Телефони для Skype

Як відомо,   Skype   - це найвідоміша і найбільш часто використовувана програма для спілкування голосом через Інтернет Як відомо, Skype - це найвідоміша і найбільш часто використовувана програма для спілкування голосом через Інтернет. Причому особливу популярність їй надає наявність можливості дзвонити зі Skype на звичайні телефони, що знаходяться практично в будь-якій точці земної кулі, сплачуючи при цьому сущі копійки - 5-15 центів, в залежності від регіону. Про те, як працювати з Skype, я вже писав . В даній статті поговоримо про те, за допомогою яких пристроїв використовується Skype, адже ця програма вимагає як мінімум наявності навушників (колонок) і мікрофона.

Колонки і мікрофон

Найпростіший спосіб - використовувати для розмов через Інтернет звичайні колонки (вбудовані динаміки) і який-небудь простенький мікрофон. Особливо зручно це в разі ноутбуків, які забезпечуються не тільки вбудованими динаміками, але і вбудованим мікрофоном. (Іноді ще й веб-камерою, яку також вміє використовувати Skype.) Однак цей найпростіший спосіб - зовсім не найкращий. Перш за все через те, що мікрофон буде ловити звук, що доноситься з динаміків, в результаті чого при розмові буде спостерігатися помітне і дуже неприємне відлуння. (В Skype є певні програмні засоби, що дозволяють зменшувати це відлуння, але повністю прибрати його не вдасться.) Крім того, при такому режимі спілкування ваші розмови будуть чутні оточуючим, що також не сильно добре.

Тому колонки і мікрофон при спілкуванні через Інтернет практично не використовують.

гарнітура

Набагато частіше разом зі Skype використовують так звану гарнітуру - навушники з прикріпленим до них мікрофоном. У цьому випадку вже не виникає ніякого відлуння, та й ваші розмови не будуть нікому чутні, крім вас.

Однак гарнітури бувають найрізноманітніші. Найпростіші і незручні - один навушничок з прикріпленим мікрофоном і пластмасовою дужкою для кріплення за вухом.

найпростіша гарнітура
найпростіша гарнітура

Наступний тип - один навушник з прикріпленим мікрофоном, який кріпиться не до вуха, а до голови - за допомогою пластикової дуги.

Складніша гарнітура
Складніша гарнітура

Як гарнітуру цей пристрій використовувати вже зручніше, проте погано використовувати в якості навушників. Тому найоптимальніший варіант - звичайні навушники з прикріпленим до них мікрофоном.

Навушники з мікрофоном
Навушники з мікрофоном

Ось таку гарнітуру можна з успіхом використовувати і в якості звичайних навушників, і як гарнітуру для спілкування через Skype.

Телефонні трубки

Гарнітури гарнітурами, а найзручніше розмовляти через Skype за допомогою різних телефонних трубок. Адже це фактично телефонна розмова, тому трубка - самий звичний варіант.

Для Skype існує чимало найрізноманітніших пристроїв подібного типу, які діляться на три основні категорії:

  • дротова трубка, яка приєднується до комп'ютера через USB;

  • бездротова трубка, що працює з базою, яка підключається до комп'ютера через USB;

  • бездротова трубка, що працює з базою, яка підключається до роутера.

провідна трубка

Дротових трубок існує безліч, і випускають їх найрізноманітніші виробники. Вони підключаються до комп'ютера проводом через USB, а для роботи трубки потрібно встановити невелику програмку. Я використовую найпростішу трубку Skypemate USB-P8D і її роботою цілком задоволений.

Skypemate USB-P8D
Skypemate USB-P8D

Іноді такі трубки випускаються в екзотичних конфігураціях - наприклад, трубка Skypemate VM-01L одночасно є комп'ютерну мишу.

Skypemate VM-01L
Skypemate VM-01L

Бездротова трубка

Бездротові трубки за принципом дії схожі на провідні, проте в цьому випадку спеціальна база трубки підключається до комп'ютера через USB, а трубка з'єднується з базою по бездротовому зв'язку - як правило, це WiFi. Такі трубки, звичайно, дорожче, ніж провідні, але більш зручні - просто тому, що ви можете при розмові відходити на досить велику відстань від комп'ютера, тобто, грубо кажучи, ходити по всьому будинку.

Цих трубок також існує велика кількість найрізноманітніших моделей. І тут потрібно мати на увазі, що не всі вони працюють добре. Наприклад, мій перший телефон з цієї серії - ASUS AiGuru S1 - просто вразив своєю безглуздістю і глюкавий. Мало того що для його підключення доводиться станцювати десять фігур Марлезонського балету, б'ючи при цьому в бубон, так він ще погодився працювати тільки з якоїсь давньої версією Skype, що поставляється з самим телефоном (на інших версіях програмне забезпечення телефону просто вивалювалися з помилкою - це було перевірено на п'яти різних комп'ютерах і двох операційних системах), а при розмові в трубці весь час лунали якісь дивні щиглики і перешкоди.

ASUS AiGuru S1
ASUS AiGuru S1

Значно більш вдалим виявився телефон General Electric GE 2-1878GE5-A . Він пропрацював не один рік, і ніяких проблем при його використанні не було. Причому цей апарат одночасно може виступати і звичайним DECT-телефоном, хоча ця функція мені від нього абсолютно не була потрібна. Втім, у цій моделі також є помітний мінус - вона не розуміє кирилицю в іменах абонентів.

General Electric GE 2-1878GE5-A
General Electric GE 2-1878GE5-A


Бездротова трубка, яка не потребує комп'ютера

Ну і ще один, зовсім новий тип телефонів для Skype - апарати, які не потребують для роботи зі Skype наявності комп'ютера. Зручність подібних пристроїв важко переоцінити - наприклад, я знаю кількох людей, які своїм батькам, які живуть в інших містах, спеціально купували простенький комп'ютер тільки для того, щоб вони могли користуватися Skype.

Тепер ця проблема знята! Можна придбати Skype-апарат подібного типу, і комп'ютер вже не знадобиться - тільки простенький роутер, підключений до Інтернету. (Найпростіші однопортові роутери, які в даному випадку цілком підійдуть, стоять 800-1000 рублів.)

Втім, тут як раз, на відміну від інших типів трубок, поки не спостерігається великої різноманітності пропозицій. Я зумів протестувати пристрій Zyxel V352L EE (Яке, до речі, у продажу з'явиться десь з січня 2009 року), а пошук в Інтернеті з аналогічних моделей дав тільки Topcom Webt @ lker 6000 , Який теж поки важко знайти в продажу в Москві (по "Яндекс.Маркет" - всього дві пропозиції ).

Що собою являє Topcom Webt @ lker 6000, сказати не можу, а Zyxel V352L EE я повивчати у всіх подробицях.

Отже, Zyxel V352L EE - це радіотелефон, що підтримує як звичайну DECT-телефонію, так і Skype, причому для роботи зі Skype не вимагає наявності комп'ютера - йому потрібен тільки роутер з Інтернетом і вільним Ethernet-портом.

У комплектацію пристрою входять: базовий пристрій з блоком живлення, Ethernet-кабель, телефонний кабель, телефонна трубка, кредл з блоком живлення для трубки, кліпса для носіння трубки на поясі і керівництво користувача.

Комплектація пристрою
Комплектація пристрою

Запускається це все абсолютно елементарно. Базовий блок включається в мережу і підключається за допомогою Ethernet-кабелю до роутера. Після цього вам залишається тільки на трубці ввести ваш Skype-логін і пароль.

Введення логіна і пароля
Введення логіна і пароля

Трубка навіть дозволяє зареєструвати в Skype нового користувача - я перевірив, все працює.

Користувач підключений
Користувач підключений

Також трубка вміє показувати кошти на рахунку аккаунта, якщо вони є.

Контакти викликаються за спеціальною кнопці і беруться, зрозуміло, з особистого кабінету даного абонента з серверів Skype.

Контакти
Контакти

Пристрій підтримує повноцінну роботу зі Skype. Ви можете додавати нових користувачів, перейменовувати їх (правда, на жаль, при цьому не можна вводити кирилицю, хоча якщо на комп'ютері змінювали ім'я на російське - воно буде нормально показуватися), видаляти і блокувати. Також трубка приймає запити на авторизацію і дозволяє обробляти ці запити так само, як на комп'ютері.

Запит на авторизацію
Запит на авторизацію

Ну і, відповідно, користувачеві доступні і інші види налаштувань Skype - наприклад, від кого приймати дзвінки, а від кого не приймати.

Налаштування безпеки
Налаштування безпеки

Також порадував той факт, що апарат вміє показувати аватари абонентів при вхідних дзвінках.

Вхідний дзвінок
Вхідний дзвінок

Дальність дії трубки в приміщенні - до 50 метрів. У мене віддалитися від бази на 50 метрів не вийшло (бальний зал зараз на ремонті, там просто не пройти), але в межах метрів тридцяти чутність була відмінною.

У самій трубці є роз'єм для гарнітури - це, в загальному, зовсім не зайве для випадків, коли потрібно довго і нудно з кимось розмовляти.

Наявність DECT-телефону (який, до речі, також підтримує імпульсний набір, що буває далеко не завжди) також може бути зручним. Ви можете для певних телефонних номерів виставляти пріоритети - використовувати спочатку DECT-дзвінок, а якщо абонент недоступний - тоді вже Skype. Можете змусити трубку видавати запит, яку саме лінію використовувати.

Загалом, пристрій, на мій погляд, більш ніж гідне і зручне. Підтримка Skype зроблена просто відмінно - вам без комп'ютера доступні практично всі функції, включаючи автовідповідач, конференц-дзвінки, переадресацію, вибір статусу в мережі і так далі. До речі, базовий блок підтримує підключення до чотирьох трубок, причому вони можуть здійснювати один на одного внутрішні дзвінки.

Єдині дві невеликі претензії, які у мене виникли, стосуються неможливості введення на клавіатурі трубки кирилиці (в загальному, пережіваема), ну і конструкції клавіш курсору на трубці: клавіші зроблені з м'якого пластику, натискаються туго, тому просто пальцем їх натиснути неможливо - доводиться натискати нігтем.

кнопки зі стрілками
кнопки зі стрілками

Втім, численні гідності пристрою явно переважують невеликі недоліки. Використовувати його дуже і дуже зручно, і працює телефон без якихось глюків - я його дуже активно "ганяв" протягом тижня.

висновки

Гарнітура - найпростіше і недороге, але кілька незручне пристрій для використання з Skype. Провідні трубки, як правило, працюють цілком надійно, та й коштують рублів 800. З бездротовими трубками слід бути обережніше, тому що вони нерідко виявляються глючная, тому купувати варто тільки перевірені моделі. Втім, там і перевірених варіантів - десятки. Вартість бездротових трубок - приблизно 2000-3000 рублів.

Бездротові трубки, які не потребують комп'ютера, в продажу ще тільки з'являються. Вони найзручніше, але за зручності доводиться платити - вартість що Zyxel V352L EE, що Topcom Webt @ lker 6000 заявлена ​​в районі 5000 рублів. Але, на мій погляд, воно того варто.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: