Новости

Гроші в борг під відсотки

  1. Чому не банк?
  2. Чому не приватний брокер?
  3. Наші переваги

Кредит вже досить давно перестав бути чимось дивовижним, все більше людей користуються цією послугою для вирішення тимчасових фінансових проблем

Кредит вже досить давно перестав бути чимось дивовижним, все більше людей користуються цією послугою для вирішення тимчасових фінансових проблем.

Такий підхід набагато розумніше і надійніше, ніж звернення по допомогу до друзів або родичів. Гроші не варті того, щоб псувати відносини з близькими людьми, а несвоєчасне повернення часом стає причиною образи.

Наша компанія завжди готова надати вам позику під відсотки на вигідних умовах!

Чому не банк?

Якщо порівнювати наші пропозиції з банками, то ми гарантуємо наступні переваги:

  • Ми не вивчаємо вашу кредитну історію. У більшості випадків, відмови банків пов'язані саме з тим, що раніше людина не надто відповідально підійшов до погашення боргу, має прострочення і незакриті платежі. Якщо ви раніше допустили такі помилки, то рекомендуємо відразу звернутися до нас, так як подача заявки в банк, напевно, обернеться витраченим часом.
  • У нас вдасться взяти гроші в борг під відсотки швидко, не потрібно збирати численні довідки, їхати в кредитну організацію, розмовляти з представником спеціалізованого відділу, позначати цілі, на які беруться кошти. Копія трудової книжки, довідка з роботи, довідка про доходи - нічого з перерахованого нам не потрібно, достатньо надання паспорта . При цьому рішення ми виносимо за все за кілька годин, тоді як банкам на це потрібно кілька діб, що часом просто неприйнятно.
  • Лояльні умови. Деякі банки зовсім не видають мікрокредити на короткі терміни. При необхідності на короткий термін отримати не надто велику суму краще відразу звертатися до нас.

Чому не приватний брокер?

Якщо оцінити пропозиції в Інтернеті або навіть оголошення в газетах, можна побачити, що багато брокерів готові видати кошти під відсотки у вигляді готівки за все за кілька хвилин. При першому вивченні таких пропозицій все виглядає дуже привабливо, але наслідки угоди можуть виявитися сумними.

Основна причина - брокери рідко діють в рамках правового поля, ними рухає спрага наживи.

По-перше, виражається це в тому, що міні-кредити видаються на досить жорстких умовах, причому навіть від самого початку висока процентна ставка може збільшуватися за бажанням кредитора, адже він не пов'язаний в своїх діях ніякими законами, відсутній офіційний договір, так що довести свою правоту потім буде майже неможливо.

По-друге, якщо ви прострочили повернення мікро-позики, є ризик зіткнутися не тільки зі штрафами, а й з колекторами.

Багато кредитори вважають за краще "продати" борг, через що у боржника з'явиться безліч проблем.

Наші переваги

Таким чином, з урахуванням описаних вище причин, найкраще взяти гроші в борг під відсотки в нашій організації. Ми гарантуємо наступні переваги:

Ми гарантуємо наступні переваги:

  • Всі деталі угоди завжди визначаються в індивідуальному порядку, з урахуванням взятої суми, термінів погашення інших нюансів.
  • Отримати кошти можна дистанційно, шляхом заповнення спеціальної анкети на сайті і подальшої відправки заявки. Ніяких складнощів анкета не передбачає, всі пункти інтуїтивно зрозумілі і прості. Гроші в такому випадку видаються у вигляді перекладу на пластикову карту або електронний гаманець . Це дуже зручно для жителів регіонів Казахстану.
  • Ми діємо строго в рамках правового поля, дотримуємося позначені умови угоди, в разі прострочення мінікредіта намагаємося мирним шляхом залагодити ситуацію і пропонуємо варіанти вирішення.
  • Ми не використовуємо інформацію, яку ви вказали в анкеті, в особистих цілях, не надаємо її іншим організаціям, які потребують рекламі і розширенні клієнтської бази. Конфіденційність для нас - не порожній звук!

Чому не банк?
Чому не приватний брокер?
Чому не банк?
Чому не приватний брокер?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: