Новости

Танчики 1990. Танки Денді на iPad

  1. Огляд Танчиків на iPad

Танчики на Денді - велика гра! А для нас з дружиною вона займає особливе місце. Кілька років тому в новорічну ніч у нас не було грошей. Зовсім! Нуль! Уявляєте? Мені ще не дали зарплату, зарплату дружини ми прогуляли з друзями. Брати в борг не було бажання. У холодильнику лише пиво від останньої зустрічі з друзями. І ось сидимо ми в квартирі, наближається новорічна ніч, виникає ідея: «А давай пограємо в Танчики!» У мене був джойстик, який друг (як знав) подарував мені незадовго до цього. І ми давай Рубан на емуляторі Денді в ті самі Танки - так Новий рік і провели. Тепер згадуємо про цей час з особливою ніжністю. :)

Повернемося ще далі в минуле. Рік 1991 - я ходжу в перший клас і після уроків кожен день ми заглядаємо до одного, щоб пограти в новомодну Sega Mega Drive. Приставка безумовно класна, багато стали згодом культовими ігор. Але як тільки мені на день народження дарують Dendy - ми частіше починаємо збиратися у мене, щоб ... пограти в Танчики! Цю гру знали всі діти мого часу. У перших комп'ютерних клубах найпопулярніші гри - Танчики і Супер Маріо.

Як же я зрадів, коли одного разу виявив в App Store ті самі Танчики-1990 (Battle City)! Я погрався і по якомусь непорозумінню не повідомили читачів про цю гру. Ганьба мені! Зараз спробую виправити помилку. Тим більше Танчики на iPad з першої версії значно покращилися. Вчора провівши кілька годин за ними - я зробив висновок, що нинішня версія навіть краще ТИХ САМИХ ... Нинішнє покоління геймерів зможе гідно оцінити шедевр минулого!

Нинішнє покоління геймерів зможе гідно оцінити шедевр минулого

Огляд Танчиків на iPad

Управління в танчики не дуже зручне. Тобто складається враження, що віртуальний джойстик не завжди коректно і вчасно реагує на дії. Навіть через якийсь час звикнути я не зміг. Єдиний плюс в тому, що, джойстиком можна користуватися в будь-якому місці екрану - він не прив'язаний до конкретного місце. Їзда - зліва, а стрілянина - справа.

Для проходження є цілих 4 режими:

Classic - класичний Battle City! Той самий з жовтеньких картриджів. Всі рівні доступні безкоштовно.

Christmas - новорічні рівні, які за 250 монет. Безкоштовно дають пограти три рівня. Мета - захистити замість штабу ялинку.

Stalingrad - рівні, присвячені Сталінграда. Всі рівні стоять 350 монет, але три з них доступні безкоштовно. Потішив бонус «HELP!»: Після того, як його береш, в підмогу відправляється другий танк, керований AI.

Tank 1990 K - знаменита модифікація оригінальної Battle City. Відрізняється тим, що вороги можуть брати бонуси. Додалися два бонуси - пістолет і корабель. Також по миготливим танкам можна стріляти кілька разів за бонуси на карті. Всі рівні безкоштовно.

Але від оригінальної Battle City версію для iPad відрізняє не тільки кількість рівнів, але і деякі особливості.

1) Бонуси, які розташовуються в правому куті екрану. Закінчуються життя - можна скористатися сердечком. Хочеться захистити штаб - використовуй лопатку. Бонуси не безмежні.

2) Після програшу за внутрішню валюту можна відновитися.

Всередині гри є цілий магазин, де можна купити монетки. Ціни доходять до 100 доларів ... А вже за монетки купується в грі все. Вище я вже згадав, що за монети можна купити рівні. Також можна купити нових ворогів ... Монети можна заробити, проходячи гру без поразок в одиночному режимі - для цього розробники вмонтували в гру звання!

Монетизація хоч і велика, але аж ніяк не агресивна - пограти в своє задоволення і поностальгувати абсолютно безкоштовно гра дає! Більше дратує спливаюча реклама.

Є конструктор рівнів. Як кажуть, популярні і не дуже популярні Youtube-блогери: «Палець вгору, якщо ти в дитинстві споруджував схожий рівень!»;)

»;)

Режим гри на двох. Поки присутній в неповному вигляді, тобто можна пограти по Wi-Fi на двох iPad, перебуваючи в одній локальній мережі. Розробники обіцяють додати гру через Bluetooth і онлайн. Чекаємо!

Відео:

Висновок: Танчики 1990 року на iPad - відмінний привід повернутися в минуле! Дуже якісна реалізація. Дев'ятого травня присвячується!

Уявляєте?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: