Windows 7

 1. 1. Використання майстра запуску виправлення неполадок сумісності
 2. 2. Ручна настройка параметрів запуску програми в режимі сумісності

У Windows 7 вбудований механізм запуску виконуваних файлів і файлів формату MSI в режимі сумісності з попередніми версіями операційної системи. При цьому вибір операційних систем досить великий: від WIndows 2000 до Vista.

Цей механізм є першим добре працюють механізмом такого роду в продуктах від компанії Мікрософт починаючи з Windows 7 і його основне завдання - прискорити перехід користувачів на цю операційну систему.

Слід пам'ятати, що не варто використовувати режим сумісності для запуску антивірусів, дискових утиліт та інших подібних програм, оскільки це може становити загрозу для безпеки системи або привести до втрати даних.

В основному проблеми сумісності характерні для ігор, програм, які активно використовують графічні можливості операційної системи і працюють з файлової системою.

Компанія Мікрософт пропонує нам два основних способи для запуску програми в режимі сумісності з попередніми версіями Windows:

 1. Використання майстра запуску виправлення неполадок сумісності
 2. Ручна настройка параметрів запуску програми в режимі сумісності
 3. Пошук версії програми, сумісної з Windows 7. Ви можете самостійно спробувати знайти більш свіжу версію програми (наприклад, зайшовши на сайт виробника), або скористатися каталогом популярних програм на офіційному сайті Мікрософт . Останнє, на жаль, тільки на англійській мові.

1. Використання майстра запуску виправлення неполадок сумісності

У цьому випадку досить натиснути правою кнопкою миші на ярлику і вибрати пункт «Виправлення неполадок сумісності». Після роботи майстра, сімка запропонує вам запустити програму з автоматично встановленими параметрами. На жаль, цей спосіб не завжди вирішує проблеми запуску програм.

2. Ручна настройка параметрів запуску програми в режимі сумісності

Для ручного налаштування, дотримуйтесь інструкції:

 1. Клацнути правою кнопкою миші на ярлику і вибрати «Властивості». У вікні, перейдіть на закладку «Сумісність».

  Запуск програми в режимі сумісності в Windows 7

 2. Поставте галку в пункті «Запуск програми в режимі сумісності з:" і в випадаючому списку виберіть останню версію Віндоус з якої повинна нормально працювати запускається програма.
  Зверніть увагу, що якщо ви намагаєтеся налаштувати сумісність для пакета формату MSI, то вибору програм не буде, ми зможете тільки включити режим, а відповідну версію ОС, Windows 7 вибере самостійно.
 3. В принципі, режим сумісності вже включений, але часто буває, що необхідно налаштувати додаткові параметри роботи програми:

  Запуск програми в режимі сумісності в Windows 7

  Опис пунктів:

  • Використовувати 256 квітів. Обмежує кількість кольорів, яке може використовувати програма, деякі програми розроблені для використання вкрай обмеженої кількості квітів, як правило мова йде про дуже старих програмах.
  • Використовувати дозвіл екрана 640х480. Запускає програму в невеликому вікні з дозволом вікна 640х480. Має сенс використовувати, якщо ви використовуєте дуже стару програму і спостерігаються проблеми з оновленням екрану або сильні «гальма» при відображенні екрана.
  • Відключити візуальне оформлення. Використовуйте, якщо спостерігаються проблеми з відображенням вікон, меню або іконок.
  • Відключити композицію робочого столу. Відключає прозорість і ряд інших візуальних ефектів. Використовуйте при проблемах з відображенням інтерфейсу програми.
  • Відключити маштабування зображення при високій роздільній здатності екрану. Використовуйте при проблемах з відображенням шрифтів або непропорційних розмірах вікон в програмі.
 4. На цьому ж етапі ви можете задати постійну опцію запуску програми від імені адміністратора, поставивши відповідну галку. Деякі програми призначені для роботи тільки під правами адміністратора (як правило, звертаються до об'єктів, захищеним системою безпеки Windows 7).
 5. Задані вами параметри будуть доступні тільки для вас. Що б зміни вступили в силу для всіх користувачів цього комп'ютера, зробіть всі необхідні настройки і натисніть на кнопку «Змінити параметри для всіх користувачів»:

  Запуск програми в режимі сумісності в Windows 7

 6. Все, клацніть «ОК» і спробуйте запустити програму на виконання.

Задайте питання або залиште відгук:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: