Новости

«Хороші» VS «Погані»: яких дівчат люблять чоловіки?

Ти і він / Відносини

12 серпня 2016

12 серпня 2016

Катя Ільїна

Фото: ATLAS

Фото: ATLAS

Намагаєшся прикинутися «крутий дівчиськом» на першому побаченні? Розслабся: вчені кажуть, що милі й чуйні дівчата мають більше шансів на успіх.

Якщо говорити точніше, то чоловіки хочуть бачити поряд з собою чуйну дівчину - ту, яка буде брати до уваги не тільки свої, але і його потреби. Такий висновок зробило видання Personality and Social Psychology Bulletin, провівши дослідження серед осіб обох статей. Вони вирішили з'ясувати, чи є зв'язок між чуйністю людини і сексуальним інтересом до нього. Виявилося, що так!

В ході опитування 112-ти вільним від відносин студентам було запропоновано проаналізувати свій недавній досвід спілкування з незнайомцем протилежної статі. Ті хлопці, які сприймали незнайомку, як більш чуйну, знаходили її набагато більш жіночною і сексуальної . Цікаво, що у дівчат ситуація склалася по-іншому: вони не наділили «хорошого» хлопця додаткової мужністю або сексуальністю. Вчені кажуть, що причина не в тому, що нам не подобаються милі хлопці, а в тому, що представниці жіночої статі в цілому більш скептично налаштовані до людини при першому знайомстві.

Потім вони вирішили простежити, як це явище відображається на подальшому спілкуванні і потенціал знайомства. Виявилося що хлопці хотіли відносин і відчували підвищений сексуальний потяг до тих дівчат, яких знайшли чуйними. Виходить, що скромною і милою за своєю природою дівчині не варто вести себе, як «фатальна спокусниця», тому що саме це може відлякати хлопця на початковому етапі відносин.

Можливо, це дослідження і не привело до якогось шокуючого відкриття, але ми ще раз переконалися, що м'якість, природність і доброта можуть бути вельми спокусливими. Так що тобі не варто чекати тиждень, щоб передзвонити тому красунчику, з яким ти була на побаченні - зроби це прямо зараз.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: