Новости

Домени з ТИЦ

  1. Звідки беруться домени з тИЦ
  2. Які небезпеки можуть підстерігати вас при покупці домена з тИЦ
  3. Де можна купити домен з тІЦ
  4. У чому вигода покупки домену з ТИЦ

Заробіток в мережі Інтернет   все більше число користувачів в різному ступені активності втягує в себе щомісяця Заробіток в мережі Інтернет все більше число користувачів в різному ступені активності втягує в себе щомісяця. Більшість з тих, хто прийшов, приймаючи на груди 100 грам водяри величезний потік інформації, рано чи пізно переходять в статус «вебмайстрів» або проповідують пошукове просування сайту. Надалі, працюючи над своїми проектами, більшість зводить свої думки про монетизацію до того, щоб продавати місця під посилання. Ну вже якось ніхто не хоче дивитися в перспективу і чекати того самого приходу хорошого заробітку, ми бажаємо все і відразу. Так уже склалося, що більшість вебмайстрів, які могли добитися меншого або більшого успіху, розумійте, як хочете, залишилися на рівні розвитку Мезозойської ери торгівлі посиланнями.

Але і тут не все так солодко ... Тимчасове розміщення посилань вимагає великих зусиль і коштів на створення багатосторінкових проектів, виведення їх в певній ніші в ТОП і так далі. Але зате є вічне розміщення посилань набагато більш оплачуване, особливо в біржі посилань Gogetlinks . Працюючи на подібних біржах з масою своїх сайтів, дуже важливий такий показник як тИЦ Яндекса і процес забезпечення постійного нарощування тИЦ . Але це ж теж час, гроші і сили? І тут обложений мозок вебмастера думками про заробіток починає працювати, немов алгоритм ЕОМ 80-х повертаючи здобувача після випадання «Error» до вихідних даних «Потрібен домен з тІЦ» ...

Так чи інакше, працюючи з будь-якого роду і виду біржами в Рунеті такий показник як тИЦ важливий!

Де взяти або купити домен з тІЦ? З чим ви можете зіткнутися, купуючи домен з тІЦ? Про це та багато іншого я сьогодні і вирішив розповісти вам, розповівши про те, з чим стикаюся в своїй повсякденній життєдіяльності в мережі.

Звідки беруться домени з тИЦ

1. Перший і найпопулярніший джерело появи в мережі доменів з тИЦ - це несплата послуг і перехоплення його кіберсквотерами. Хтось не заплатив за доменне ім'я, можливо, і хостинг, минув час і домен переходить в статус «звільняє домену». Причин такого безладного і марнотратного промухіванія домену з тИЦ може бути скільки завгодно багато:

- прищавого підлітка Серьогу призвали в армію і йому зараз в моднявом костюмчику від Валентина Юдашкіна вже точно не до ведення сайту та оплати домену, тут хоч би вистачило грошенят на тролінг в мережі і халву; 😉

- зміна пріоритетів життя зі словами: «Та йди ця мережа в Ж»;

- нестача часу на ведення проектів;

- відсутність коштів і так далі ...

2. Прошаренний вебмастер Жора створив невеликий сайт і прокачав його на предмет високого тИЦ Яндекса з метою подальшого продажу.

3. Простий вебмастер Акакій створив проект і ненав'язливо нахерячіл створив понад 1 000 000 сторінок, при цьому просуваючи проект. В один момент йому знадобилося терміново продати проект, але ціни тієї, про яку він думав, ніхто не дає. Тут у нього і народилася ідея продати сайт по частинах, а саме: контентную його частину одному покупцеві, а домен з тІЦ впарити іншим. Так може бути досягнутий потрібний ефект.

4. Слизький тип Стас, загнав свій проект в бан або під фільтри і, страждаючи з виведенням з-під санкцій пошукових систем, вирішив злити «продукт» якомусь новачкові і пекельний адресу. 🙂

5. Не менш підступний, ніж свій попередник, вебмастер Сява склеїв, немов ласти, доменне ім'я з іншим і вирішив розбагатіти, розвівши чергового претендента легких грошей на ці самі гроші, але, як відомо, скупий платить двічі.

6. Агроном з Вілларібо Умберто у вільний від кукурудзи час викуповує доменні імена з тИЦ і перепродує їх потім, додаючи свій скромний відсоток 200, щоб потім вистачило на селітру.

Які небезпеки можуть підстерігати вас при покупці домена з тИЦ

1. Купити домен з тІЦ це добре, але чи втримається потім цей тИЦ? Деякі хитруни склеюють доменні імена, передаючи тим самим тИЦ пріоритетному. Після вдалої оборудки і передачі доменного імені відбувається процес розклеювання і ви залишаєтеся з доменним ім'ям, тИЦ якого дорівнює нулю.

2. Шахраї не менше мудрі, згаданим мною вище, нарощують тИЦ доменного імені, купуючи тимчасові посилання в Sape, як і в попередньому випадку після вдалого продажу тИЦ падає на нуль, адже колишній господар припинить оплату посилальної маси. Найцікавіше тут, що цим методом не користуються при накрутці Тіца до 10 або 20, тут беруть більш високі планки. Чому? Вкладення в тимчасові посилання не окупляться при продажу домену з тИЦ 10, адже його ціна складе 30-50 доларів. А якщо мова йде про тИЦ 100 або 200? Уявляєте ризик?

3. Купивши доменне ім'я з тИЦ від 50, і потрапивши під махінації шахраїв з накруткою показника тимчасовими посиланнями, при зніманні їх ваш домен може взагалі впасти в транс, потрапивши в бан. А ви як думали? Кілька тисяч посилань просто потраплять в оперативному порядку на ваш домен? Пошукові системи ніяк по-іншому як покупку посилань не сприйматимуть такі явища і накладуть свої санкції.

4. Домен з тИЦ може виявитися в лазні або під фільтрами пошукових систем.

5. Домен з тИЦ вам, як недосвідченому вебмастеру, взагалі було передано в довірче управління до моменту вашого платежу, а потім права можуть бути відкликані.

6. На вашому домені з тИЦ колись розміщувався не зовсім пристойний сайт і він має нехорошу історію. Для перевірки подібних фактів можна легко зазирнути на wayback.archive.org і подивитися:

org   і подивитися:

7. тИЦ домену, купленого вами, був досягнутий за рахунок проставляння посилань з сітки сайтів колишнього власника, які він, природно, після продажу зніме. Це тільки говорить про те, що необхідно при аналізі ресурсу перед покупкою перевірити ряд доменів, які посилаються на купується домен, на IP розміщення, можливо, він однаковий або навіть в інструментах аналізаторів видасть прихильність на одному хості. Так, наприклад, видає аналізатор ресурсів cy-pr.com:

8 8. Уважно вдивляйтеся в продаваний вам домен і статистику наданого домену. Часто різного роду шахраї, маючи схожі з написання домени, але мають різний адресу можуть шахраювати.

Так, наприклад домен блогу мого друга Сергія Количева виглядає так:

Він має цілком хороші показники і капловухий вебмастер-новачок радісно поспішить перевести гріш Він має цілком хороші показники і капловухий вебмастер-новачок радісно поспішить перевести гріш.

Ну а в топіку з продажу домену або на аукціоні він міг би впарювати в своєму оригінальному варіанті, так:

або так: або так:

Де можна купити домен з тІЦ

1. Домен з тИЦ можна купити в розділах з продажу доменних імен на різних форумах вебмайстрів. Тут ви купуєте домен на свій страх і ризик, і ніхто не може гарантувати вам того, що ви не зіткнетеся з якимись проблемами після покупки.

Так, наприклад, виглядає продаж доменів на серч:

2 2. Дуже великий вибір доменів на широко поширених аукціонах доменів з тИЦ при різних реєстраторах. Так, наприклад, NIC.ru і RU-center створили відмінний аукціон і добре розрекламували його.

Правда, пригадується скандал з самим реєстратором та аукціоном, вони й самі не проти наваритися добре на доменах з тИЦ.

3. Купити домен з тІЦ можна на спеціалізованих проектах, присвячених звільняються доменів або вже вільним доменів з тИЦ. На них, правда грають і реєстратори, але пошукати щось для себе цілком реально. Я б запропонував вам dnhunter.ru .

4. Чи бажаєте, прям зовсім вдаритися в покупку доменів і їх перехоплення гаряченькими з перших рук? Я порадив би вам в такому випадку скористатися сервісами «Звільнитися домени» і «Звільнені домени» від Рег.ру .

Функціонал цілком інтуїтивно зрозумілий і простий, до речі, до слова сказати, саме тут я і перехопив собі доменне ім'я seopedia.ru з 4-х річним віком, щодо якої вже надходила пропозиція про продаж в 1000 доларів, але воно мені і самому знадобиться. 😉

У чому вигода покупки домену з ТИЦ

1. Наявність тИЦ в певному роді показник і наявності певного трасту, який так важливий при побудові видачі в пошуковій системі Яндекс, що, в кінцевому рахунку, впливає на трафік.

2. Наявність тИЦ у домену з самого початку дозволить вам приступити в найкоротші терміни до монетизації створеного проекту.

3. Наявність тИЦ у домену навіть в нижній його ієрархії 10 - це свого роду поріг, після якого збільшення даного показника буде проходити набагато швидше.

4. Наявність тИЦ у домену дозволить вам брати участь в різних програмах обміну посиланнями, системах рейтингів, партнерських програмах і так далі.

5. Наявність тИЦ у домену збільшить ваші шанси після створення гідного проекту на потрапляння в Яндекс Каталог .

6. Наявність тИЦ у домену збільшить відсоток ймовірності звернень до вас рекламодавців після побудови на ньому хорошого проекту.

7. Наявність тИЦ у домену може заощадити вам кошти на нарощування даного тИЦ. У деяких нішах вартість нарощування тИЦ дуже висока, так як вартість кожного посилання дуже висока і конкуренція. Тут необхідно прораховувати ймовірність отримання потрібного показника тИЦ і вартість пропонованого домену з тИЦ в потрібній ніші.

Ставлення до доменів з тИЦ різне, хтось скаже, що вже краще самому, хтось, стікаючи слиною, побіжить купувати. Але, так чи інакше, ви повинні прораховувати всі можливі варіанти перед покупкою. Купити домен з тіц, коли є гроші легко, ось тільки як правильно це зробити. У цій статті я розповів про цілу масі питань, але якщо у вас залишилися вони, задавайте в коментарях.

Дана стаття написана в моєму улюбленому стилі іронії, але, напевно, більшості з вас все цілком зрозуміло. Тих, кому не сподобався стиль написання прошу не ображатися і поставити мені в Google -1. 😉

ОФФпост:

Вагітна мама запитує Вовочку:
- Кого б ти більше хотів: сестричку або братика?
- Я б хотів, якщо це не дуже позначиться на твоїй фігурі, велосипед. 😀

Але це ж теж час, гроші і сили?
Де взяти або купити домен з тІЦ?
З чим ви можете зіткнутися, купуючи домен з тІЦ?
Чому?
А якщо мова йде про тИЦ 100 або 200?
Уявляєте ризик?
А ви як думали?
Кілька тисяч посилань просто потраплять в оперативному порядку на ваш домен?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: