Новости

Журналіст загинув після хокейного матчу Україна - Польща - Новини хокею - За словами свідка, представники керівництва Палацу спорту намагалися йому загрожувати

Юрій Данилов

Журналіст загинув після хокейного матчу Україна - Польща https://cdn.segodnya.ua/img/article/3970/74_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3970/74_tn.jpg 2012-11- 12T11: 48: 40 + 02: 00 Хокей За словами свідка, представники керівництва Палацу спорту намагалися йому загрожувати

Після хокейного матчу Україна Польща в Палаці Спорту в Києві трагічно загинув хокейний оглядач Юрій Данилов.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст Іван Вербицький, який також пристосовувати на матчі, трагедія 11 листопада сталася через те, що робочі у Палаці спорту готувалися до концерту і наспіх валили трибуну і встановлювали сцену.

"Працівники підганяли нас, мовляв, йдіть геть зі своїми матеріалами, нам треба форсувати. Буквально перед льодом вони розсунули яму, метрів 7 вниз. Ми назвали її" крематорієм ", а потім пішли разом з Даниловим через тунель, в який зазвичай виходять хокеїсти, в роздягальні. він відразу повертався назад, а тим часом робочі розсунули "трап". Звичайно, Юра цього не очікував і вступив в 10-метрову прірву вниз. Тепер (вони) нам розкажуть, що він був напідпитку, що ми самі винні ", - зазначив Вербицький.

За його словами, представники керівництва Палацу спорту намагалися йому погрожувати.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: