Новости

Як відключити автозапуск програм в Windows 7 з автозавантаження

  1. Просто спосіб, але не для всіх програм
  2. Стандартними засобами Windows
  3. Прибираємо програми з автозавантаження програмою Ccleaner

Привіт, читачі блогу! Мені неодноразово писали користувачі, які зараз дізнаються, як відключити автозапуск програм в Windows 7. Ця процедура також підійде для інших версій, таких як: Windows XP і Windows 8. Навіщо прибирати програми з автозавантаження?

Справа в тому, що кожен додаток, поміщене в автозавантаження, автоматично запускається в фоновому режимі відразу після завантаження Windows. В результаті операційна система виділяє кожній програмі необхідний обсяг оперативної пам'яті. Тим самим зменшується доступний обсяг для інших додатків. І з цього випливає, що при великій кількості програм, що знаходяться в автозавантаженні, продуктивність комп'ютера може помітно знижуватися.

Тому не варто додавати в автозавантаження всі програми, які здадуться вам необхідними. Їх там повинен бути необхідний мінімум. Крім того, час від часу робити ревізію програм, які знаходяться в треї. І ось чому.

Періодично процедуру очищення Автозавантаження проводити варто навіть якщо ви і не додавали в неї свідомо нові елементи. Справа в тому, що при установці багато програм ненав'язливо пропонують додати їх в автозапуск. А з огляду на те, що більшість програм, як правило, встановлюються методом послідовного натискання кнопки «Далі», навіть не вникаючи в подробиці інсталяції, за замовчуванням в автозавантаження вони і додаються. Тому я намагаюся в кожній своїй статті додавати скріншоти, в яких показую, що потрібно натискати.

Крім того, досить часто при установці програм вони просять дозволити можливість автоматичного пошуку і установки оновлень і доповнень. Такі модулі також потрапляють в автозапуск.

Порада: якщо вам потрібно одноразово використовувати програму, тоді немає сенсу залишати галочки, в яких сказано про оновлення або додавання програми в автозапуск.

Природно, нас не влаштовує купа програм, які будуть завантажуватися разом з Windows. Тому розглянемо способи видалення програм з автозапуску.

Важливий нюанс. Видалення програми з меню автозапуску не стирає самої програми. Вона залишається встановленої і завжди готова до роботи. Запустити програму ви зможете, як зазвичай через меню «Пуск», папка «ProgramFiles» або ярлик на робочому столі.

Автозавантаження служить для більш комфортної роботи за комп'ютером. Після включення комп'ютера вам не потрібно думати: як би не забути включити антивірус, java, MAgent, Skype і т.д. Також додаткову інформацію про автозавантаження можете прочитати в: « Додавання програм в автозавантаження »

Просто спосіб, але не для всіх програм

Якщо ви боїтеся колупатися в налаштуваннях, але все ж хочете зрозуміти, як відключити автозапуск програм, то цей спосіб для вас. Один із способів видалення програм з автозапуску, а значить і з системного трея (зазвичай), надає сам Windows. Для цього досить виконати наступний ланцюжок операцій:

«Пуск» - «Всі програми» - «Автозавантаження». Ми побачимо список програм, які завантажуються автоматично. Тепер викликаємо меню правою кнопкою миші, знаходимо пункт «Видалити» і активуємо його.

Тепер викликаємо меню правою кнопкою миші, знаходимо пункт «Видалити» і активуємо його

Такий штатний спосіб хороший, але не ідеальний. Справа в тому, що багато програм, які завантажуються в автоматичному режимі, не відображаються в меню «Автозавантаження».

Стандартними засобами Windows

Щоб відключити програму з автозавантаження, можна скористатися штатними засобами Windows.

Для цього нам необхідно натиснути «Пуск» - «Виконати» або можна скористатися гарячими клавішами «Win» + «R». Тепер вводимо «msconfig» і натискаємо «Enter».

Тепер вводимо «msconfig» і натискаємо «Enter»

У вікні, переходимо у вкладку «Автозавантаження».

У вікні, переходимо у вкладку «Автозавантаження»

Щоб прибрати програму з автозавантаження, треба прибрати галочку, яка знаходиться зліва елемента автозавантаження. Після чого натиснути «ОК».

Після чого натиснути «ОК»

Після цього з'явиться повідомлення, в якому натискаємо «Вихід без перезавантаження». Якщо ви хочете перевірити, чи точно програма неможливо завантажитися разом з Windows, то можете натиснути на кнопку «Перезавантаження».

Прибираємо програми з автозавантаження програмою Ccleaner

Як прибрати програму з автозавантаження програмним забезпеченням? На допомогу нам прийде невелика, але дуже зручна програма CCleaner, скачати її ви можете безпосередньо на моєму блозі. Додаток CCleaner, незважаючи на свою компактність, дійсно дуже зручне. Це одна з програм, яку можу сміливо порекомендувати для установки на комп'ютер або використовувати Portable версію.

Після установки CCleaaner і його запуску досить просто перейти в розділ «Сервіс», а потім в підрозділ «Автозавантаження».

Після установки CCleaaner і його запуску досить просто перейти в розділ «Сервіс», а потім в підрозділ «Автозавантаження»

Потім вибираємо програму, яку ми хочемо видалити з автозапуску, натискаємо «Вимкнути», підтверджуємо її видалення і тиснемо «ОК».

Нижче на скріншоті ми бачимо, що додаток «MailRuUpdater» запускається при старті Windows.

Але після того, коли я натиснув на кнопку «Вимкнути», в стовпці «Включено» ми бачимо: «Ні». Значить, програма не буде завантажуватися при старті Windows.

Хотілося б ще раз відзначити, що видалення програми з системного трея або автозавантаження не призводить до її видалення. Вона як і раніше залишається инсталлированной і працездатною в системі.

Як бачимо, вирішення питання - як відключити автозапуск программ Windows 7 не таке складне, як може здатися на перший погляд.

А на сьогодні все.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: