Як відкрити редактор реєстру Windows, способи, інструкція з скріншот

 1. Вхід через утиліту «Виконати»
 2. Через пошук в меню Пуск
 3. Для Windows 7, Vista і б олее ра нніх версій
 4. Для Windows 8 і Windows 8.1
 5. Відкриття через провідник Windows

Давно я вже не писав в розділ «Для початківців», так що, думаю, вистачить филонить. Трохи подумавши про тематику статті, я вирішив написати про способи входу в редактор реєстру Windows. Хоча я і пишу в кожній з статей як увійти в реєстр. Краще я розпишу всі можливі способи, доступні в операційних системах Windows за замовчуванням. Отже, що таке реєстр?

Реєстр Windows - це база даних містить в собі всі налаштування і параметри, необхідні для роботи операційної системи. У ньому знаходяться настройки як апаратного, так і програмного забезпечення. Більшість змін в панелі управління, редакторі групових політик і додаткових параметрів системи записуються в реєстр.

Отже, як же увійти в редактор реєстру Windows?

Вхід через утиліту «Виконати»

Саме цей спосіб я використовую в своїх статтях, так як він, на мій погляд, найшвидший і зручний. Виконуємо три простих дії.

 1. Натискаємо клавіші Win + R (Win - це кнопка, між Ctrl і Alt в нижньому ряду клавіатури, зазвичай на ній зображений значок Microsoft Windows )
 2. У вікні набираємо regedit.
 3. Тиснемо кнопку ОК.

Через пошук в меню Пуск

Для початку розглянемо на прикладі Windows 7, так як у неї старий варіант меню Пуск і цей варіант підійде для більш старих операційних систем.

Для Windows 7, Vista і б олее ра нніх версій

 1. Відкриваємо меню Пуск.
 2. Вводимо в рядку пошуку regedit і запускаємо знайдений файл, який відобразиться у верхній частині Пуска.

Для Windows 8 і Windows 8.1

 1. Відкриваємо Пуск і проводимо від правого верхнього кута, вниз до правого нижнього. Тиснемо на кнопку з зображенням лупи (Пошук).
 2. Зверху праворуч з'явиться форма для введення. Пишемо в неї відкриваємо знайдений файл.

Відкриття через провідник Windows

Дуже простий спосіб: треба всього лише знайти потрібний файл в системній папці. Для цього йдемо по шляху: C: \ Windows. Шукаємо файл запускаємо його.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, ввівши свій e-mail в поле праворуч.

Дякую за увагу!

матеріал сайту Skesov.ru

Оцініть статтю:

(8 голосів, середнє: 3.8 out of 5)

Поділіться з друзями!Отже, що таке реєстр?
Отже, як же увійти в редактор реєстру Windows?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: