Новости

Купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку

 1. Чим вигідно придбання акцій Газпрому
 2. Вартість акцій Газпрому
 3. Брокерські послуги
 4. Відкриття брокерського рахунку
 5. Установка системи QUIK з двухфакторной аутентификацией
 6. Що робити далі

Газпром є публічним акціонерним товариством, і купити акції Газпрому фізичній особі в Ощадбанку досить просто, без спеціальної освіти або навичок. При цьому потрібно враховувати кілька особливостей. По-перше, у вільному продажі знаходяться тільки звичайні акції Газпрому, привілейованих акцій у продажу немає. По-друге, придбати їх може як фізична особа - резидент, так і громадянин іншої країни. По-третє, безпосередньо свої акції ПАТ Газпром не продає, це робиться тільки через спеціальних агентів.

По-третє, безпосередньо свої акції ПАТ Газпром не продає, це робиться тільки через спеціальних агентів

Альфа-Банк: Супер пропозиція! Кредитна карта «100 днів без%» від Альфа-банку!
+ Випуск картки безкоштовно
+ Кредитний ліміт до 300 000 руб.
+100 днів без% по кредиту на покупки і зняття готівки
+ 0% по кредиту на переклад і на будь-які покупки протягом 100 днів
+ 0% комісії на зняття готівки
+ Безвідсотковий період починається при першій покупці, знятті готівки або іншої операції по карті. >> Повні умови по карті
Замовити карту

Чим вигідно придбання акцій Газпрому

Питання про збереження прибутковості власних заощаджень в умовах високих фінансових ризиків в світі стоїть дуже гостро. Далекоглядні інвестори намагаються купувати найбільш стабільні об'єкти прибутку - престижну нерухомість, дорогоцінні метали, акції великих, впевнено розвиваються підприємств. Акції Газпрому за своєю дохідної привабливості давно займають лідируючі позиції в світі і пропонують своїм власникам:

 • можливість брати участь в найбільшої енергетичної компанії, запаси ресурсів якої займають 72% в Росії і 17% всіх запасів світу, з контрольним пакетом, що належить державі;
 • частку в надійному бізнесі, величезні перспективи якого сьогодні відзначають усі провідні фондові аналітики, а значить захист свого капіталу від раптових втрат;
 • активи з високою ліквідної здатністю, тобто можливість завжди реалізувати їх за хорошою ціною і застрахувати себе від будь-яких непередбачених ситуацій;
 • додатковий дохід, якщо укласти договір про інвестиційний управлінні або самостійно розпоряджатися торговими угодами, з огляду на зростання і зниження вартості акцій;
 • право на отримання дивідендів мінімум раз в 2 роки, навіть у випадках зниження вартості акцій за підсумками року.

Вартість акцій Газпрому

Перед початком будь-якої фінансової операції фіз особа, яка купує акції, або інвестор, зазвичай вивчає інформацію про ціну і характер угоди. Хоча ПАТ Газпром є однією з найбільш дорогих і прибуткових компаній в світі, і в її історії були періоди серйозних спадів. У 2008 році з початком світової економічної кризи ціна на акції Газпрому впала майже на 80%, в 2014 році так само спостерігалися тривалі негативні зміни вартості акцій.

Будучи економікообразующей галуззю, нафто- і газовидобування найбільш чутлива до світових політичних тенденцій. Контрольний державний пакет акцій, стратегія глобалізації торговельних відносин і постійний пошук універсальних інструментів взаємодія в будь-яких політичних ситуаціях дозволяють Газпрому стабільно збільшувати прибутковість і підвищувати світовий авторитет. Номінальна ціна однієї звичайної акції ПАТ Газпром в останні роки не опускалася нижче 140-200 рублів.

Акції продаються не поштучно, а пакетами, або лотами. Стандартної лот GAZPROM складається з 10 звичайних акцій, тобто на мінімальну покупку піде від 1500 до 2000 рублів. Придбання пакета в розмірі від 2% вартості всього портфеля дає акціонеру право на участь у Зборах акціонерів. Вартості акцій у різних офіційних брокерів не надто відрізняються один від одного, тому висновок - чи можна довірити брокеру свій портфель цінних паперів - слід робити на підставі відомостей про його надійності і професійні навички. У будь-якому випадку за свої послуги брокер візьме комісію в розмірі близько 0,5% від вартості пакета.

Брокерські послуги

Акції Газпрому є об'єктом біржової торгівлі і знаходяться в обігу на Фондовому ринку на майданчиках Московської і Санкт-Петербурзької фондових бірж. Торгівлею на біржах займаються спеціально акредитовані агенти - брокери, на сайтах яких завжди можна знайти інформацію про вартість акцій і тенденції до збільшення або зниження їх прибутковості. Фізичній особі, яка має брокерської ліцензії, в будь-якому випадку для покупки акцій Газпрому доведеться укласти відповідний договір з певним агентом.

В Ощадбанку брокерські та багато інших фінансові та інвестиційні послуги надає Корпоративно-інвестиційний бізнес Ощадбанку Росії - Sberbank CIB, у якого укладено понад 180 тисяч договорів з корпоративними і приватними інвесторами.

Відкриття брокерського рахунку

Відкрити брокерський рахунок в Ощадбанку можна як особисто при відвідуванні офісу, так і дистанційно за допомогою системи інтернет-трейдингу QUIK. У будь-якому випадку клієнтові знадобиться паспорт, оригінал свідоцтва ІПН і мінімальна сума для придбання пакета і оплати комісії. На відкриття рахунку знадобитися 2-3 дня, після чого можна приступати до запланованих операцій. Крім того, майбутній акціонеру буде відкритий депозитарний рахунок, на якому куплені акції будуть безпосередньо враховуватися і зберігатися.

Рахунки, відкриті особисто в офісі Ощадбанку, також будуть доступні для дистанційного керування через систему інтернет-трейдингу QUIK, яка має як локальний варіант установки, так і WEB-версію на сайті Sberbank CIB.

Установка системи QUIK з двухфакторной аутентификацией

Відкриття брокерського рахунку фізичній особі в системі QUIK проводиться через сторінку офіційного сайту ПАТ Сбербанк в головному меню на вкладці «Приватним клієнтам», де потім слід провести ряд нескладних дій.

 1. У розділі «Онлайн брокерський послуги» - «Послуги» внизу сторінки вибрати вкладку «Підключення QUIK« і завантажити архів програми.
 2. Після завантаження, розпакування архіву QUIK і запуску від імені адміністратора почати установку системи з вибором варіанта «Аутентифікації з використанням SMS-паролів»
 3. Після завершення установки з ярлика на робочому столі SBERBANK QUIK в альтернативному меню вибрати «Властивості» і на вкладці «Сумісність» встановити «Запуск від імені адміністратора»
 4. У папках установки системи SBERBANK \ QUIK-SМS \ KEYGEN запустити файл keygen.exe і в вікні створення ключа ввести ім'я власника ключа, а також пароль для захисту ключа.
 5. При натисканні кнопок «Створити» і «Завершити» отриманий при генерації ключ pubring.txk з нової папки KEYS необхідно направити на електронну адресу [email protected] , Де в темі листа вказати код договору брокерського обслуговування.
 6. Після отримання листа про реєстрацію ключа можна приступити до роботи з ярлика SBERBANK QUIK і вводячи їхні імена і пароля, а також PIN-коду, який надійде на телефон в SMS-повідомленні. При успішній реєстрації в системі на екрані з'явиться повідомлення «Двухфакторная аутентифікація пройшла успішно».

Що робити далі

ВАЖЛИВО ЗНАТИ !!! Звичайні акції ПАТ Газпром випускаються в бездокументарному вигляді, тобто без видачі будь-якого сертифіката на руки акціонеру, відомості про покупку будуть лише занесені до Реєстру акціонерів.

Далі власник акцій може розпоряджатися пакетом на свій розсуд:

 • продати іншій фізичній особі без посередників, склавши договір купівлі-продажу, після чого новий власник повинен буде зареєструвати пакет в Реєстрі;
 • укласти договір на фінансове управління або перевести обслуговування брокерських послуг іншого брокера;
 • володіти ним без необхідності будь-яких додаткових дій і отримувати стабільні дивіденди.

У будь-якому випадку фізична особа, прийнявши рішення купити пакет акцій Газпрому через Ощадбанк або будь-яку іншу акредитованої організації, зробить серйозний престижне вкладення і відкриє для себе і своїх близьких перспективи до фінансового росту.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: