Новости

Найдорожчі бренди в світі: рейтинг 2012 року

  1. Apple лідирує
  2. «Срібло» для IBM
  3. спуск Google
  4. McDonalds - свій серед чужих
  5. Microsoft дешевшає

Luxlux.net публікує шорт-лист рейтингу найдорожчих у світі брендів. Дізнайтеся, яка марка зайняла перше місце. Luxlux

Apple - найдорожчий бренд у світі

Дослідницька компанія з Великобританії Millward Brown Optimor склала рейтинг найдорожчих у світі брендів спеціально для видання Financial Times. Luxlux.net наводить свій шорт-лист торгових марок, які виявилися лідерами 2012 року.

Apple лідирує

Перше місце в Топ-5 найдорожчих брендів світу впевнено займає фірма, що спеціалізується на випуску електроніки і мобільної техніки - Apple. Фахівцями бренд був оцінений в $ 183 млрд. В 2011 році ця марка також була номером один. Протягом 2012 року Apple подорожчала на 19%. Це найкращий результат серед компаній, які увійшли в першу десятку.

Рекомендуємо також наш матеріал « Apple - найвпливовіший бренд світу ».

«Срібло» для IBM

Хардверних гігант IBM в 2012 році поліпшив свої показники в порівнянні з минулим 2011 роком. У 2011 році ця компанія була на третьому місці. Експерти оцінили активи бренду в $ 116 млрд. Тепер IBM є «срібним призером» рейтингу найдорожчих у світі брендів.

Тепер IBM є «срібним призером» рейтингу найдорожчих у світі брендів

Google - на третьому місці

спуск Google

Інтернет-компанія Google тепер знаходиться на третьому місці, хоча в 2011 році вона займала другий рядок. Протягом 2012 року бренд став дешевше на 3% і тепер його вартість становить $ 108 млрд. Нагадаємо, що нещодавно сестра мільярдера Марка Цукерберга продала Google компанію Wildfire Interactive за $ 250 млн. Сподіваємося, що дана фірма допоможе Google збільшити свої активи. Детальніше про угоду Аріель Цукерберг з Google Ви зможете прочитати в матеріалі « Мільярдера Марка Цукерберга зрадила власна сестра ».

McDonalds - свій серед чужих

Як не дивно, але в Топ-5 найдорожчих у світі брендів увійшла компанія, яка не має ніякого відношення до IT-сфері - McDonalds. Цей бренд оцінений в $ 95 млрд. У минулому році марка теж займала четверту сходинку в списку.

Microsoft дешевшає

Бренд Microsoft, заснований IT-генієм Біллом Гейтсом, подешевшав на 2% протягом 2012 року. Тепер компанія знаходиться на п'ятому місці і замикає шорт-лист нашого рейтингу. На сьогоднішній день вартість компанії Microsoft складає $ 77 млрд.

Автор: Магдалена Юрчевска

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: