Новости

Порно стало причиною зараження вірусом мільйонів гаджетів

На порносайті був вірус.

Фото: pixabay

Відвідувачі популярного сайту PornHub стали жертвами хакерського угруповання KovCoreG, яка понад рік мала можливість заражати їх комп'ютери шкідливими програмами, що ховаються за рекламою, повідомляє TJ .

За даними фірми, що займається дослідженнями в області кібербезпеки Proofpoint, потенційними жертвами атаки могли стати мільйони користувачів в США, Канаді, Австралії та Великобританії.

Користувачам PornHub і дрібніших ресурсів пропонували скачати вірус, замаскований під нові версії Google Chrome, Firefox і Microsoft Edge. Цей софт міг використовуватися для крадіжки персональних даних, а також з метою зараження і подальшого вимагання грошей.

Незважаючи на те, що лазівка ​​діяла більше року, про неї стало відомо тільки в жовтні 2017 року. Незабаром після того, як фахівці поінформували PornHub про вірус, порносайт і сотрудічавшая з ним рекламна компанія позбулися шкідливих оголошень.

Нагадаємо раніше ми писали, що порносайт створив ідеальну секс-ляльку на основі запитів користувачів мережі. Також були названі найчастіші помилки при пошуку порно .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: