ українських товарів для дому та декору. Крім того, покупці «Всі.Свої» зможуть замовити в магазині індивідуальний пошив взуття і підігнати одяг по фігурі.

СВОЇ» ВІДКРИЛИ НА ХРЕЩАТИКУ?
СВОЇ» ВІДКРИЛИ НА ХРЕЩАТИКУ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: