Новости

«Був справжнім мужиком»: Максим Галкін висловив співчуття у зв'язку зі смертю Говорухіна

Шоумен і телеведучий Максим Галкін приєднався до вітчизняних знаменитостям, які вшанували пам'ять геніального кінорежисера Станіслава Говорухіна, який помер на 83-му році життя.

Шоумен і телеведучий Максим Галкін приєднався до вітчизняних знаменитостям, які вшанували пам'ять геніального кінорежисера Станіслава Говорухіна, який помер на 83-му році життя

Максим Галкін в Instagram написав пост, який присвятив покійному акторові і режисерові Станіслава Говорухіна, талантом якого захоплювався. Шоумен розповів, що Говорухіна любили і поважали не тільки друзі, рідні та шанувальники, а й колеги по роботі. Галкін заявив, що Станіслав Сергійович «був справжнім мужиком» і був взірцем людини з великої літери.

«Цілісний була людина, неподільний, однаковий для тих і для цих. Знімав фільми для людей і про людей. Залишався вірним собі. Чи не вантажив нікого своїми болячками. Чи не заздрив. Чи не брехав. З ним завжди було цікаво спілкуватися. І при цьому великий режисер і актор. Чи роблять зараз таких людей або виробництво закинуто з радянських часів? Найглибші співчуття від усіх друзів рідним і близьким », - написав слова скорботи Галкін.


Світлана Слов'янська

Чи роблять зараз таких людей або виробництво закинуто з радянських часів?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: