Новости

Що подарувати коханій на 23 лютого

  1. Special for you
  2. за потребами
  3. І ще раз «спеціально для тебе»
  4. Подарунок-враження

Є на цю тему кумедний анекдот. Дія розгортається після всіх свят - 23 лютого і 8 Березня. Подружжя сперечаються, хто буде забирати сина з дитячого садка. Чоловік запитує: «Я тобі шубу дарував?». Дружина відповідає: «Даріл». Чоловік: «А чоботи зимові дарував?». Дружина: «Даріл». Чоловік: «Ну, тоді одягай шубу і чоботи і йди! Не мені ж на вулицю відправлятися в одних шкарпетках і з піною для гоління! »Звичайно, це всього лише невинний жарт, але погодьтеся: не хочеться в свято, що наближається засмутити свого чоловіка, піднісши йому вже набили оскому труси, чашки і блокноти. Давайте будемо трохи більш оригінальними і постараємося порадувати улюблених якщо не дорогими, то хоча б потрібними і цікавими подарунками.

У чому головний недолік тих сюрпризів , Які навіть сюрпризами назвати складно і які ми щорічно робимо своїм чоловікам? Йдеться про вже згаданих наборах для гоління, предметах нижньої білизни і незліченних щоденниках. По-перше, вони доступні абсолютно будь-якій людині. Погодьтеся, ваш улюблений здатний сам відправитися в магазин і придбати собі речі першої необхідності, а саме такими є звичайні шкарпетки і труси укупі з бритвою і гелем для душу. Швидше за все, так він і робить. А якщо в сім'ї за подібні придбання відповідаєте ви, то навряд чи чоловік розцінює кожну нову баночку з миючим-бриючим засобом як подарунок небес. По-друге, такі «несподівані» сюрпризи абсолютно позбавлені індивідуальності. Вони немов робляться за принципом «аби було»: не має значення кому, не важливо що - важливо просто подарувати, і все.

Абсолютно будь-якій людині приємно усвідомлювати, що подарунок підбирався спеціально для нього.

Абсолютно будь-якій людині приємно усвідомлювати, що подарунок підбирався спеціально для нього, що це покупка не з розряду «гуляла по супермаркету і побачила в відділі побутової хімії стенд з чоловічою косметикою». Найчастіше чоловіки навіть не думають про вартість піднесеного подарунка, більшість з них буквально «тануть» від того, що улюблена намагалася вибрати щось особливе, потрібне і корисне. Отже, давайте розглянемо кілька варіантів вдалих подарунків коханим на 23 лютого.

Special for you

Ми вже говорили, що подарунок не повинен бути знеособленим, тому постарайтеся вибрати його відповідно до інтересів і захопленнями коханого. Наприклад, якщо ваш чоловік - співробітник компанії, в якій існує строгий дрес-код, але при цьому він є фанатом культових «Зоряних воєн», то чому б не подарувати йому запонки із зображенням героя улюбленого фільму ? Природно, це повинні бути не мультяшні картинки, а, скоріше, стилізовані чорно-білі, щоб аксесуар виглядав як мінімум серйозно. Подібні речі можна замовити в різних інтернет-магазинах. Головне, щоб подарунок щось означав для вашого чоловіка, щоб був куплений спеціально для нього.

за потребами

Звичайні краватки і портмоне є майже у всіх, але це не заважає нашим захисникам задивлятися і на інші аксесуари.

Ще одна категорія вдалих подарунків - речі, які дуже хотів би мати ваш коханий, але за якими сам він навряд чи відправиться в магазин. Це з розряду висловлених вголос бажань: «Яка класна штука! От би мені таку! », За якими слід:« А може, і не дуже треба ... перебити ». Вам варто прислухатися до таких бажань свого чоловіка, щоб потім здивувати його тим, наскільки ви уважні. Звичайно, планшетний комп'ютер або нова модель телефону - подарунки дорогі і більш підходящі для дня народження або Нового року, ніж для 23 лютого (хоча якщо фінансові можливості дозволяють, то чому б і ні?), Але ось краватку-метелик або хороший шкіряний затиск для купюр - відмінний варіант. Звичайні краватки і портмоне є майже у всіх, але це не заважає нашим захисникам задивлятися і на інші аксесуари.

І ще раз «спеціально для тебе»

Ви можете зробити будь-який подарунок ще більш персоналізованих, якщо до турботи про інтереси та захоплення чоловіка додасте бажання піднести щось дійсно унікальне. наприклад, запеклому курцеві можна подарувати гарну запальничку з гравіюванням, а з якою саме - вирішувати вам. Тим, хто не палить, доведеться до речі стильна металева флеш-карта у вигляді кулі або ключа, на якій також можна «написати» щось особисте. Звичайно, як раз зараз і можна згадати про злощасних чашках і футболках з фотографіями, але вони вже добряче всім набридли. Якщо хочете «увічнити» коханого в зображенні на подарунок, то нехай вже краще це буде картина або шарж, намальовані по фото вашого чоловіка, які сьогодні можна також просто (але не дуже бюджетно) замовити на спеціальних інтернет-сайтах.

Якщо хочете «увічнити» коханого в зображенні на подарунок, то нехай вже краще це буде картина або шарж, намальовані по фото вашого чоловіка, які сьогодні можна також просто (але не дуже бюджетно) замовити на спеціальних інтернет-сайтах

Подарунок-враження

Зовсім не обов'язково дарувати коханому те, що можна помацати. Зробите по-іншому: подаруйте йому враження!

Зовсім не обов'язково дарувати коханому те, що можна помацати. Зробите по-іншому: подаруйте йому враження ! Це може бути стрибок з парашутом, квиток на концерт улюбленої рок-групи або на футбольний матч за участю команди, за яку він так відчайдушно хворіє біля телевізора. До речі, якщо на захід ви підете разом з чоловіком, то тим самим зробите свої відносини ще більш різноманітними і, як наслідок, міцними. Тільки не скаржтеся, що терпіти не можете футбол. Улюблений теж напевно не в захваті від багатогодинних походів по магазинах, але дарує їх вам незалежно від того, свято на календарі або звичайний будній день.

Втім, подарувати своєму захисникові стандартний набір - косметику та інші додаються предмети - теж ніхто не забороняв.

Чоловік запитує: «Я тобі шубу дарував?
Чоловік: «А чоботи зимові дарував?
Оча якщо фінансові можливості дозволяють, то чому б і ні?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: