Облік особистих фінансів. Програми для обліку-2: програми для телефонів Android.

Продовження. Початок - тут http://www.psychomedia.org/articles/178 .
Ми продовжуємо розмову про програми для обліку особистих фінансів і домашнього бюджету. У цій частині спробуємо дати короткий огляд деяких рішень для телефонів і нетбуків на платформі Android. Варто сказати, що Android - на сьогодні лідируюча платформа в світі і розвивається дуже бурхливо. А ось наскільки зручно вести програми обліку особистих фінансів на телефоні? Так в загальному якщо екран великий, то цілком навіть зручно. А якщо клавіатура апаратна - то десь навіть приємно. Так що основна незручність тут лежить як завжди в площині людської психіки - адже з десяти почали використовувати такі програми продовжує цю справу добре якщо один. І аж ніяк не через незручності або нестачі функціоналу - а просто через відсутність дисципліни. Але ж гроші - річ досить містична, і як відомо "люблять рахунок". І багатьма відмічено, що від того, що їх часто вважати - їх сума збільшується. А якщо без містики - починаєш бачити, де витратив їх на дурниці і більше туди не витрачаєш.
Отже - програми під Android. У нашому огляді Ondesly Finance, Сімейний бюджет, Financisto, Inesoft Cash organizer, Daily money.

Ondesly Finance

Ondesly Finance версія Pro варто страшну суму в 64 рубля (два долари), базова версія - безкоштовна
Ondesly Finance версія Pro варто страшну суму в 64 рубля (два долари), базова версія - безкоштовна. Російський інтерфейс - є. Програма може вести облік в декількох валютах, по декількох рахунках (гаманцях), в розрізі категорій (аналітик) - категорії можуть бути призначені за однією, але для для категорії можна створювати субкатегоріі на будь-яку глибину. Можна вести облік покупок, створювати нагадування, виводити віджет, можливість расшарівать покупки і доходи на Facebook і Twitter (кому може бути потрібна така можливість ??). В коментах та відгуках на дану програму превалює одне слово "просто". І це зрозуміло - наворотів немає, програма призначена для тих, кому вони і не потрібні. Заточена програма спочатку на англомовний інтерфейс, хоча розробник російськомовний, і тому більшість скріншотів які ви можете побачити в інтернеті - англійською. В цілому здається дуже простим і нехитрим.

"Сімейна бюджет"

Програма Сімейна бюджет
Програма "Сімейна бюджет". Це телефонна версія www.koshelek.org і синхронізується з даним сервісом. Тобто можна вести програму хоч на телефоні, хоч на комп'ютері, хоч поперемінно. Доходи і витрати можна за категоріями розбивати. Інтерфейс - російський. Синхронізація з додатком "Мобільний банк" - тобто приходить СМС з банку про надходження на рахунок або списання з рахунку - і відразу враховується в програмі. Є пара звітів - з діаграмами навіть. В цілому залишає враження крайньої простоти і невигадливості - навіть і на сайті програми, в повноцінної версії все зроблено якось вже зовсім з мінімумом можливостей. Не варто нічого, але дістає рекламою. Синхронізація з мобільним банком і сайтом - плюс, інших плюсів не помічено.

Financisto

Програма Financisto - без російського інтерфейсу
Програма "Financisto" - без російського інтерфейсу. Безкоштовна. У програмі є можливість створювати повідомлення / нагадування, підтримка декількох валют, завантаження курсів валют, ієрархічні категорії (аналітики) з можливістю добавки для користувача атрибутів, розвинена система звітів, можливість вести бюджет і планування. Для транзакцій можна розташування додавати або визначати. В цілому рішення виглядає більш наворочений, ніж попередні розглянуті варіанти, але - немає російського інтерфейсу (що для багатьох - критично) і немає синхронізацій ні з чим крім курсів валют - тоді як попередні рішення можна синхронізувати c Facebook (що мало кому потрібно), з банківськими даними (що дуже потрібно для власників банківських карт) або з сайтом (що вельми цікаво, але в розглянутому прикладі - вкрай убого).

Daily money

Daily money

Програма "Daily money" - безкоштовна. Без російського інтерфейсу на маркеті, в інтернеті є і з російським (але переклад поганий). Запис доходів, витрат, ієрархія доходів і витрат. Можна діаграми дивитися. Реклами немає. Функцій бюджетування - немає. Обліку в різних валютах - немає. В цілому теж вкрай просте рішення, але багато користувачів вважають за краще.

Inesoft Cash organizer

Програма Inesoft Cash organizer - як пишуть, програма з 10-річною історією
Програма "Inesoft Cash organizer" - як пишуть, програма з 10-річною історією. Що вселяє. Російський інтерфейс. Варто 450 рублів (і варез знайти важко). Про функціоналі написано багато - і рахунки, і платежі, і бюджети, і планування, і архівація, конвертор валют і мультивалютність, планування платежів, що настроюються звіти, баланси з довільної угрупованням рахунків - і в недалекому майбутньому обіцяють можливість синхронізації і спільного використання рахунків на різних пристроях одночасно. Загострюють увагу на особливому зручність введення даних з мінімальними затратами. Є версія для Windows-телефонів, там синхронізація з Microsoft Money і купа інших синхронізацій. Windows-версія вважається кращою програмою такого роду в світі. Так що самі розумієте.

Є ще дивовижна програма "Spb Finance" - але поки вона тільки для Windows телефонів, і в наш огляд не влучає з цієї причини.

To be continued

А ось наскільки зручно вести програми обліку особистих фінансів на телефоні?
Кому може бути потрібна така можливість ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: