Новости

Чому не встановлюється DirectX на Windows 7, 8 або XP

У цій статті я спробую відповісти на питання, чому не встановлюється DirectX на Windows 7, 8 і XP. Якщо згадати, які можуть бути помилки при установці даного пакету, то це: «DirectX did not copy a required file» - «DirectX НЕ скопіював потрібний файл» і «Відбулася внутрішня системна помилка». Щоб визначити причину помилки, перегляньте файли DXError.log і DirectX.log в папці «Windows». Про проблеми трохи пізніше, спочатку давайте отримаємо уявлення, що таке DirectX.

log в папці «Windows»

Зайшовши в википедию можна прочитати, що DirectX являє собою набір інтерфейсів прикладного програмування Windows і містить готові класи, процедури, структури і функції для використання додатками.

Для початку скачайте повний пакет DirectX по посиланню. Також поки будете читати статтю, перевірте комп'ютер на віруси, наприклад ось цієї. Як їй користуватися, описано в моїй статті: « Перевірка на віруси ». А тепер поїхали! 😉

Щоб зрозуміти, в чому причина, зайдіть в папку Windows і знайдіть файли DXError.log і DirectX.log. Це логи DirectX. У них ви можете знайти проблему і тим самим дізнатися, чому не встановлюється DirectX.

Windows може бути провиною, коли DirectX не встановлюється на ваш пристрій. Щоб якось вплинути на результат, спробуйте відключити антивірус. Так як можливо, що саме він блокує інсталяційний файл. Далі скористайтеся програмою CCleaner і почистіть реєстр і файли на вашому комп'ютері. Після таких маніпуляцій завантажте інсталяційний файл і спробуйте його встановити.

Ще один варіант - створити новий обліковий запис з правами адміністратора і спробувати в ній виконати установку. До речі, цей варіант рятує дуже часто, коли не встановлюється будь - яке додаток, так що майте введу.

Якщо всі описані способи були зроблені, в тому числі і перевстановлення Windows, то можу вас «порадувати», доведеться ритися в апаратної частини комп'ютера або ноутбука. Здавалося б, не працює просто програма, а тут треба лазити в апаратної частини ?! Ви не помилилися, все вірно! Але перш ніж, щось міняти ви повинні уважно ознайомитися з логами!

Ось що може бути:

  • Оновити прошивку BIOS;
  • Протестувати відеокарту або замінити;
  • Протестувати ОЗУ або замінити;
  • Перевірити жорсткий диск на помилки;
  • Обнулити BIOS - замиканням або спробувати витягти батарейку на 15 хвилин

Сподіваюся, після прочитання статті, ви розібралися через що не встановлюється DirectX. Якщо проблема не пішла і ви вже не знаєте що робити, то спробуйте оновити Windows або зробіть переустановку системи. У будь-якому випадку перегляньте лог файли!

Також можу порекомендувати відео для вирішення проблеми з DirectX:

Здавалося б, не працює просто програма, а тут треба лазити в апаратної частини ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: