Новости

Далекобійники в Читі почали нову акцію протесту

  1. Близько 30 великовантажних автомобілів не вийшли в рейс, кілька автомобілів встали біля траси під Читой,...

Близько 30 великовантажних автомобілів не вийшли в рейс, кілька автомобілів встали біля траси під Читой, повідомляє 15 грудня ІА «Тайга.Інфо» з посиланням на регіонального координатора внесеної Мін'юстом до переліку іноземних агентів організації «Об'єднані перевізники Росії» Олексія Пляскін.

«У нас частково починається страйк. Чому частково - деякі ще працюють, а інші вже позначали страйк - виїхали на п'ятак і стоїмо », - процитували Пляскін в повідомленні.

Він пояснив, що «кліматичні умови в Читі не дозволяють страйкувати на вулиці, тому водії поставлять фури в гаражі. В рейс вже не виїхали 30 машин ».

За інформацією «Заб.Ру», водії протестують проти системи «Платон», зростання цін на бензин, порушення режиму праці та відпочинку.

В кінці березня 2017 року водії фур також проводили страйк. Вони виступають проти рішень федерального уряду про введення системи «Платон» і підвищенні акцизів. До всеросійської акції приєдналися далекобійники з Чити , Улан-Уде, Іркутська і Новосибірська, де затримали чотирьох активістів. У Забайкаллі один з протестувальників отримав п'ять діб арешту за агітацію далекобійників в прикордонній зоні.

З 15 квітня тариф за проїзд фур по федеральних трасах повинен був збільшитися з 1,53 до 3,06 рублів за 1 км. Після зустрічі прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва з перевізниками напередодні страйку тариф індексували на чверть, але засіб видався водіям непереконливою. У Сибірської асоціації перевізників, дистанціюватися від страйку, назвали рішення уряду «подачкою».

Товариство захисту прав споживачів попросило Медведєва не допустити кризи постачання продуктами в регіонах. Через страйки далекобійників під загрозою дефіциту, за версією організації, виявилися Новосибірська, Іркутська області, Красноярський край і Бурятія. Пізніше новосибірське уряд спростував ці дані, заявивши, що регіон повністю забезпечений продуктами першої необхідності.

Сергій Бумагін 12:41 15 грудня 2017

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: