КАББАЛА | Каббаліст Міхаель Лайтман - Part 2474

Бааль Сулам, Порука: Якщо частина народу не хоче дотримуватися поручительство і залишається зануреною в себелюбство, через неї і решта народу залишається зануреним в бруд і ницість, не знаходячи ніякого виходу Бааль Сулам, "Порука": Якщо частина народу не хоче дотримуватися поручительство і залишається зануреною в себелюбство, через неї і решта народу залишається зануреним в бруд і ницість, не знаходячи ніякого виходу.

Питання: Хто може виправити мою тягу до бруду і ницості?

Відповідь: Я дію по відношенню до товаришів, а товариші - по відношенню до мене.

Значить, вони виправляють мене? Так. А я виправляю їх? Так. Яким же чином я виправляю себе? За допомогою того що виправляю їх.

таке порука : Ніхто не робить цього без інших, і у всіх своїх діях він залежить від інших - і в позитивному, і в негативному сенсі, і на радість, і на біду. Він залежить від їх хороших чи поганих дій, а вони залежать від його хороших чи поганих дій.

Сьогодні це стає реальністю, яка проявиться в нашому світі дуже неприємним чином. В якійсь країні відбувається щось погане - і в інших країнах це зразу відчувається. З іншого боку, якщо десь відбудеться щось хороше, то і у інших будуть зміни на краще.

Для мого егоїзму це справжня "ломка": я хочу, щоб іншим було погано, а мені - добре, щоб в порівнянні з ними я залишався у виграші, щоб їм було гірше, ніж мені, - це вже гріє серце. А тепер ми побачимо, як інтегральність природи змушує нас мислити інакше. Вона вчить нас тому, що ніхто не має права застосовувати поодинці. Буде добре одному - буде добре і іншим. Не може бути такого, що комусь добре, а іншим погано.

Поступово ми наближаємося до такої картині світу. Поглянь на те, що відбувається з розвиненими країнами. В одній обвал - інші не знають, як бути, і падають за нею слідом. Ми прийшли до такого економічного порядку, тобто до такого егоїзму, коли все залежать від усіх. Це і є порука, так воно проявляється.

Я і не думав, що буду залежати, скажімо, від Франції. Яке мені діло до Франції? Але тепер я повинен піклуватися про те, щоб там не трапився дефолт. Якщо Франція збанкрутує, то поза всяким сумнівом, через два дні це відіб'ється на моїй кишені. Причому відіб'ється негативно. От якби я отримав вигоду - нехай собі банкрутують. Але ні, це йде мені на шкоду.

Раніше чужі біди приносили вигоду. Поки світ не замкнувся в інтегральну систему , Все діяли в своїх інтересах, ні з ким не рахуючись. Кожна країна піклувалася лише про власну користь, кожен раз ми виробляли здоровий егоїстичний розрахунок на виграш за рахунок інших. Нехай навіть це вимагало почати проти них війну і зруйнувати супротивну сторону до заснування - тим краще для мене.

Сьогодні ми хотіли б продовжувати в тому ж дусі - але не можемо. Скоро з'ясується, що і війну не розв'яжеш. Ми до такої міри залежимо один від одного, що я нічого не зможу собі забезпечити поодинці. Мені буде бракувати всього, що я руйную у інших.

Ось до чого ми пришили. Бажаючи добра собі, своєму народові, своїй країні з її структурами і інститутами, я зобов'язаний подбати про благо для всіх. Лише тоді і мені самому буде добре.

Такий же механізм діє в віддачі між парцуфім, між людьми, між людиною і творцем . Я повинен взяти бажання ближнього з метою наповнити його і поставити йому на службу своє бажання. Тільки за умови, якщо я наповнюю його, піклуюся про нього, все достаток проходить через мене і розкривається в мені в 620 разів сильніше.

Світ ще не розуміє, в яку систему ми вступаємо. І щоб він зрозумів, ми повинні якомога швидше розповісти людям про це. Інакше з відчаю вони все-таки доведуть справу до війни. У них просто не залишиться іншого виходу.

З уроку за статтею "Порука", 17.07.2011

Попередні повідомлення на цю тему:

Світло по той бік картини

Намети на площах

Порука: спіткнувся один - впали всі

Значить, вони виправляють мене?
А я виправляю їх?
Яким же чином я виправляю себе?
Яке мені діло до Франції?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: