Новости

Новина: Наскільки вигідно видобувати біткоіни в 2017 році?

  1. Калькулятори для обчислення прибутку
  2. Хмарний майнінг
  3. Майнінг альткоінов
  4. Перспективність Майнінг біткоіни

Питання щодо рентабельності   Майнінг   Біткоіни хвилює практично кожного прихильника цифровий валюти

Питання щодо рентабельності Майнінг Біткоіни хвилює практично кожного прихильника цифровий валюти. Однак прибутковість заняття безпосередньо залежить від безлічі супутніх чинників, в числі яких наявність вільних грошових коштів.

Щоб розрахувати перспективність видобутку з урахуванням впливають на процес аспектів, можна скористатися спеціальними обчислювальними програмами. При розрахунку вони здатні враховувати ряд параметрів, серед яких вартість обладнання та електроенергії, а також інші змінні. Тому розрахунок прибутку за допомогою спеціального калькулятора буде проводитися з максимальною точністю. Перш ніж віддавати перевагу певною програмою, необхідно познайомитися зі змінними, які підлягають розрахунку:

Hashrate. Хешрейт - це одиниця виміру обчислювальної потужності обладнання. Сьогодні Bitcoin-Майнер розробляються з різним об'ємом хешрейта. Їх продуктивність вимірюється в MH / s (мегахеш / сек), GH / s (гігахеш / сек), TH / s (терахеш / сек) і PH / s (петахеш / сек).

Bitcoins-per-Block. При вирішенні математичних завдань, в кожному блоці створюється незмінне кількість біткоіни . Спочатку це значення становило 50 одиниць, проте кожні 4 роки, після 210 тисяч здобутих блоків, нагорода зменшується вдвічі. Сьогодні винагороду становить 12,5 монет. У 2020 році за рахунок халвінга, цей параметр зафіксується на позначці в 6,25 віртуальних монет.

Bitcoin Difficulty. Щоб в мережі Bitcoin кожні 10 хвилин генерувалося фіксоване число монет, складність математичних задач повинна зростати. Цей параметр показує наскільки важко знайти хеш. Від кількості Майнер, що працюють в системі, безпосередньо залежить складність Майнінг.

Electricity Rate. Це значення вказує на вартість електроенергії, яку споживають все Майнер в великих кількостях. Тому рекомендується заздалегідь дізнатися точну ціну за електроенергію в регіоні проживання.

Power consumption. Для розрахунку обсягу енергоспоживання, слід врахувати, що кожне обчислювальний пристрій споживає певну кількість електрики. Підрахувати вигоду від заняття Майнінг при відсутності точних значень за даним параметру досить складно. Тому слід перейти на пошукову сторінку браузера, ввести модель обладнання і знайти актуальну інформацію для кожного Майнера. Крім того, на корпусі апаратури часто вказується кількість його енергоспоживання (у ВАТ).

Pool Feels. Якщо видобуток монет буде проводитися в майнінговом пулі, то слід враховувати розмір стягуваної майданчиками комісії за надання послуг. Винагорода від видобутого пулом блоку розподіляється між усіма Майнер з урахуванням обсягу вироблених кожним учасником процесу обчислень (хешрейти членів пулу).

Time Frame. Щоб максимально точно обчислити рівень прибутковості від Майнінг, слід визначити кількість часу, який присвячуватиметься даному процесу. Від цього значення буде залежати підсумкова прибуток Майнера.

Profitability decline per year. Ця змінна відповідає за зниження прибутковості від видобутку протягом одного року. Спрогнозувати кількість Майнер, які підключатися до мережі за конкретний проміжок часу, вкрай складно. Передбачати рівень складності процесу видобутку через 3, 6, 9 місяців, неможливо. Саме тому дати ствердну відповідь на питання про перспективність Майнінг біткоіни не під силу навіть професіоналу. Також варто враховувати курсову вартість криптовалюта, яка може стрімко впасти або відразу злетіти. Розрахунок прибутковості повинен проводитися з урахуванням даного параметра, знаючи який можна обчислити приблизний час збільшення складності видобутку.

Conversion Rate. Спрогнозувати обмінний курс однієї одиниці біткоіни по відношенню до американського долара на найближче майбутнє, досить складно. Тому робити передбачення щодо рентабельності Майнінг - нелегке завдання. Якщо майнер планує самостійно добувати блоки і отримувати за них винагороду з метою накопичення біткоіни, то даний пункт при здійсненні розрахунку можна опустити. Коли кінцева мета добувача криється в творі обміну здобутих монет на фідуціарні грошові одиниці, то без урахування цього параметра не обійтися.

Калькулятори для обчислення прибутку

Для розрахунку зазначених вище параметрів, слід скористатися однією з існуючих обчислювальних програм. До такого софту відноситься калькулятор 99Bitcoins. Сьогодні пристрій Antminer S9 є просунутим ASIC-Майнер. Обчислювальна потужність даної моделі становить 14 TH / s. При купівлі обладнання і з урахуванням поточної складності Майнінг, щомісячний заробіток Майнера складе не більше одного біткоіни. Варто відзначити, що в даному розрахунку не були враховані витрати, пов'язані з придбанням обладнання, вартість електроенергії, розмір комісійних зборів від пулу і ще ряд параметрів. Спробуємо нижче врахувати всі нюанси.

Інформація для статті взята з обчислювальної програми, що спеціалізується на розрахунку прибутку від заняття Майнінг. В додаток були введені такі відомості: комісія пулу - 2%, винагорода за видобутий блок до халвінга, що мав місце влітку 2016 року - 25 біткоіни, обчислювальна потужність - 14 TH / s і енергоспоживання - тисячу триста сімдесят п'ять Ватт.

Виходить, що після закінчення року, прибуток Майнера повинна скласти 6 тисяч американських грошових одиниць. Якщо врахувати вартість обладнання, то «чистий» дохід встановиться на позначці 3400 доларів. Знову ж, обчислення проводилися до подій 2016 року, коли винагорода за видобутий блок становило 25 біткоіни, замість поточних 12,5 одиниць. Підсумковий результат безпосередньо залежить від вартості електроенергії, складності видобутку і волатильності криптовалюта.

Розбагатіти від здійснення Майнінг в домашніх умовах за наявності застарілого майнінгового обладнання та високого тарифу за електроенергію, не вийде. Розглянемо варіанти продуктивних Майнер, які можна використовувати при домашньому Майнінг. Варто відзначити, що з кожним роком таких моделей стає все менше, оскільки даний вид заробітку є низькоефективних. Отже:

AntMiner S7. Обчислювальна потужність - 4,73 TH / s. Вартість - 519 доларів. Щомісячний дохід - 0,1645 біткоіни.

AntMiner S9. Хешрейт - 13,5 TH / s. Ціна - 2399 доларів. Прибуток за 30 днів - 0,3603 кріптомонет.

Avalon 6. Обчислювальна потужність - 3,5 TH / s. Вартість - 559 доларів. Прибутковість не більше 0,1232 на місяць.

Зазначена ціна для майнінгового обладнання актуальна на 16.02.2017 року. Варто зазначити, що видобуток криптовалюта не обходиться без капіталовкладень. Відомо, що Майні біткоіни можна іншими способами.

Хмарний майнінг

Хмарний майнінг - це видобуток криптовалюта в віддаленому режимі. При цьому в придбанні дорогих обчислювальних пристроїв немає необхідності. Це обладнання можна взяти в оренду у хмарних сервісів. Практично всі ресурси стягують певну плату за наданий обсяг потужностей, тим самим підтримуючи життєдіяльність компанії. Багатьом користувачам даний варіант здається вкрай перспективним, оскільки шукати обладнання та розміщувати його в квартирі, а також створювати для нього систему охолодження, не потрібно.

Якщо провести поверхневий розрахунок, то можна переконатися в нерентабельність такого підходу в рамках довгострокової перспективи. Нерідко, подібні компанії є фінансові піраміди, за фактом, що не мають устаткування. Прибуток першим клієнтам виплачується за рахунок інвестицій від нових учасників. Тому важливо знайти надійний і безпечний сервіс. Наприклад, компанія Genesis Mining працює на ринку тривалий час і вже встигла заручитися підтримкою численної аудиторії. Однак рекомендується вкладати кошти в придбання хешрейта поетапно.

Майнінг альткоінов

В даний час, на кріптовалютном ринку представлено безліч альтернативних біткоіни валют. Деякі з них Майні досить просто, тому видобутку біткоіни можна віддати перевагу альткоіни (Altcoin). Єдина проблема полягає в неможливості складання прогнозу щодо перспективності кожної з існуючих криптовалюта. Вдалими прикладами альткоінов є Лайткоін, Догікоін і Піркоін.

Щоб оцінити по достоїнству рентабельність тієї чи іншої валюти, слід відстежувати її поведінкові фактори на спеціальних сервісах, подібним Coin Choose. Даний сайт призначений для здійснення аналізу поточної складності Майнінг. Крім того, на ньому представлені відомості щодо можливих варіантів обміну цифрових грошей на інші валюти, а також ймовірність заробітку від здійснення видобутку певних альткоінов.

Перспективність Майнінг біткоіни

Щоб отримати гідний розмір прибутку від Майнінг біткоіни, слід інвестувати кошти в придбання хорошою Майнінг-ферми. Крім того, отримати криптовалюта можна шляхом проведення торгів на спеціалізованій біржі. Однак без наявності професійного досвіду в цій сфері, заняття бажаного результату не принесе.

Крім того, підрахувати прибутковість від видобутку альткоінов також складно. При відсутності часу, необхідного на здійснення Майнінг і вільного капіталу, рекомендується бюджетні кошти витратити на придбання біткоіни і дочекатися підвищення його курсової вартості.


Опубліковано: 25.02.2017

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: