Ізраїль і США завершили успішні випробування нової системи ПРО "Праща Давида" - ЗМІ - Останні світові новини - Як очікується, ВПС Ізраїлю оголосять вже в цьому році, що система готова до оперативного використання

ПРО "Праща Давида". Фото: defence.ru

Ізраїль і США завершили успішні випробування нової системи ПРО "Праща Давида" - ЗМІ https://cdn.segodnya.ua/img/article/7919/22_main_new.1485419862.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 7919 / 22_tn.1485419862.jpg 2017-01-26T10: 32: 50 + 02: 00 Світ Як очікується, ВПС Ізраїлю оголосять вже в цьому році, що система готова до оперативного використання

Ізраїль і США успішно здійснили на цьому тижні серію випробувань просунутої версії нової системи ПРО "Праща Давида" (на івриті позначається як "Шарвіт ксамім", "Чарівна паличка" - прим. кор.). Про це повідомляє в четвер газета The Jerusalem Post.

"Ізраїль і США успішно провели серію тестів із залученням просунутої версії системи ПРО" Праща Давида "в ході випробувань, що проходили в закритому для преси режимі", - повідомляє газета.

За даними видання, в ході випробувань були вивчені можливості і продуктивність системи, призначеної для перехоплення ракет від малої до середньої дальності, балістичних ракет, а також керованих ракет, крилатих ракет, літаків і безпілотних літальних апаратів. В ході тестів були відпрацьовані кілька сценаріїв можливих загроз, з якими система може зіткнутися під час ймовірних конфліктів, пише газета.

"В ході серії випробувань багатоцільовий радар зафіксував ракети-мішені, після чого передав їх координати центру управління запусків, який прорахував протоколи перехоплення", - цитує газета заяву ізраїльського Міністерства оборони. "Були успішно запущені ракети-перехоплювачі" Праща Давида ", вони виконали всі етапи польоту і, як було заплановано, знищили цілі", - вказали в оборонному відомстві.

Газета Haaretz повідомляє, що після успішних випробувань система "Праща Давида" тепер "вже близька до готовності приймати на озброєння" Армії оборони Ізраїлю.

Ізраїльське Міністерство оборони і американське Агентство з протиракетної оборони, за повідомленнями газети The Jerusalem Post, почали процедуру передачі контролю над новою системою ПРО "Праща Давида" ВВС єврейської держави ще в березні 2016 року.

Це стало можливим після серії тестів в грудні 2015 року, коли ізраїльський оборонне відомство повідомило про успішне завершення останньої фази випробувань системи "Праща Давида", зазначають ЗМІ.

Газета Yedioth Ahronoth відзначає сьогодні, що відбулася на цьому тижні серія випробувань - "вже п'ятий раунд тестів системи" Праща Давида "з моменту завершення розробки".

"Остання серія тестів проходила при співробітництві американців, які відіграють першорядну роль у розвитку цієї системи як з точки зору конструювання, так і її фінансування", - пише газета.

За її даними, "перша версія системи" Праща Давида "дійсно була передана ВПС Ізраїлю". "Як очікується, ВВС оголосять вже в цьому році, що система готова до оперативного використання", - зазначає видання.

"Праща Давида" призначена для перехоплення ракет від малої до середньої дальності. Вона розробляється на додаток до ізраїльської системі ППО "Залізний купол", яка перехоплює ракети малої дальності, і системі ПРО "Хец" ( "Стріла"), призначеної для ураження балістичних ракет великої дальності.

Нагадаємо, раніше винищувачі ВПС Ізраїлю завдали ракетного удару по військовому аеродрому Меззе , Який знаходиться в 5 км від президентського палацу на південному заході Дамаска.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: