Новости

Ольга Бузова краде наряди у знаменитостей (фото)

Те, що Ольга Бузова у нас суцільне обдарування безумовно вже зрозуміли всі. Вона і пише книги, і веде тренінги, і знімається в кіно, а тепер ще підкорила сцену театру і стала співачкою. Ах так, ще ж дівчина дуже «крутий» дизайнер і модельєр своєї лінійки одягу. І хто б міг подумати, що дизайнер буде красти ідеї нарядів у інших знаменитостей? А Ольга Бузова краде наряди!

А Ольга Бузова краде наряди

Ольга Бузова краде наряди

І ось перший доказ крадіжки. Ольга майже в точності скопіювала наряд у Поліни Гагаріної. Відпиратися сенсу немає - на фото все видно. І ще можна зрозуміти, коли у знаменитостей збігаються повсякденні вбрання. Але навіщо ж концертні то копіювати? Невже не хочеться якоїсь унікальності та неповторності на сцені?

Так само фанати, шанувальники і недоброзичливці ніяк не можуть забути концертне вбрання Цариці Єгипту. І найсмішніше і не забувається в ньому зовсім не те, що він Ользі Бузової зовсім не личить і, в принципі, не підходь. Справа в тому, що цей незвичайний наряд Ольга скопіювала у Ріанни. Ось Ріанні він дійсно йде. І по стилю дівчата і під її зовнішність.

І по стилю дівчата і під її зовнішність

Ольга Бузова краде наряди

А ось і образ, де Ольга замахнувся на образ Меланії Трамп. Так Так! Вам не здалося, саме Меланії Трамп. Ну а що? Наші зірочки для Бузової не рівня, навіть на Голлівудських не стала дивитися. Відразу переступила всі щаблі й замахнулася на Першу леді Америки і її костюм, який був зшитий спеціально з нагоди інавгурації чоловіка - Дональда Трампа. Ось така Бузова у нас зірка.

А все пам'ятають той скандал, коли Ольга Бузова стала наслідувати Анастасії Костенко. Це перейшло тоді все рамки. Ольга стала наслідувати Анастасії в одязі, макіяжі, зачісці і навіть поведінки. Але все було б ще нормально, якби Ольга не нацькувала своїх фанатів на Анастасію і це все не закінчилося скандалом під час онлайн трансляції Анастасії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

І хто б міг подумати, що дизайнер буде красти ідеї нарядів у інших знаменитостей?
Але навіщо ж концертні то копіювати?
Невже не хочеться якоїсь унікальності та неповторності на сцені?
Ну а що?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: