Пішов по заміжнім: Одинокий Басков відчайдушно намагається знайти собі наречену

Співак розсипався в компліментах черговий красуні.

Співак розсипався в компліментах черговий красуні

Багато шанувальників Миколи Баскова з нетерпінням чекали його весілля з Вікторією Лопирьова, про що широкій громадськості пара повідомила порівняно недавно. Однак, мріям співака не судилося збутися, тому що він не зумів знайти спільну мову з фатальною блондинкою, і колись закохані вирішили залишитися просто друзями. Ймовірно, Басков не збирається залишатися завидним нареченим в свої 42 роки, усвідомлюючи, що йому вже пора обзавестися власною сім'єю і спадкоємцями. Співак виявився в списку запрошених гостей на дні народження Іди Достман, дружини президента культурного фонду «Артес», яку серед інших вітали Алла Пугачова і Стас Михайлов. Судячи з усього, Микола Басков вирішив піти по заміжнім жінкам, так як під час святкування він так активно витанцьовував біля іменинниці, намагаючись козирнути своїми танцювальними навичками, що Достман в поспіху віддалилася від занадто нав'язливого танцюриста.

Судячи з усього, Микола Басков вирішив піти по заміжнім жінкам, так як під час святкування він так активно витанцьовував біля іменинниці, намагаючись козирнути своїми танцювальними навичками, що Достман в поспіху віддалилася від занадто нав'язливого танцюриста

На цьому Басков вирішив не зупинятися і, схоже, знову закинув вудку в надії виловити собі наречену, залишивши полум'яні компліменти під недавньої записом Віри Брежнєвої в Instagram. Співачка присвятила пост природній красі, помітивши, що найскладнішим вважає завжди залишатися собою. Микола Басков заявив, що його колезі навіть не потрібно намагатися, адже вона завжди залишається неповторною і справжньою, залишивши в кінці свого послання смайли букета і поцілунку. Мабуть, настільки рішучими діями Басков вирішив випробувати свою удачу і подивитися, проміняє Достман свого 58-річного чоловіка на нього, і чи відповість йому взаємністю Брежнєва, яка з 2015 року заміжня за 55-річним Костянтином Меладзе. Не виключено, що співакові варто зосередитися на пошуку незаміжньою нареченої, так як навряд чи настільки шановні пані погодилися б зруйнувати свої шлюби заради життя з Басковим.


Олександр Соловйов

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: