Новости

Новина: Як відбувається видобуток біткоіни в домашніх умовах?

 1. Що таке біткоіни і куди їх можна витратити?
 2. Майнінг: непроста видобуток біткоіни
 3. Економічне обгрунтування
 4. Видобуток Bitcoin за допомогою хмарного Майнінг
 5. трохи математики
 6. Як добути біткоіни безкоштовно: користуємося кранами
 7. Як не витратити весь свій час на отримання безкоштовної криптовалюта?
 8. Подвоювач: можливості для заробітку або злодійство ваших Сатоши?
 9. Прогнози на найближче майбутнє

Видобуток біткоіни в домашніх умовах для багатьох стала не просто приємним розвагою, а можливістю отримати стабільний дохід
Видобуток біткоіни в домашніх умовах для багатьох стала не просто приємним розвагою, а можливістю отримати стабільний дохід. Зважаючи на велику кількість способів видобутку криптовалюта, кожен новачок може підібрати найбільш підходящий для себе варіант. Сьогодні можна заробити Bitcoin класичним способом - за допомогою Майнінг, а можна скористатися менш прибутковими, але більш доступними методами. Популярністю користується хмарний Майнінг, різні крани, Подвоювач, боти, ігри та інші різновиди заробітку віртуальних монет.

Що таке біткоіни і куди їх можна витратити?

Видобуток Bitcoin стала можливою з 2009 року, після того, як Сатоши Накамото «ввів» криптовалюта в обіг. Валюта відрізняється:

 1. Відсутністю центрального органу управління (вона не належить жодній державі).
 2. Повної анонімністю кожного гаманця. Тут немає ні імен, ні прізвищ. Тільки унікальний згенерований код, відстежити приналежність якого до одного або іншій особі просто неможливо.
 3. Сучасною системою безпеки. Відомо, що через постійне зміни ланцюга даних, відстежити код транзакцій і замінити його (просто - вкрасти ваші гроші), не представляється можливим.

Видобуток біткоіни в домашніх умовах на початковому етапі приносила значні дивіденди Майнер. Однак, в ті часи вартість криптовалюта обчислювалася в центах. Хоча, добувачі, встигли заробити пристойну кількість віртуальних монет, стали власниками пристойного капіталу з часом. Не дивно, адже після того, як інтерес до криптовалюта істотно зріс, зросла в тисячі разів і їх вартість, а видобуток скорочується в геометричній прогресії. Сьогодні вартість 1 Bitcoin становить приблизно 670 доларів США, а ще тиждень тому курс був нижче - всього 550 доларів США (за станом на 14.06.2016).

Отримати 1 Bitcoin не так-то просто. Більшість користувачів заробляють Сатоши - аналоги копійок або центів. За виконання простих завдань можна отримувати до 1000 Сатоши на годину. Звучить більш «вселяє», ніж відбувається в реальному житті. 1000 Сатоши - це всього лише 0,0069 доларів США.

За допомогою Майнінг відбувається непроста видобуток біткоіни. Тут мова йде про можливості заробити 25 Bitcoin за рішення одного блоку, але зробити це дуже складно. Однак, вже влітку цього року кількість преміальних віртуальних монет зменшиться в два рази і складе всього 12,5 біткоіни за виявлення чергового блоку.

Незважаючи на законодавчі заборони, росіяни є частиною ринку криптовалюта і активно беруть участь в його розвитку. Витрачати зароблені Bitcoin можна досить просто - вам потрібно обміняти їх на будь-яку іншу електронну валюту.

Скільки б не приносила видобуток біткоіни в домашніх умовах, ви можете конвертувати криптовалюта в різні титульні знаки Вебмані, Qiwi , Яндекс гроші і зарубіжних систем грошових переказів, що працюють в режимі онлайн і використовувати в різних цілях.

Майнінг: непроста видобуток біткоіни

Першим і єдиним способом заробітку Bitcoin був Майнінг. Це унікальний спосіб, що дозволяє отримувати криптовалюта шляхом «включення в роботу» потужностей вашого домашнього комп'ютера. Суть принципу полягає в тому, що ПК вирішує математичні задачі. Після того як буде знайдено рішення задачі (хеш), майнер отримає нагороду.

Видобуток Bitcoin за допомогою Майнінг може принести вам 25 Bitcoin за 1 розгаданий хеш. Порахувати нескладно - майнер може заробити майже 17,5 тисяча доларів. Але ось у чому проблема - раніше отримати криптовалюта було досить просто. Досить було задіяти цілком звичайний ПК. Сьогодні заробляти можна за допомогою найсучаснішого обладнання, вартість якого може бути більше 7 тисяч доларів. До того ж безліч Майнер разом з вами намагаються підібрати хеш, і ніяких гарантій того, що саме ви отримаєте нагороду, немає.

Економічне обгрунтування

Рентабельність Майнінг значно впала після появи на ринку спеціальних пристосувань. Повна професіоналізація видобутку зробила застосування звичайних стаціонарних обчислювальних апаратів нерентабельним.

Непроста видобуток біткоіни здійснюється за допомогою устаткування ASIC. Системи виробляють близько 2,5 ГігаХеша в секунду. При цьому вони споживають не більш 2,5 Ватт енергії.

Видобуток криптовалюта на простому обладнанні, наприклад, за допомогою карти Radeon HD 7990, дасть можливість виробити 1.2 ГігаХеша при споживанні 200 Ватт. Ви точно не встигнете підібрати хеш, просто не витримаєте конкуренцію.

Класичний Майнінг поступається місцем більш сучасним способам видобутку криптовалюта. Постійно відкриваються нові ферми, продуктивність яких в сотні разів вище класичного обладнання ASIC. Нескладно вгадати, хто отримає нагороду - ферма або майнер, який витратив на покупку устаткування близько 7 тисяч доларів. Куди простіше скачати програму з видобутку біткоіни або інвестувати гроші в сайти хмарного Майнінг.

Видобуток Bitcoin за допомогою хмарного Майнінг

Хмарний Майнінг хороший тим, що ви не купуєте обладнання, а вкладаєте гроші в оренду або викуп потужностей. Вам потрібно діяти за такою схемою:

 1. Вибираєте сайти хмарного Майнінг.
 2. Проходьте реєстрацію, вносите криптовалюта на рахунок.
 3. Закуповуєте стільки потужностей, наскільки вистачить грошей.

Ви здобуваєте Bitcoin разом з іншими Майнер. Прибуток за розгаданий хеш буде розподілятися між усіма користувачами, але з урахуванням вкладених вами коштів. Так ви будете заробляти менше, ніж на класичному Майнінг, але шанси отримати прибуток в сотні разів вище саме у тих, хто працює в команді. Видобуток Bitcoin може проводитися на наступних сайтах:

 1. TopMine. Сервіс надає можливість заробітку при мінімальних інвестиціях у розмірі всього 0.001 Bitcoin. Також ви можете використовувати підручні 5ТераХеш.
 2. HashCoin - ще один порівняно недорогий проект. Ви можете інвестувати всього 0.003 Bitcoin. В якості презенту користувачі отримують 5ГігаХеш.
 3. Ahash підходить тим, у кого є можливість інвестувати більше 6 доларів, мінімальна сума вкладень 0.01 Bitcoin.

Якщо ви не готові до інвестицій - пропонуємо найкращі сайти з видобутку біткоіни за допомогою хмарного Майнінг безкоштовно:

 1. BitcoinCloudOnlin подарує 50 ГігаХеш.
 2. BilyOceans надавала 1000 КілоХеш.
 3. Варто ще раз зазначити TopMine, який радує користувачів рекордними безкоштовними 5 ТераХеш.

трохи математики

Розмірковуючи про рентабельність Майнінг, слід зробити елементарні арифметичні розрахунки.

Купити біткоіни швидко і без зайвих ризиків

 1. У червні 2016 року середня вартість 1 ГігаХеша становить 0.9 доларів.
 2. Хеши підрозділяються аналогічно байтам - KH / MH / GH / TH (аналогічно KB / MB / GB / TB).
 3. Щоб заробляти більш-менш нормальні гроші - потрібно закуповувати ТераХеші, причому, в чималих обсягах.

Рекомендуємо спочатку вивчити, як добути біткоіни безкоштовно, після, вкласти їх в проект або скористатися подарунковими потужностями. Якщо у вас все вийде, і ця справа буде приносити достатній прибуток, то можна інвестувати весь капітал в покупку або оренду потужностей. Ще один важливий момент - придбана потужність назавжди залишається закріпленою за вами. За оренду доведеться платити щомісяця.

Як добути біткоіни безкоштовно: користуємося кранами

Отримати криптовалюта можна безкоштовно за допомогою кранів (змішувачів). Сервіси роздають Bitcoin за виконання певних дій. Наприклад, раз на годину вам потрібно буде вибрати картинку або ввести капчу. За кілька натискань на мишку можна заробити від 1000 Сатоши на годину.

Кращих сайтів з видобутку біткоіни досить багато:

 1. ФріБіткоін. Найбільш затребуваний і популярний ресурс, але, на жаль, не русифікований сервіс. Втім, розібратися з роботою може кожен користувач. Ви проходите просту реєстрацію, і раз на годину можете «знімати» Сатоши. Приємним бонусом стане можливість зіграти в лотерею. За тиждень ви можете назбирати до 150 квитків, що істотно збільшує шанси на перемогу.
 2. MoonBitcoin - хороша реферальная програма, а також автоматичне нарахування Сатоши навіть в той час, коли ваш комп'ютер вимкнений. Сервіс вигідно виділяється на тлі інших. Прибуток доведеться забирати не рідше, ніж 1 раз на годину. Інакше ви зовсім мало заробите (з кожної 5-хвилинка кількість нараховуються Сатоши скорочується). Простіше, встановити скрипт для видобутку біткоіни.
 3. Claimbtc - дає можливість отримувати криптовалюта за вибір картинок. Ви можете заробити в середньому 150 Сатоши кожні 20 хвилин.

Зарубіжні сервіси по праву вважаються надійнішими. Практично всі вони платять без проблем. Але набирають популярність і вітчизняні проекти. Ємеля - це сервіс з відмінною реферальной програмою, а також - хорошими виплатами. Величезний плюс сайту в тому, що він (само собою) російською мовою.

Як не витратити весь свій час на отримання безкоштовної криптовалюта?

Якщо ви хочете отримувати безкоштовну криптовалюта за допомогою кранів - то куди краще використовувати скрипт для видобутку біткоіни. У мережі є безліч програм, які спростять ваше життя. Навіщо це потрібно?

Справа в тому, що на одному крані можна заробити близько 2 доларів на місяць. Це за умови, що ви будете приділяти заробітку не менш 5 годин на день і отримувати не менше 1000 Сатоши за 1 годину. З усіма бонусами і реферальной програмою 1-2 доларів в місяць не вистачить навіть на оплату інтернету або електрики.

Що залишається робити? Потрібно зареєструватися в 10-20 або навіть 100 кранах і тоді ви зможете отримати непогану надбавку до зарплати. Якщо ви не скачаєте програму з видобутку біткоіни, а вирішите збирати Сатоши самостійно - то часу на особисте життя не залишиться в принципі. Тільки уявіть: кожні 5, 10, 15, 20, 40, 60 хвилин вам потрібно заходити на різні сайти. І добре, коли ви користуєтеся всього п'ятьма сервісами, а коли їх 30? Навряд чи ви встигнете все зробити.

Тому, досвідчені програмісти розробляють різні програми, що дозволяють використовувати можливості кранів на повну потужність, не докладаючи ніяких зусиль. Звичайно, не можна качати з інтернету все підряд програми. Ви ризикуєте отримати вірус Bitcoin huobi in, від якого поки неможливо позбутися.

Скрипт для видобутку біткоіни BTC Free Bot - це унікальний і надійний бот, що дозволяє отримувати Сатоши без вашого прямого участі. Сервіс можна налаштувати на роботу з сотнею кранів. Він вміло маскується під справжню людину, вводить капчи, вибирає картинки, натискає потрібні кнопки. Багато сервісів, наприклад, ФріБіткоін, цілком лояльно реагують на використання ботів в отриманні Сатоши. Але якщо програмне забезпечення буде виявлено, то ваш аккаунт заблокують без обговорень. Єдина складність в роботі з ботом - його правильна настройка. У вас не вийде просто завантажити програму з видобутку біткоіни і запустити її. Вам потрібно витратити час на настройку, інакше вона просто не буде працювати.

Подвоювач: можливості для заробітку або злодійство ваших Сатоши?

Зароблених за допомогою кранів Сатоши навряд чи вистачить на забезпечення вільної від матеріальних проблем життя. Тому, багато хто йде піти на ризик. У мережі є сервіси, що дозволяють подвоїти зароблені Сатоши. Список подвійників поповнюється щодня десятками нових сайтів. Пропорційно збільшується і перелік лаві (сервісів, які припинили виплати користувачам).

Переймаючись питанням: «як добути біткоіни безкоштовно?», Краще звернути увагу на сервіси, які пропонують збільшити ваші гроші на 5% на добу. Інакше ви можете втратити все. Подвоювач працюють за принципом Понці. Сумнозвісний для багатьох росіян Мавроді працював по тій же схемі. Виплати тривають до тих пір, поки піраміда живе. Але як тільки кількість тих, хто прийшов буде менше, ніж кількість вже задіяних в піраміді, виплати припиняться. Досвідчені Майнер працюють в більшості випадків тільки з новими сервісами і прокручують гроші не більше двох разів. Якщо вам вдалося заробити і вивести гроші - краще не вкладайте їх в цю ж піраміду знову, а підберіть іншу.

Інвестиції - це непроста видобуток біткоіни. Досить складно вибрати проект, особливо - новачкові. Перш ніж вкласти гроші в чергову авантюру - краще проконсультуватися з досвідченими Майнер. Вони не ховаються від людей, а активно спілкуються на спеціалізованих форумах. Там же ви зможете побачити повний список лаві.

Прогнози на найближче майбутнє

Незважаючи на високу волатильність, біткоіни здатний створювати значні матеріальні цінності навіть в період загальної рецесії. Іссякаемость, ускладнення видобутку та набуття статусу резервної валюти, ось причини стабільного зростання котирувань на віртуальні монети останнім часом. Для отримання стабільно доходу, рекомендуємо використовувати тільки найкращі сайти з видобутку біткоіни.

Новачкам в цій області краще почати з кранів. Отримавши безкоштовну криптовалюта, у вас з'являється можливість інвестувати її в більш вигідні і прибуткові проекти. Якщо ви все-таки захочете зайнятися класичним Майнінг - то врахуйте, що в поточному році вартість 1 розгаданого хеша становить 25 Bitcoin, а вже влітку 2016, вона стане 12,5 монет. Зменшення нагороди незворотний процес. Тобто, з кожним роком класичний Майнінг буде втрачати свою актуальність в силу абсолютної економічну невигідність. Тим більше, з кожним днем ​​з'являється більш потужне обладнання, а значить, вже через рік куплена «машина» буде морально застарілою.

Тепер ви знаєте, як добути біткоіни безкоштовно, а значить, можете сміливо приступати до отримання своїх перших Сатоши!


Опубліковано: 03.06.2016

Що таке біткоіни і куди їх можна витратити?
Подвоювач: можливості для заробітку або злодійство ваших Сатоши?
Що таке біткоіни і куди їх можна витратити?
Як не витратити весь свій час на отримання безкоштовної криптовалюта?
Навіщо це потрібно?
Що залишається робити?
І добре, коли ви користуєтеся всього п'ятьма сервісами, а коли їх 30?
Подвоювач: можливості для заробітку або злодійство ваших Сатоши?
Переймаючись питанням: «як добути біткоіни безкоштовно?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: