Новости

фотобанк Depositphotos

 1. Плюси і мінуси
 2. Загальні вимоги до розташовуваних матеріалами
 3. Реєстрація Depositphotos

Depositphotos - це вона з провідних комерційних майданчиків для продажу і покупки фотографій. Незважаючи, на свою, порівняно, коротку діяльність, проект вже встиг досягти високих результатів: понад 75 мільйонів завантажених файлів, клієнти зі 192 країн світу і цілодобова підтримка на 20 мовах. Разом з цим, активно розвиваються і продажу фотобанку, про що свідчить його перебування в топі найбільш прибуткових фотостоков. На ряду з ними, Depositphotos має власні умови для співпраці, які полягають в обов'язковій здачі іспиту з п'яти фотографій і надання документа, що підтверджує вашу особистість. Після успішної реєстрації, у вас є можливість розміщувати не тільки свої фотороботи, а й векторні зображення або відео-файли.

Плюси і мінуси

Цілком очевидно, що великий успіх компанії не може бути пов'язаний з довгим списком недоліків, але вони все-таки присутні. По-перше, це обов'язкове надання документа, що прийнятно не всім, а по-друге, неминуча здача іспиту, який під силу не всім авторам.

До переваг фотобанку можна віднести хороші продажі, нехай і не найвищі. Присутній також система мотивації для фотографів, періодичні акційні пропозиції, зручний інтерфейс на багатьох мовах світу і різні способи виведення зароблених коштів.

Загальні вимоги до розташовуваних матеріалами

фото

 • всі фотоматеріали повинні бути надані в цифровому вигляді;
 • мінімальний дозвіл зображення 3,4 Мп;
 • формат jpeg;
 • не допускаються фото зі зміненим розміром;
 • розміщення лише власних робіт;
 • на фотографіях забороняється розміщувати логотипи торгових марок;
 • якщо на фотографії присутня будь-яка людина або група людей, необхідно надати угоду Model Release;
 • максимальний розмір файлу 50 Мб;
 • забороняється розміщувати роботи із зображенням архітектурних місць, будівель або конструкцій, які захищені правом на інтелектуальну власність.

векторні зображення

 • вектори приймаються в zip архіві;
 • підтримувані формати EPS або AI;
 • обов'язкова складова - JPEG файл для попереднього перегляду.

Відео

 • максимально можливий розмір відео файлу - 1 Гб;
 • максимальна тривалість - 1 хвилина;
 • роздільну здатність стандарту від 0,07 Мп до 2,0 Мп;
 • Формат відео - ASF, AVI, DV, FLV, MOV, MPEG / MPG, WMV;

Базові характеристики Depositphotos

Іспит: є, складається з 5 фотографій.

Ексклюзивність: за бажанням.

Типи завантажуються робіт: фото, відео, вектор.

Ліцензія: Royalty-Free стандарт і Royalty-Free розширена.

Фото: до 50 Мб.

Реєстрація: потрібно документ.

Спосіб продажу матеріалів: підписка, разово.

Комісія авторів: від 44% (ексклюзив 50%).

Виплата: платіжні системи, за запитом, від 50 $.

Реєстрація Depositphotos

Перед тим, як приступити до реєстрації на Depositphotos, необхідно підготувати п'ять кращих своїх фотографій і будь-яку скан копію документа, який буде підтверджувати вашу особистість. Якщо російська версія сайту не завантажилася автоматично, можна самостійно змінити мову внизу сайту. Потім слід вибрати реєстрацію для продавця, яка складається з двох етапів. Перший крок - це заповнення своїх особистих даних, де також, при бажанні, можна вибрати ексклюзивну форму співпраці. Зверніть увагу, що всі поля заповнюються англійськими літерами. Другий крок - це завантаження, попередньо підготовлених, файлів і копії документа. Як, правило, перевірка займає до 3 днів, після чого ваш аккаунт стане активним, за умови позитивного результату, і можна буде приступити до подальшої роботи.

Як, правило, перевірка займає до 3 днів, після чого ваш аккаунт стане активним, за умови позитивного результату, і можна буде приступити до подальшої роботи

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: