Далекобійники хотіли блокувати трасу в Старому Салтові

Далекобійники хотіли блокувати трасу в Старому Салтові, фото www.objectiv.tv

Далекобійники хотіли блокувати трасу в Старому Салтові https://cdn.segodnya.ua/img/article/1865/54_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1865/54_tn.jpg 2010-01-31T17 : 01: 02 + 02: 00 Харків через лисою гуми фури не подужали кілометровий підйом і вирішили насолити всім.

Російські далекобійники намагалися перекрити трасу в Старому Салтові. Після того, як в суботу, 30 січня, близько десятка фур не змогли подолати кілометрового підйому, водії влаштували страйк прямо на трасі, перекривши дорогу всім машинам на кілька годин.

Першими на місце прибули співробітники ДАІ, слідом за ними - техніка Облавтодору та співробітники МНС. Інспектори швидко відновили рух на трасі, а водіям-сусідам зробили попередження. По ділянці пройшлася збиральна спецтехніка, вже через годину фури почали роз'їжджатися. Всі оперативні служби зійшлися в єдиній думці: далекобійники винні самі, тому що виїхали в снігопад на літній гумі. "Люди, які рухалися на автомобілях на зимовій гумі, і автобуси піднімалися без проблем, - кажуть в Вовчанському управлінні автодору. - А у далекобійників машини були перевантажені, везли кожна більше 40 тонн, і не у всіх була гума для експлуатації в зимових умовах" .

"Це все одно, що дівчата взимку вийдуть в босоніжках", - прокоментував подію помічник начальника ГУ МНС області Ігор Лупандін.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: