Новости

Як змінити екран привітання Windows

  1. Спосіб 1 - програма Tweakslogon
  2. Спосіб 2 - програма Windows 7 Logon Background Changer
  3. Спосіб 3 - Редагування реєстру

Привіт, друзі!
Чи можна самостійно змінити стандартний екран вітання (завантаження) Windows на свій і як це зробити?

У цій статті я розповім про три найбільш простих і доступних способах заміни екрану вітання Windows на будь-яке ваше зображення.

В одній з попередніх статей я розповідав про те, як можна змінювати зовнішній вигляд папок , А сьогодні ми навчимося змінити екран привітання Windows. Адже кому не хочеться, після установки системи , Зробити її ще більш оригінальною. Рекомендую також ознайомитися з моїми статтями про відновленні зниклих файлів , правильної установці Adobe Flash Player (Адже його теж треба поставити після установки системи) і виборі хорошого антивіруса . До того ж раз ви цікавитеся зовнішнім виглядом, можливо, вам буде також цікаво як ви будете виглядати через 20 років . 🙂

Спосіб 1 - програма Tweakslogon

Tweakslogon - найбільш простий інструмент для заміни заставки при вході в Windows. Все, що потрібно зробити - це запустити програму, натиснути «Change Logon Screen» і вибрати будь-яку вподобану картинку. завантажити програму.

Увага! Ваш малюнок повинен бути не більше 256Кб. Не знаєте як підігнати потрібний розмір? Рекомендую прочитати мою статтю «Як змінити розмір зображення з використанням програми Microsoft Paint». Посилання .

Щоб подивитися, що у вас вийшло - досить натиснути «Test» у вікні програми або комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del.

Спосіб 2 - програма Windows 7 Logon Background Changer

Windows 7 Logon Background Change - програма дозволяє вибрати будь-яке зображення, яке буде автоматично оптимізовано і підлаштовано, для зміни фонового малюнка. завантажити portable версію програми можна тут або з офіційного сайту www.julien-manici.com.

Створіть окрему папку для картинок і наповніть її вашими фотографіями або будь-якими картинками в хорошому дозволі. Кількість на ваш розсуд, можна і одну.

Далі запустіть програму і натисніть кнопку → Choose a folder. Вкажіть створену вами папку. Якщо все зробили правильно, то ваші картинки будуть довантажувати в нижньому слайдері. Виберете найбільш підходящу і натисніть Apply. Тепер оцініть, що вийшло натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del.

Спосіб 3 - Редагування реєстру

Цей спосіб для допитливих, коли просто - значить не цікаво. Про те, що таке реєстр і для чого він потрібен можна ознайомитися прочитавши статтю Очищення і дефрагментація реєстру . У сьомій версії Windows, змінити фон завантаження Windows можна засобами самої операційної системи. Для цього потрібно внести невеликі зміни в реєстр.

Пуск → Regedit в рядку пошуку → Enter. якщо включений Служба захисту користувачів (User Account Control) підтвердіть дію натиснувши → Так.

Нас цікавить параметр HKEY_LOCAL_MACHINE клацаємо по ньому правою клавішею миші → Знайти. У вікні пошуку вводимо OEMBackground (зняти прапорці з усіх опцій, крім імена параметрів).

Відкриється розділ:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Authentication \ LogonUI \ Background.

Нас цікавить OEMBackground → відкрийте його, двічі клацнувши лівою клавішею миші. У вікні «Зміна параметра DWORD» поміняйте значення з 0 на 1.

Тепер створимо пару папок. Пройдіть за адресою: C: \ Windows \ System32 \ Oobe і створіть папку з ім'ям «info» (без лапок), в цій папці створюємо ще одну з ім'ям «backgrounds» (без лапок).

Пройдіть за адресою: C: \ Windows \ System32 \ Oobe і створіть папку з ім'ям «info» (без лапок), в цій папці створюємо ще одну з ім'ям «backgrounds» (без лапок)

Помістіть ваше зображення в папку. Можна використовувати будь-яке зображення в форматі JPG. Виберете фон і надайте йому ім'я «backgroundDefault.jpg», розмір не більше 256 Кбайт. Дозвіл зображення повинно відповідати вирішенню вашого екрану, інакше фон вийде розтягнутим.

На цьому все, залишилося перезавантажити комп'ютер. Сподіваюся, ця стаття була корисна, не забувайте підписуватися на оновлення блогу. Успіхів!

Чи можна самостійно змінити стандартний екран вітання (завантаження) Windows на свій і як це зробити?
Не знаєте як підігнати потрібний розмір?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: