Продати душу дияволу | Uptodatetruth.com - містика і чаклунство

Продати душу лайка або іншому потойбічного суті досить просто - необхідно лише перейти за грань дозволених моральних рамок (насильство заради грошей, зрада коханої людини, зрада кращого друга, шахрайство, крадіжка і так далі) Продати душу лайка або іншому потойбічного суті досить просто - необхідно лише перейти за грань дозволених моральних рамок (насильство заради грошей, зрада коханої людини, зрада кращого друга, шахрайство, крадіжка і так далі). Також, необхідно сильно бажати обміняти свою душу на конкретні матеріальні або нематеріальні блага і регулярно уявляти реалізацію своїх бажань. Лайка з'явиться до вас в абсолютно випадковому образі - це може бути як красива дівчина, так і просто непримітний старий, що проходить мимо.

Люди продають душу часто-густо, досить подивитися навколо, це відбувається постійно. Наведу простий, наочну ситуацію: Чоловік захотів грошей, відповідно йде влаштовуватися на роботу. Однак він шукає роботу не за критеріями «подобається» / »не подобається» або «хочу / не хочу», а за критерієм заробітної плати. Підписує договір, йде працювати (від слова раб). Робота забирає у людини дорогоцінну енергію, змушуючи йти його проти своєї волі, яка противиться, але господар ставить гроші понад своїй суті, це і є продаж душі.

Люди продають свою душу і більш жахливими методами. Наприклад, зрадивши свою сім'ю або ж просто близьку людину, яка довіряв на всі 100%. Подібний вчинок і є угода з дияволом. Такі вчинки ставлять чорні позначки на душі, вбиваючи в людях всю позитивну енергію, роблячи їх есенцію мерзенної і продажною. Натомість на зраду, люди отримують задоволення своїх жалюгідних потреб.

Чим більше людина прагне чогось, тим на більшу готовий піти, хтось навіть йде на вбивство. Якщо людина бажає чогось дуже сильно, до фанатизму, він обов'язково отримає це. Але перейшовши через межу, через яку переходити вкрай небажано. Перетинаючи допустимі межі, ми укладаємо угоду з дияволом, що рівносильно продажу душі.

Багато релігії нерідко говорять про те, що диявол шалено радий своєму превеликий винаходу, яке змушує людей продавати свою душу - гроші. Чим більше людей переступити межу, тим сильніше і могутніше стає диявол. Тим більше хаосу на землі, вище злочинність. Разом з тим, кількість нещасних доль неминуче прогресує.

Я нічого не пропагую і нікого не закликаю вірити в диявола. Просто він існує і чекає коли ви оступитеся. Люди, котрі продали душу дияволу, жадібні до матеріальних благ світу цього. Нерідко, причиною продажу душі стають саме гроші і соціальний статус. На другому місці за статистикою - невиліковні хвороби, неприваблива зовнішність і проблеми з коханою людиною.

Перш ніж продати свою душу дияволу, подумайте не один, і навіть не два рази. Це дуже серйозний крок, зважившись на який, зворотного шляху немає. Ваше фізичне тіло - ніщо, а душа - вічна, безсмертна. Натомість на тимчасовий затишок і щастя, ви віддаєте все, що у вас є. Це нерівноправних угода, навіть якщо після неї ви станете самим багатим і щасливим людиною на землі. Тому, перед тим як шукати способи продажу власної душі і укладення угод, ви повинні знати - це не буде вигідним, жодній людині планети. Вигоду отримає лише диявол, запозичень в своєму арсеналі ще одну вічну, безцінну душу, в обмін на тимчасові блага. Не думайте, що диявол по доброті душевній допоможе вам вирішити ваші життєві проблеми!

Є маги, які здійснюють даний ритуал за плату. У 95% випадків це обман. Попереджу ще раз - як би вам не хотілося розпрощатися зі своєю душею, я ще раз рекомендую забути про це раз і назавжди. Це помилка, фатальна помилка. Продавши душу, ви дуже скоро пошкодуєте про те, що зробили це, і будете шкодувати вічно.

Людина, це ефірне тіло + оболонка. Оболонка псується і стає непридатною через кілька десятків років. Однак ефірне тіло (душа) людини, продовжує жити і після смерті, знаходить все нові і нові оболонки. Невже ви готові пожертвувати найголовнішим, заради однієї з нескінченних оболонок, ціну якої, ніяк не можна порівнювати з вічної душею?

Невже ви готові пожертвувати найголовнішим, заради однієї з нескінченних оболонок, ціну якої, ніяк не можна порівнювати з вічної душею?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: