Дачі та садові будинки в Україні тепер будуть вважати житлом

На дачі можна будеть прописатися. Фото: ati.com.ua

Дачі та садові будинки в Україні тепер будуть вважати житлом https://cdn.segodnya.ua/img/article/5549/24_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5549/24_tn.jpg 2014- 09-24T16: 03: 21 + 03: 00 Нерухомість Переведуть в "ранг" житлових тільки ті приміщення, які відповідають будівельним нормам

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1 673-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо перекладу садових і дачних будинків в житлові будинки і реєстрації в них місця проживання".

Згідно з документом, українці тепер мають право на переклад дачних і садових будинків, які відповідають державним будівельним нормам, в житлові будинки в порядку, визначеному Кабінетом міністрів.

Рішення про переведення приймається відповідними органами місцевого самоврядування, повідомили в прес-службі президента.

Законом визначено, що місцем проживання фізичної особи є житло, в якому він проживає постійно або тимчасово.

До проведення реформи адміністративно-територіального устрою дачні поселення і садівничі товариства в приміських зонах перебувають на обліку в тих населених пунктах, з якими вони пов'язані адміністративно або територіально.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: