Як подарувати біткойн на Новий рік?

 1. Аркуш паперу
 2. на флешці
 3. На телефоні
 4. ризики

Біткойн - це адреса, що складається з 27-34 символів. Він може бути виражений у формі QR-коду і виглядати так:

Він може бути виражений у формі QR-коду і виглядати так:

Джерело зображення: http://bitcoin-zone.ru.

Вартість біткойнов зашкалює, тому ви можете купити його частина на суму, яку не шкода подарувати.

Для початку потрібно вибрати носій, на якому ви будете дарувати біткойн. Найпростіший спосіб - перевести гроші на існуючий гаманець. Для цього запитайте адреса гаманця і просто вкажіть його при купівлі валюти.

Якщо його немає, то можна використовувати аркуш паперу, флешку або смартфон. Розглянемо кожен спосіб окремо.

Аркуш паперу

Потрібно скористатися сервісом, який створює паперовий гаманець, наприклад, bitcoinpaperwallet.com . Виберіть дизайн гаманця і мову, на якому буде друкуватися інформація. Далі картинка із зображенням гаманця друкується на принтері з двох сторін. Потім потрібно скопіювати адресу створеного гаманця і йти на біржу, щоб купити біткойни і відправити їх на створений гаманець.

Найвідоміші біржі з купівлі біткойнов:

https://www.sravni.ru/text/2017/12/1/kak-kupit-bitkoiny-instrukcija2/

В якості адреси гаманця вкажіть раніше скопійований адресу. Операція з переказу грошей може зайняти від 10 хвилин до декількох годин. Щоб перевірити, чи надійшли гроші на рахунок, скористайтеся сервісом blockchain.info , Де у вікні «пошук» вкажіть адресу гаманця.

Ображати роздрукований аркуш паперу і складіть його. Ви можете замовити голографічні наклейки з написом bitcoin. Мінімальна вартість 12 наклейок 0,0009 біткойнов (близько 900 рублів). Але можна обійтися без них.

на флешці

Гаманець можна створити на флешці, яку потім подарувати. Існує два варіанти:

 • Спеціальна флешка для зберігання біткойнов (від 58 євро (4000 рублів)). наприклад, trezor.io , Ledger Nano S або Digital Bitbox .
 • Звичайна флешка, яка перетворюється в завантажувальний диск, і на неї встановлюється звичайний гаманець для комп'ютера.

Гаманці можуть захищатися відбитком пальця і ​​/ або паролем. Виберіть ті, які можна використовувати без вашої участі.

Далі все той же алгоритм:

 1. Реєструєтеся на біржах, де продають біткойни (список вище).
 2. Копіюєте адресу гаманця з флешки.
 3. При покупці грошей вказуєте цю адресу.

Флешку можете упакувати в красиву коробочку. Не забудьте вкласти листок з паролем від гаманця. Постарайтеся, щоб він був простим, і його змогли відновити без вашої участі.

На телефоні

Як пристрій для зберігання біткойнов підійде будь-який смартфон з операційними системами Android, iOS, BlackBerry або Windows Phone. Ціна пристрою не має значення, це може бути дешевий смартфон за 5000 рублів або iPhone X за 90 000 рублей.

Алгортім:

 1. Купуєте смартфон.
 2. Залежно від операційної системи встановлюєте один з цих гаманців: Coin.Space, ArcBit або Bither (більше варіантів тут ).
 3. Для реєстрації гаманця може знадобиться адреса електронної пошти та пароль. Зробіть їх максимально простими і запишіть на аркуші паперу, який потім вкладете разом з подарунком.
 4. Купіть біткойни на біржі, як адресу вкажіть адресу встановленого гаманця.

Смартфон повертаєте в фірмову коробку, вкладаєте лист з паролями і даруєте.

ризики

Кожен із способів зберігання біткойнов недосконалий. Паперовий гаманець легко порвати, флешку або смартфон - втратити. Попередьте володаря біткойнов про те, щоб він надійно зберігав свій носій. Якщо носій пропаде, то грошей не бачити.

Автор:

Максим Глазков, джерело фото - shutterstock.com

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: