Новости

Код класичного файлового менеджера для Windows адаптований для Windows 10 і викладений на GitHub

Раніше, ще до появи Windows Explorer, для управління файлами в Windows використовувався класичний File Manager. Файловий менеджер з'явився ще в Windows 3.0 і був породженням епохи MDI (Multiple Document Interface, багатодокументна інтерфейсу), коли вікна ще містили відразу кілька незалежних панелей / вікон, що дозволяло зручно браузіть серед файлів.

Класичний менеджер файлів продовжував поставлятися в складі Windows до кінця 90-х років, однак потім повністю поступився місцем Windows Explorer і, по суті, був забутий.

Нещодавно розробники Microsoft згадали про це без перебільшення зручному рішенні і вирішили «струсити пил» з коду. В результаті на GitHub , Під вільною ліцензією MIT, був опублікований початковий код менеджера файлів. Більш того, також випущена грунтовно допрацьована версія. Тобто File Manager тепер можна без праці запустити навіть на машині, що працює під управлінням Windows 10.

Раніше, ще до появи Windows Explorer, для управління файлами в Windows використовувався класичний File Manager

Менеджер файлів у Win 10. Ілюстрація The Verge

Зокрема, доопрацьований варіант підтримує 64-розрядні версії Windows, «розуміє» такі поєднання клавіш, як ctrl + c і ctrl + v, працює з OLE drag / drop, вміє шукати файли по заданій масці і володіє безліччю інших корисних нюансів.

Хоча багато хто вже звернули увагу на той факт, що на сучасних моніторах з високою роздільною здатністю File Manager виглядає більш ніж дивно, все ж це реальна і цікава можливість «доторкнутися до історії».

Фото: ArsTechnica

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: