Новости

Ігри про футбол онлайн

 1. Футбол головами
 2. Супер Футбол - онлайн гра
 3. Чому Супер Футбол - одна з кращих ігор на тему футболу
 4. Інші класні онлайн ігри про футбол
 5. Як ми вибираємо гри про футбол

Безкоштовні гри про футбол онлайн - найкращі версії від західних розробників. Є прості версії, є з повними командами і режимом чемпіонату.

Футбол головами

Якщо вас цікавить цей конкретний жанр, то дивіться підрубрику на нашому сайті:

Ігри в Футбол головами

Ігри в Футбол головами

Супер Футбол - онлайн гра

Одна з найкращих онлайн ігор про футбол - це Супер Футбол (Super Soccer Championship). У ній є чемпіонат і повні команди. Сама гра дуже легка, менше мегабайта - і поки ви читали ці рядки, вона вже мала завантажитися. Спробуйте в неї пограти прямо зараз!

Управління - мишкою вибирайте, куди бити м'ячем поточному гравцеві. Можна передати пас іншому, якщо не виходить відразу пробити по воротах. А ми знаємо, що в справжньому футболі майже ніколи не виходить пробити відразу по воротах - адже гравці супротивника заважають і намагаються відібрати м'яч.

Чому Супер Футбол - одна з кращих ігор на тему футболу

Чітко обговоримо - це найкраща гра на Flash. І ось чому:

 1. Вона важить 700 кілобайт і вантажиться швидко
 2. Незважаючи на розміри, в ній грають повні команди
 3. Управління дуже легке і зрозуміле (одна мишка)
 4. Вся гра проходить в режимі чемпіонату з футболу
 5. Купа різних команд від різних країн!
 6. І можна вибирати свою країну.

Запам'ятайте цю сторінку - на ній можна грати в футбол відразу. А можна перейти на рідну сторінку з описом - і грати в Супер Футбол там.

Інші класні онлайн ігри про футбол

У самому верху сторінки ви можете завжди знайти анонси останніх ігор, доданих на наш сайт. Вони зроблені на Flash або HTML5, в них можна грати прямо в браузері. Ось кілька цікавих варіантів з перших доданих:

Як бачите, тут є і симулятори справжньої спортивної гри, і просто забавні ігри на футбольну тему. Але всі вони заслужили кращих оцінок.

Як ми вибираємо гри про футбол

В цей розділ ми викладаємо гри з оцінками 4-5 зірок на порталі Newgrounds.com. Це ознака того, що вони дійсно кращі і подобаються багатьом (десяткам тисяч і навіть мільйонів, якщо вважати всі публікації по світу).

Крім цього, ми додатково дивимося, щоб гра про футбол запускалася швидко і в неї було зрозуміло грати. Ми не публікуємо вікторини типу "Вгадай європейську футбольну команду", оскільки вони складаються в основному з тексту.

Тут ми викладаємо гри, в яких є динаміка, швидкість і натиск, як в справжньому футболі! Тобто такі, в яких є життя!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: