Передбачувана коханка Петросяна прийшла в шоу «Ексклюзив» з кільцем на безіменному пальці

19:56, 28.12.2018

Без перебільшення можна сказати, що розлучення Євгенія Петросяна і Олени Степаненко став одним з найбільш резонансних подій в світі шоу-бізнесу в році, що минає. Виявилося що подружжя, чий стаж спільного життя перевалив за третій десяток, останні 15 років не жили разом , Але заради кар'єри зберігали теплі і дружні відносини, які, за чутками, вмить випарувалися, коли з'ясувалося, що 29-річна помічниця Євгена Вагановича Тетяна Брухунова чекає дитину . Як припустили ЗМІ, Олена Григор'єва почала шлюборозлучний процес, побоюючись появи на світ ще одного спадкоємця крім уже наявної дочки Петросяна від першого шлюбу вікторини , Яка мешкає в США.

Як доказ вагітності Брухуновой наводилися кадри, на яких Петросян прогулюється під руку з дівчиною, яка демонструє кругленький живіт. адвокат гумориста Сергій Жорін заявив, що цього відео більше двох років , Брухунова повідомила , Що інформація про її вагітність «не відповідає дійсності», а сам Петросян і зовсім вирішив зберігати мовчання.

адвокат гумориста   Сергій Жорін   заявив, що цього відео більше двох років   , Брухунова   повідомила   , Що інформація про її вагітність «не відповідає дійсності», а сам Петросян і зовсім вирішив зберігати мовчання

Євген Петросян і Тетяна Брухунова

16 листопада Хамовнічеський суд Москви офіційно розірвав шлюб Петросяна і Степаненко, хоча судові розгляди на цьому не закінчилися: зараз екс-подружжя ділять спільно нажите майно загальною вартістю 1,5 мільярда рублів.

І ось, через півтора місяці після того, як Євген Петросян офіційно став вільною людиною, Тетяна Брухунова, раніше воліла не давати інтерв'ю і не розповідати про свої стосунки з гумористом (якщо не брати до уваги короткого коментаря, згаданого вище) прийшла в студію нової програми Дмитра Борисова « Ексклюзив », Дала інтерв'ю одному з найпопулярніших телеведучих нашої країни. При цьому на безіменному пальці передбачуваної коханки Петросяна виблискувало кільце з чималим діамантом.

При цьому на безіменному пальці передбачуваної коханки Петросяна виблискувало кільце з чималим діамантом

Передбачувана коханка Петросяна прийшла в шоу «Ексклюзив» з кільцем на безіменному пальці

«Моє життя повністю змінилася. Це було для мене шоком. Поріг неправди став таким високим, що мовчати вже не було сил », - заявила Брухунова. У новому випуску шоу «Ексклюзив» Тетяна Брухунова погодилася обговорювати будь-які теми і відповідати на будь-які питання і розповіла Борисову про своє особисте життя і взаєминах з 73-річним гумористом.

Тетяна Брухунова прийшла в програму Дмитра Борисова «Ексклюзив»

Додамо, що після розлучення ціни на виступи Євгена Петросяна і Олени Степаненко різко злетіли, проте екс-подружжя відмовилося проводити спільні творчі вечори і з'являтися разом на будь-яких передачах. вони навідріз відмовилися зніматися разом в «Блакитному вогнику» , Хоча до цього багато років поспіль були беззмінними учасниками передачі. Тому, коли вони в один день приїхали в павільйон «Мосфільму» на зйомки, представники артистів настійно попросили організаторів розвести їх по різних гримерці і зробити все, щоб Петросян і Степаненко жодного разу один з одним не зіткнулися. У святковій програмі Олена Григорівна записала дует з молодим виконавцем Андрієм Баринова, а Євген Ваганович знявся разом з Ольгою Бузової .

Новий випуск програми «Ексклюзив» з Тетяною Брухуновой дивіться у неділю о 18:20 на Першому каналі.

Читайте також:

Гучні конфлікти, розлучення, несподівані пари і резонансні заяви: що творилося в шоу-бізнесі в 2018 році

З опису майна Євгена Петросяна і Олени Степаненко пропали 60 картин

Адвокат Євгена Петросяна знову спростував чутки про вагітність передбачуваної коханки гумориста

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: