Новости

Тримач для вудки своїми руками |

Тримач для вудки буде корисний завзятим рибалкам, які звикли рибалити навіть в найнесприятливіших умовах, закидаючи свої вудки в найрізноманітніших, і важкодоступних місцях

Тримач для вудки буде корисний завзятим рибалкам, які звикли рибалити навіть в найнесприятливіших умовах, закидаючи свої вудки в найрізноманітніших, і важкодоступних місцях. Конструктивне рішення просте і доступне особливо для тих, хто любить робити різного роду пристосування своїми вправними руками і застосовувати кмітливість для полегшення собі життя, комфорту та оперативності дій.

Сучасна рибалка перетворилася на своєрідний спорт. Кожен рибалка знає, що успіх залежить не тільки від природного везіння, але і від технічної підготовки. Трапляються ситуації, коли рибалити доводиться у важкодоступних місцях, на приклад стоячи на бетонних плитах, де місце для декількох вудок дещо обмежено. Багато рибалок використовують найрізноманітніші тримачі для вудок, ми пропонуємо вам поповнити свій арсенал знань вельми нестандартним, але дуже оригінальним рішенням. Зробити простий і дешевий, але при цьому розбірний, зручний і легкий в зверненні держатель для вудки може кожен.

Малюнок №1 - Зовнішній вигляд власника для вудок загальний вигляд Малюнок №1 - Зовнішній вигляд власника для вудок загальний вигляд   Малюнок №2 - Місце, куди поміщається комель вудки Малюнок №2 - Місце, куди поміщається комель вудки

Ідея власника дуже проста, вам необхідно взяти шматок алюмінієвої труби, або з будь-якого іншого підручного матеріалу (труба для держателя повинна підходити по діаметру під ваш комель вудки), і алюмінієвий прут (алюміній просто легше) або трубку, можна арматуру. Після чого необхідно в широкій трубі зробити проріз для того щоб можна було з легкістю класти і в разі клювання швидко піднімати вудку.

Малюнок №3 - Як правильно зробити проріз

Після чого потрібно просвердлити отвір для палиці, яку будите забивати в землю або в щілини в бетонних плитах.

Малюнок №4 - Як можна приробити палицю до труби

Ваше виріб можна зробити розбірним, на приклад за допомогою нарізного сполучення, все це ви вільні вигадувати самі. У тримачі для вудок головне сама ідея, а вона полягає в тому що ви просто вкладаєте рукоятку вудки в трубу, за рахунок прорізу робити це можна швидко і просто, а за рахунок того що таким чином комель фіксується в залишку труби під силою тяжіння самої вудки.

Малюнок №5 - Вкладена в утримувач вудка (я для ілюстрації просто вклав трубку)

Головне врахувати той факт, що вудка в самому власнику кріпиться за рукоятку (комель), тому саму палицю потрібно міцно закріплювати в землю, що вся конструкція не впала.

Малюнок №6 - Як виглядає процес лову риби за допомогою утримувача для вудки

При такій організації держателя для вудки, ви виграєте масу вільного місця (це особливо важливо в важкодоступних місцях), а ще ви зможете досить швидко і просто хапати вудку під час клювання, так як вона легко виймається. Сподіваємося, що наша порада дещо полегшить вам процес лову риби, як і багато інших поради які ви зможете зустріти на https://bip-mip.com/

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: