Як навчитися малювати графіті - як намалювати графіті олівцем на папері

 1. Походження графіті, відмінні риси графіті
 2. Як навчитися малювати графіті для початківців
 3. Де малювати графіті?
 4. Матеріали та обладнання, необхідні щоб намалювати графіті
 5. Як малювати красиві графіті?
 6. Як малювати графіті на стіні: фарба
 7. Вчимося малювати графіті: поради для початківців, можливі помилки при роботі
 8. рекомендації батькам

Як малювати графіті для початківців? Як навчитися красиво малювати графіті?

Під час прогулянки по місту можна виявити на парканах, стінах будинків, в переходах яскраві і, на перший погляд, не зовсім зрозумілі малюнки. Але якщо придивитися і озирнутися, то зображення стає більш зрозумілим, в ньому починає дізнаватися почерк художника і сам сюжет. Графіті починають подобатися все сильніше, коли ви краще до нього придивляєтеся. Можливо, після вам і самим захочеться дізнатися, як малювати графіті і ви полюбите цей вид мистецтва.

У даній статті ми розповімо все про графіті: їх відмінності від інших видів образотворчого мистецтва і дамо кілька порад початківцям майстрам графіті.

У перекладі з італійського слово графіті ( «graffiti») перекладається як «подряпати». Це одне з нових напрямків візуального мистецтва, яке в основному приваблює молодь і тінейджерів. З самого початку цей вид мистецтва вважався родом з вулиці. Коли ви повністю ознайомитеся з цією статтею, то вам буде відома сутність графіті і вибудете знати, як намалювати графіті для початківців.

Походження графіті, відмінні риси графіті

Графіті, як мистецтво, зародилося в сімдесятих в місті Нью-Йорк, а першим популярним рерайтером стала людина з прізвищем «Taki 183». Райтер (writer) - художник, який малює в стилі графіті. Про Taki 183 відомо, що саме він став першою людиною, яка написала на стіні маркером своє прізвисько, до якого додав номер кварталу, в якому він живе. Після нього графіті і набула такого форму, яка нам відома зараз: незрозумілі знаки, які переплітаються з підписом райтера. Російськомовне населення вважає за краще вживати замість слова «прізвисько» слово «кличка», на яке жоден рерайтер не ображається.

Графіті вважається твір, яка зображена в під'їзді або ж на міській стіні, тому якщо ви вважаєте, що зможете освоїти справжнє мистецтво графіті, якщо розберетеся, як малювати графіті в вконтакте , Намалювати графіті олівцем на папері, на стіні в своїй кімнаті, то ви помиляєтеся.

Згодом підлітки, які виросли в бідних нью-йоркських кварталах, стали придумувати для себе клички, які писали важко розбираємо шрифтом. У цих же кварталах у них був величезний простір для творчості, де можна створювати графіті, скільки душа забажає. При цьому тобі ніхто і нічого не зробить. Рерайтери стали збиратися в цілі команду і розмальовували все, що траплялося на їхньому шляху: автомобілі, паркани, сміттєві баки. Команда з декількох рерайтерів називається «crew».

Були сміливці, які примудрялися розмальовувати поїзда, щоб оточуючі дізналися і побачили їх графіті. Таким чином, цей вид мистецтва став відомий на всій території Штатів, і графіті став частиною стріт-арту (будь вуличне мистецтво).

Ставлення до графіті скрізь різне. Наприклад, у Франції зустріти графіті практично не можливо, зате на території Скандинавського півострова ним можна милуватися з вікон поїздів. Офіційна назва цього мистецтва - «graffiti-art».

Як навчитися малювати графіті для початківців

Як навчитися малювати графіті для початківців?

У Росії цей вид мистецтва став набирати популярність з середини 90-х, тоді, коли і брейк-данс, які був відлунням хіп-хопу і хіпі-культури. Свої творіння рерайтери Росії демонстрували на великих хіп-хоп фестивалях, хоча вони обмежувалися в основному вимальовування своїх кличок.

Якщо ви хочете розібратися, як малювати графіті, то саме з таких дрібниць, як написання свого прізвиська і варто починати. Додайте йому об'ємності, не обмежуйтеся однією площиною, домалюйте бульбашки, стрілочки, експериментуйте з сумішшю фарб. Щоб навчитися малювати графіті потрібно на першому етапі відпрацювати дрібниці, які потім знадобляться для створення великих творів. Чим більше незрозумілим буде ваш малюнок, тим цікавіше він стане того, хто потім буде дивитися на нього.

Ви звичайно не раз бачили в фільмах, як малювати графіті, але перед тим, як брати в руки балончик, потренуйтеся для початку на аркуші паперу і розберіться, як малювати олівцем, щоб потім не зіпсувати малюнок на вулиці. Щоб навчитися малювати графіті на папері потрібно спочатку потренуватися змальовувати готові малюнки або придумувати свої власні персонажі. Потрібно придумати свій власний «тег» і як ви будете його зображувати. Підготуйте кілька варіантів, а потім відпрацьовуйте кращий, поки не зможете його зображувати в лічені секунди.

Тег, від англійського слова «tag» в спільнотах любителів графіті називають підпис, яку рерайтер залишає під своїми роботами. Виконувати його слід однотипно маркером або балончиком білого або чорного кольору. «Taggers» - це поняття, яке застосовується до тих любителям графіті, які переважно займаються зображенням свого тега, що не дає їм можливості вступити в ряди рерайтерів.

Як навчитися красиво малювати графіті?

Процес, коли ви розбираєтеся, як малювати графіті олівцем на листку і відпрацьовуєте свої навички, називається скетчами (Sketch) - малюнком на папері, який зображається для подальшого перенесення на стіну.

Як навчитися малювати графіті за допомогою трафарету?

Досвідчені рерайтери в інструкціях про те, як малювати графіті для початківців радять новачкам більше проводити експерименти з колірною палітрою, адже найпростіше різнобарвне графіті стане набагато краще, ніж складне в чорному і білому кольорі.

Як малювати графіті за допомогою трафарету?

Для створення хороших графіті вам не буде потрібно набагато більше, ніж наявність природного таланту до малювання і не зажадає спеціально закінчувати художній коледж. Звичайно спочатку, коли ви будете вчитися малювати графіті, все-таки доведеться розібратися, як робити трафарет для графіті і освоїти техніку світлотіні і поєднання яскравих фарб.

Трафарети для графіті, як правило, малюються і вирізаються з жорсткою паперу. Найчастіше це особи знаменитостей або ж звичайні малюнки. По контуру трафарету наносять малюнок, з якого виходить чудова картинка, а застосовувати трафарет можна кілька разів.

Використання трафарету - це відмінна можливість наносити малюнок. Після того, як ви краще освоїте техніку графіті, то необхідність в трафареті відпаде. Ви будете використовувати трафарет хіба що для того, щоб підкреслити чіткість ліній малюнка. У досвідчених художників графіті в арсеналі є трафарети на всі випадки життя: ламані, контури півкуль, прямі.

Де малювати графіті?

Коли ви прямуєте на вулицю, щоб малювати графіті, то зіткнетеся з суворою російською дійсністю, адже, якщо ви малюєте графіті в громадських місцях, то піддаєте себе небезпеці кримінального покарання, за яким, як мінімум, слід штраф 100 000 рублів, а максимум - позбавлення волі строком до 10 років. Це стосується громадських місць, але ж навколо є стільки пустирів, глухих вулиць і занедбаних будівництв. У будь-якому місті можна знайти таке затишне містечко.

Крім того, деякі будівельні фірми готові самі запросити професіоналів графіті, щоб вони прикрасили огорожі навколо будівництва своїми малюнками. Є мешканці багатоповерхових будинків, які й самі не проти, коли рерайтери наносять свої графіті в їх дворах і під'їздах.

Де малювати графіті?

Крім цього, при проведенні різних заходів пов'язаних з творчістю граффістов, знімаються обмеження на рахунок громадських місць.

Матеріали та обладнання, необхідні щоб намалювати графіті

Перед тим, як малювати графіті, придивіться до місця, де ви будете наносити малюнок. Можливо, вам знадобиться грунтовка стін, на яких буде зображення, або ж якесь інше обладнання. Грунтовка необхідна для пористих стін, щоб не довелося по безлічі разів наносити фарбу. В якості додаткового обладнання може знадобитися драбина або додаткове освітлення.

Пари фарби чинять негативний вплив на ваше здоров'я, тому не поскупилася на респіратор і гумові рукавички. Серед рерайтерів на сьогоднішній день стали особливо популярними чорні медичні рукавички, які дозволяю відчувати балончик в руці, так само, як і без рукавички.

Якщо ви хочете, щоб ваші графіті виглядали якомога професійніше, то придбайте маркери і вандалайзери. Вандалайзерамі називають маркери з плоским кінцем або маркером-шваброю. З їх допомогою можна прописувати теги або виправляти дрібні неточності і деталі. З приходом досвіду, ви зрозумієте, і для чого необхідні трафарети, за допомогою яких можна буде наносити теги і більш досконалі і красиві малюнки. На фарбі теж не потрібно економити, тому що вона може або погано лягати, або змиватися при перших же опадах. Дуже дорога фарба теж не означає високої якості малюнка, тому що головне тут - ваше майстерність. Оптимально буде купити два балончика з середньої цінової категорії, ніж один дорогий, тоді ваш твір вийде більш вдалим.

Погодні умови теж мають значення. Вам навряд чи вдасться намалювати якісний малюнок в вітряну або холодну роботу: фарба вітром буде видувати, а при низьких температурах фарба буде замерзати, через що кеп буде складно натискати.

Кеп спеціальна насадка на балончик для видування фарби. Від насадки багато що залежить. Це і расномерноть однотонних частин картини, і перехід від кольору до кольору, товщина ліній, яка змінюється в пальцях, звичайно до десяти пальців ( «fat cap»). Кеп з тонкою лінією називають «skunny». Вартість кепів починається від 150 рублів, і продаються в спеціалізованих магазинах або в інтернет магазинах.

Кеп може бути одним з двох видів:

 • male - відрізняється наявністю трубки з боковим отвором внизу;
 • female - внизу кепа є звичайне отвір, для нього необхідно купувати балон з трубкою.

Найчастіше в роботі над графіті використовують аерограф - розпилювач, за допомогою якого можна наносити штрихи на малюнок.

Як малювати красиві графіті?

Мистецтво графіті можна поділити на кілька стилів, від яких залежить яким вийти кінцевий малюнок:

 • BUBBLE STYLE - малюнок складається з «бульбашок», товстими та безлічі переплетень;
 • WILD STYLE - малюнок складається з «дикого» нагромадження ліній, дуже складний стиль;
 • DAIM STYLE або 3D-стиль - об'ємні зображення.

Починайте малюнок з нанесення грунту, щоб робота була простіше. Так і патьоків буде менше, і фарба вицвітати не буде. В якості грунтовки можна використовувати емаль або водоемульсійну фарбу. Вона ж може бути і фоном для малюнка. Потім за допомогою скетчів нанесіть малюнок на стіну. Для початку прокреслите лінії, які будуть основним контуром малюнка, потім краще окресліть контур за допомогою ширшої насадки на балон.

Коли ви розбираєтеся, як малювати графіті, то можете боятися працювати з широким струменем фарби, яка виходить з балончика, вважаючи, що якісні малюнки виходять лише у професійних рерайтерів. Але це не правда, необхідно лише трохи тренування.

Для зображення малюнків-бомб зазвичай використовують чорний і срібний кольори. Офіційно такий метод називається «to bomb» (бомбленіе, «кидання», бомбування зображення на стіни). Бомбардування використовується в самих важкодоступних місцях, коли у граффіста немає багато часу, щоб намалювати графіті. Таку техніку називають стилем «намалював і втік».

Ще парочка понять:

 • Outline - окантовка;
 • Fillins - елементи малюнка всередині.

В першу чергу потрібно два рази намалювати fillins, а потім вже окантовка outline. товщина
Fillins в 3-10 пальців малюється з кепом. Під час роботи ви можете захотіти трохи змінити малюнок, і цього не потрібно боятися. Швидше за все, готове графіті може стати набагато цікавіше, ніж спочатку було зображено на малюнку. Коли закінчите з fillins, то можете сміливо завершувати окантовку і доводити зображення до досконалості. Щоб колір вийшов насиченим необхідно перефарбувати малюнок кілька разів. Вже після цього ваш твір буде завершеним.

Як малювати графіті на стіні: фарба

Вибір хорошої фарби - важливе питання, вона повинна бути хорошої якості.

 • Фарба «Krylon» славиться Нелісові відгуками через свою водянистості і патьоків, які після неї залишаються.
 • «Лада» - російська фарба фінського виробництва за ціною від 150 рублів дозволяє створювати насичені малюнки.
 • Фарби «American Fast Spray», «Flexa», «ACE Hardware» набули широкого поширення на заході.
 • «Мотіп» - популярна фарба в країнах СНД і стоїть в межах 60 - 200 рублів. Досвідчені рерайтери вибирають балончики саме цієї фарби, у якій широка палітра і густі кольори.
 • «Abro» - найпопулярніша фарба в Росії, коштує в районі 30 - 100 рублів. На відміну від фарби «Мотіп», яка застосовується при виконанні складних робіт, фарбу «Abro» використовують для «бомбінга» і простих графіті. У «Abro» безліч недоліків: патьоки, нестійкість до перепадів температури (схожим якістю наділена фарба «Fiesta»).
 • «Montana», «Sparvar» поширені на Заході, а в Росії вони рідкість.
 • «Rust-Oleum» - фарба, яка володіє якістю покриваемості квітів. Наприклад, чорний колір, що покриває по відношенню до синього кольору. До того ж ця фарба маю широку палітру і якісний склад. Такі ж властивості у фарби «Painter's Touch».

Для малювання fillins одного балона фарби вистачить на 1-2 кв. м поверхні.

Вчимося малювати графіті: поради для початківців, можливі помилки при роботі

 1. Першочергова задача художника-графіті зробити фон для малюнка. Якщо цього не зробити, то готовий малюнок буде виглядати малопривлекательно.
 2. Послідовність виконання робіт малювання графіті:
 • Ескіз майбутньої роботи з кольором фону;
 • Фон малюнка;
 • Промальовування контуру;
 • «Відшліфовування» малюнка;
 • Додавання «авторських» деталей і підписи.
 1. Якщо з'явився патьок, почекайте, поки він висохне, щоб потім зафарбувати його.
 2. Рухайте рукою швидко, не зупиняючись, щоб не вийшов патьок.
 3. Кожного разу після закінчення роботи чистите кепи: переверніть балон і тримайте натиснутим кеп, поки з нього не перестане виходити фарба. В іншому випадку можете відразу ж викидати кеп, тому що після засихання в ньому фарби він стане непридатним.
 4. Кодекс честі є і серед рерайтерів. Тому не залишайте свої теги під роботами інших рерайтерів і не перекривайте їх. Поважайте чужі роботи, тоді і ваші малюнки теж буде поважати.

рекомендації батькам

Якщо ваша дитина захопився графіті, а цікавиться, як малювати олівцем , То не потрібно йому заважати в його захоплення. Він може витратити на фарби, насадки і респіратор свої кишенькові гроші, але ви можете і самі купити йому матеріал для малювання графіті набагато кращої якості, порівнянного з вашими фінансовими можливостями. Найголовніше не шкодуйте кошти на рукавички і респіратор, тому що здоров'я вашої дитини набагато важливіше.

Поясніть дитині нормативні акти, які пов'язані з його захопленням, щоб він знав, де малювати графіті можна, а де не можна. Зустрітися з його друзями, які знаходяться в одній копанні граффістов з ним. Не переживайте, якщо ваша дитина пропадає весь день на вулиці і повертається весь забруднений фарбою. Можливо, його захоплення переросте в професію і стане стимулом вступити в художній коледж або академію. Це може стати плюсом в його біографії, якщо він людина мистецтва.

Спілкування в графіті-тусовці допоможе йому уникнути негативного впливу соціальних мереж і віртуального спілкування. Ваша дитина буде мати багато друзів і буде набагато більш комунікабельними. Краще потурати його захопленням усіма можливими способами, а не перешкоджати йому.

Графіті дасть вам можливість залишити свій слід в сучасному мистецтві.

Як навчитися красиво малювати графіті?
Як навчитися красиво малювати графіті?
Як навчитися малювати графіті за допомогою трафарету?
Як малювати графіті за допомогою трафарету?
Де малювати графіті?
Де малювати графіті?
Як малювати красиві графіті?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: