Новости

З першим збитим, Нікополь! Далекобійник з Чернігова спокушав дівчинку 14 років в Нікополі (фото, відео, 18+) »газета МІСТО Нікополь

Сьогодні Нікопольським відділом "Спадщина" проведена зустріч з жителем Чернігова Лутченко Костянтином Юрійовичем, 22.07.89 р.н. Проживає по вулиці Волковича 4/52. Працює водієм-далекобійником. У Нікополі був по роботі. Вирішив скоротати час поки завантажують машину і призначив зустріч дівчинці 14 років для сполучення. Вів інтимне листування, слав фото геніталій, спокушав морально.

Також нашому здивуванню не було меж, коли ми виявили на планшеті ублюдка листування і обмін інтим фото з парнямі.Оказалось наш гість любитель торпед.

Нікопольці взяли його з усіма почестями, провели роз'яснювальну бесіду, видали переконливі напуття.

З першим збитим, Нікополь!

Більше коментарів на сторінках газети "МІСТО Нікополь" в соціальних мережах:

facebook   ,   telegram   ,   twitter   ,   Google +   , І відео на нашому каналі:   Канал на youtube facebook , telegram , twitter , Google + , І відео на нашому каналі: Канал на youtube

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: