Новости

У данському зоопарку вбили і розчленували жирафа на очах у дітей

Маріуса вбили і згодували левам. фото AFP

У данському зоопарку вбили і розчленували жирафа на очах у дітей https://cdn.segodnya.ua/img/article/4948/19_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4948/19_tn.jpg 2014 -02-10T14: 22: 09 + 02: 00 Світ Вбивство тварини викликало хвилю обурень

Здорового молодого жирафа застрелили і згодували левам на очах у відвідувачів. Позбутися від тварини в зоопарку датської столиці вирішили через те, що воно народилося в результаті кровозмішення, а тому не годилося для продовження популяції. Це викликало масу протестів і пропозицій з порятунку жирафа. Врятувати Полуторогодовалий тварина по кличці Маріус зголосився, зокрема, йоркширський зоопарк в Великобританії. Однак в звіринці Копенгагена вирішили, що простіше буде умертвити тварину. Більш того, з цього зробили ціле шоу для відвідувачів, серед яких було багато дітей. Всі вони могли спостерігати, як тушу вбитого жирафа обробили і згодували левам.

науковий директор зоопарку Бенгт Хольст заявив: "Гени даного жирафа добре представлені в нашій селекційній програмі. Для нього немає місця в стаді, яке живе в нашому зоопарку. Європейська програма з розведення жирафів дала добро на те, щоб його приспали". Однак від усипляння працівники звіринцю відмовилися, так як снодійне могло зіпсувати м'ясо, яке потім планували пустити на корм левам і тиграм. Глядачів переконали, що жираф навіть не встиг зрозуміти, що сталося: його увагу відвернули улюбленим кормом, і, поки тварина було зайнято частуванням, застрелили.

Варто зазначити, що подібна практика для копенгагенського зоопарку - в порядку речей. За схожим причин там вже присипляли ведмедів, тигрів і зебр.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: