Будинок з бруса: вікові традиції і сучасні технології

  1. Будинки з бруса - це теплі будинки?
  2. Дороге опалення?
  3. Профільований клеєний брус, на відміну від дерева, не здатний «дихати»?
  4. Профільований брус схильний до деформації?
  5. Будинки з бруса недовговічні і вимагають регулярного догляду?
  6. При складанні будинку з профільованого бруса легко напортачить?
  7. Всі будинки з бруса на одну особу?
  8. Ще наші статті по темі

Суперечки навколо клеєного профільованого бруса не вщухають давно. Чи справді цей матеріал такий хороший, або хвалебні статті про нього лише черговий прийом маркетологів?

Профільований клеєний брус - популярний сьогодні будівельний матеріал, який претендує на об'єднання в собі перевірених століттями традицій і найсучасніших технологій. Саме тому він так поширений і так широко використовується в будівництві приватних житлових будинків.

Як і у будь-якого популярного продукту, у профільованого бруса є також і чимало критиків, які скептично ставляться до рекламних заяв. Непорозуміння народжують суперечки, і в цій різноголосиці буває складно зрозуміти, які ж якості має цей матеріал насправді. Ми підготували для вас короткий список основних моментів, що викликають численні суперечки на спеціалізованих форумах.

Будинки з бруса - це теплі будинки?

На цю тему вже давно точаться суперечки, адже питання захисту від холоду особливо актуальний для нашого мінливого клімату. Найчастіше можна почути, що будинки з клеєного профільованого бруса прекрасно захищають від холоду, але тут потрібно одне уточнення: брус повинен бути широким. Спроба перенести європейські стандарти в наші реалії неминуче закінчиться розчаруванням. Брус 20х20 підійде тільки для дачі, куди ви збираєтеся навідуватися лише під час літньої відпустки. Якщо ж в будинку з бруса планується замовити, то без додаткового утеплення вам доведеться розщедритися на брус, шириною не менше 50 см, а це не тільки дорого, але і дефіцит, який потрібно ще дістати.

Замовити дерев'яні будинки у нас: (044) 233-27-68; (063) 233-27-68

Дороге опалення?

Відразу ж слід сказати і про опалення. Добре утеплений і правильно сконструйований будинок з профільованого клеєного бруса не стане в майбутньому розбудовувати вас рахунками за його опалення. Однак, якщо монтаж інженерних систем в будинку проводився дилетантськи, результат буде плачевним. Брус звинувачувати в цьому не варто, він вважається непоганим теплоізоляційним матеріалом.

Профільований клеєний брус, на відміну від дерева, не здатний «дихати»?

Це твердження дуже люблять тиражувати компанії-конкуренти, оскільки для непрофесіонала такий аргумент на перший погляд здається досить переконливим. «Просте» дерево дихає, але ж брус обробляють спеціальними складами, що псують його природні особливості.

Але насправді, тут є кілька моментів. Чимала частка повітрообміну доводиться на ущільнювач. Якщо межвенцевой ущільнювач зроблений з натурального матеріалу (з льону, наприклад), то прекрасно пропускає повітря. Уздовж волокон бруса проходить ще одна доріжка вентиляції, вже на Мікроклітинна рівні. Використання ж поліуретанового клею, який по суті є пінним, не залишає на цьому аргументі каменя на камені: якісний клеєний брус - «дихає», і дуже непогано.

Використання ж поліуретанового клею, який по суті є пінним, не залишає на цьому аргументі каменя на камені: якісний клеєний брус - «дихає», і дуже непогано

Профільований брус схильний до деформації?

Який сенс витрачати великі гроші на замовлення профільованого бруса, якщо він так само схильний до деформацій, як і дерево? Таке питання часто задають скептики. Їм можна відповісти, що профільований брус - не просто дерево, а спеціальним чином підготовлене та очищене, порізане на ламелі, що при якісному виробництві виключає всі недоліки звичайних деревних матеріалів. Спеціальна обробка - це якраз те, що робить з профільованого бруса щось більше, ніж просто дерево. І до деформації цей матеріал зовсім не схильний.

Будинок з бруса -Дороги задоволення?

Що ж, це один з найбільш обгрунтованих аргументів проти бруса. Однак, не слід забувати, що купуючи або ладу будинок з профільованого бруса, ви платите за якість, а не просто викидаєте гроші на вітер. Брус сповна відпрацює кожну витрачену на нього копійку, можете бути в цьому впевнені. Не варто порівнювати якісний будинок з профільованого клеєного бруса з «супер-пропозиціями» недобросовісних забудовників, які продають наспіх побудовані «одноразові» вдома. Вони просять дуже низьку ціну за дуже низьку якість, а добротний будинок з бруса чесно запитує свою справедливу вартість, і тут його дорікнути нема в чому.

Будинки з бруса недовговічні і вимагають регулярного догляду?

Це навіть не стереотип, а просто необгрунтоване звинувачення, яке, тим не менш, сумно часто зустрічається в мережі. Догляд за будинком з профільованого бруса потрібно приблизно такий же, як і за будинком з інших популярних матеріалів. Нанести нове захисне покриття один раз в сім років - навряд чи це можна назвати надмірним відходом. Зате, якщо побудувати будинок грамотно, то займатися заміною захисного покриття доведеться ще й вашим внукам через 60-70, а то й 100 років.

При складанні будинку з профільованого бруса легко напортачить?

А ось це дійсно схоже на правду. Зважившись використовувати такий дорогий і якісний матеріал, слід уважно поставитися до вибору виконавця робіт. Недотримання технологій споруди завжди призводить до швидкого розчарування. Але це не означає, що будівля будинку з профільованого бруса - це щось непередбачуване. Просто потрібен професійний підхід до справи.

Всі будинки з бруса на одну особу?

Цей стереотип народився в результаті активного використання профільованого бруса фірмами-забудовниками, які створюють цілі містечка, а потім розпродують в них будиночки. У поспіху, вони використовують типові рішення, які створюють відчуття, ніби всі будинки з бруса однаково виглядають. Насправді все залежить від дизайнера вашого будинку і вашої власної фантазії, а також ваших можливостей: будинок з бруса може виглядати як завгодно оригінально.

Сподіваємося, наш матеріал допоможе вам розібратися в непростій темі вибору матеріалу для побудови приватного будинку, і в підсумку прийняти обдумане і зважене рішення.

Автор: Олексій Макарський

Ще наші статті по темі

Якщо інформація була корисною - прохання виставити рейтинг

Будинки з бруса - це теплі будинки?
Дороге опалення?
Профільований клеєний брус, на відміну від дерева, не здатний «дихати»?
Профільований брус схильний до деформації?
Будинки з бруса недовговічні і вимагають регулярного догляду?
При складанні будинку з профільованого бруса легко напортачить?
Всі будинки з бруса на одну особу?
Чи справді цей матеріал такий хороший, або хвалебні статті про нього лише черговий прийом маркетологів?
Будинки з бруса - це теплі будинки?
Профільований клеєний брус, на відміну від дерева, не здатний «дихати»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: