Намисто з бурштину (Прибалтика) оцінити безкоштовно і дорого продати в Україні

Намисто з бурштину (Прибалтика) оцінити безкоштовно і дорого продати в Україні

Якщо у Вас є старі, можливо навіть і антикварні (довоєнні), бурштинове намисто з Прибалтики, тоді ця стаття створена саме для Вас.

Сьогодні пожвавилося велика кількість власників старовинних бурштинових намистин (бурштинове намисто раніше купувалися в Калінінграді і дарувалися як сувенір всім і вся), які бажають продати свої натуральні бурштинове намисто, але далеко не кожні бурштинове намисто з Прибалтики представляють інтерес. Тобто ціна на бурштинове намисто різна. Є бурштинове намисто, які взагалі інтерес не уявляють. В першу чергу до таких бусам відносяться бурштинове намисто у формі камінцем. Неважливо, оброблені чи ні. Ціна на такі бурштинове намисто дуже мала - 100-200 гривень за одні намиста. Але є і бурштинове намисто, ціна на які може зашкалювати. Наприклад, ми не раз платили ціну і в 50000 і навіть в 100 000 гривень всього за одні бурштинове намисто. Але підкреслимо, що такі бурштинове намисто - рідкість.

ОЦІНКА бурштинових намистин БЕЗКОШТОВНО ПО ФОТО [Email protected] , Надсилайте фото, телефонуйте 095 374 64 57, 067 981 74 05 (є вайбер).

Найцікавіше, що люди впевнені, що раз їх намиста з бурштину носилися ще бабусею, то вони коштують дуже дорого. Однозначно, що пам'ять про родичів не висловити грошима. Але от щодо бурштинових намистин, скажімо досить відверто, що 99% бурштинових намистин, пропонованих на продаж, якраз відносяться саме до категорії недорогих, а точніше, за нинішніми мірками, дешевих.

Мисливці за антикварними бурштиновими бусами, перед тим, як купити досить цінний екземпляр бус із старовинного прибалтійського бурштину, розглядають близько 100 різних пропозицій про покупку, оцінці бурштинових намистин. І, якщо раптом пощастить, то одні бурштинове намисто виявляться якраз з категорії бурштинових намистин «ті, що треба».

Бурштинове намисто, які стоять дуже недорого 100-200 грн

Якщо Ви раптом надумали продати бурштинове намисто

Перед тим, як продати бабусині старовинні бурштинове намисто, природно, не зайвим було б скористатися хоча б безкоштовною оцінкою бурштинових намистин. В Інтернеті послуг з оцінки бус з бурштину та інших бурштинових виробів більш ніж достатньо. Простіше простого погуглити в Інтернеті, створивши запит в пошуковій системі «оцінити бурштинове намисто безкоштовно», «які бурштинове намисто коштують дорого», «як дорого продати бурштинове намисто», «як визначити бурштинове намисто чи ні» і т.п. Всезнаючий гугл видасть велику кількість бажаючих безкоштовно оцінити Ваші бурштинове намисто за допомогою якісної фотографії з можливістю подальшого викупу. І це не дивно. Досвідченому фахівцеві досить тільки побачити бурштинове намисто на фото, щоб сказати представляють вони інтерес або їх краще залишити собі в якості пам'яті про бабусю.

Приклад дорогих бурштинових намистин 10000-50000 грн.

ОЦІНКА бурштинових намистин БЕЗКОШТОВНО ПО ФОТО [Email protected] , Надсилайте фото, телефонуйте 095 374 64 57, 067 981 74 05 (є вайбер).

Це (оцінка бурштинових намистин в Інтернеті), до речі, найкращий варіант, продати бурштинове намисто дорого, щоб не продешевити, щоб не віддати бурштинове намисто знайомому перекупити на найближчому ринку за безцінь. А ось стосовно Києва, то тут практично на всіх ринках стоїть велика кількість цигани, які скуповують бурштинове намисто. Так ось, з цими циганами є взагалі окрема історія. Бурштинове намисто показувати їм взагалі не радимо. Що вже там говорити про бурштинових намисті, легко замінних спритними циганами на підробку! Вони зуби заговорять так вміло, що не тільки бурштинових намистин позбудетеся вмить, а й всі свої гроші віддасте самі без будь-якого опору.

Так що якщо хочете реально дізнатися, скільки коштують бурштинове намисто пишіть на пошту [Email protected] , Надсилайте фото, телефонуйте 095 374 64 57, 067 981 74 05 (є вайбер).

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: