Що дарувати колегам на 23 лютого і 8 березня

Фото: YAY / ТАСС

23 лютого жителі Єкатеринбурга зможуть обмінятися непотрібними подарунками. Акція пройде в одному з торгових центрів. Решта шкарпетки, бритви і гелі для душу організатори перетворять на кілька оригінальних композицій, присвячених чоловічого свята.

Генеральний директор агентства "Комунікатор" Єгор Доброгорський розповів в ефірі радіостанції "Москва FM" , Що можна дарувати колегам 23 лютого і 8 березня.

"У корпоративних клієнтів популярна акція, коли 23 лютого на вході в офіс стоять дівчата і вітають чоловічу частину населення. Ми організовували акцію для одного банку, коли дівчата у військовій формі і пілотках дарували чоловікам гранати (фрукти). На 8 березня під час кризи зазвичай дарують невеликі подарунки, квіти, цукерки з побажаннями, щось солодке. Один раз ми запрошували піаніста з білим роялем і саксофоніста ", - сказав він.

Експерт додав, що, згідно з дослідженням HeadHunter, 80 відсотків росіян віддали перевагу новорічні корпоратив премій. "Іноді нематеріальні заохочення дуже важливі для співробітників. У деяких компаніях скоротили до 30-40 відсотків співробітників, і це дуже негативно вплинуло на робочий процес", - пояснив Доброгорський.

Раніше m24.ru повідомляло, що на порталі відкритих даних опублікована карта святкових салютів на честь Дня захисника Вітчизни.

Всього в місті буде 16 майданчиків для запуску феєрверків. Святкові залпи будуть дані по всій Москві 23 лютого в 21:00.

Посилання по темі

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: