Новости

Що таке реферальні посилання і реферальні системи?

Подробиці Опубліковано 05.09.2013 16:21

2013 16:21

Напевно, багато хто з вас чули слова "рефссилке", "реферали", "реферальная система", але напевно деякі до кінця не розуміли значення цих слів. Давайте розберемо по порядку що це таке і з чим його їдять.

Для початку почнемо з понять.

Реферальная система це система де її учасника дається можливість запрошувати інших людей через спеціальнию посилання, яка називається Реферальная посилання (реф.ссилка). І робиться це не просто так. За кожного запрошеного учасника, який зареєструвався в системі, користувачеві нараховують або одноразовий бонус, або відсоток від заробітку або витрат запрошеного учасника, який в свою чергу називається рефералом.

Ймовірно, для багатьох вищесказане виглядає як каша, але давайте спробуємо попонятнее зобразити це на прикладі.

Ви зареєструвалися в партнерській програмі, де на різних форматах реклами можна заробити гроші з сайту. Як і будь-якому дроги користувачеві вам дають індивідуальну рефссилку. Ви починаєте розповсюджувати посилання, намагаючись залучити якомога більше людей в систему. Ставка в партнерській програмі нехай буде 10% від заробітку залученого користувача. Що це означає? Наприклад ви залучили в партнерську програму 100 осіб, кожен з яких в місяць заробляє на ній 3000. Ви отримаєте за місяць тільки з рефералів 3000 * 100 * 0,1 = 30000 рублів.

Тобто ви можете взагалі не працювати на партнерській програмі безпосередньо, а просто отримувати постійний, стабільний дохід з рефералів.

Можливо ви думаєте що це якийсь лохотрон і навіщо системі працювати собі в збиток? Насправді у виграші залишаються абсюлютно все.

У плані приклад вище розглянемо як деляться гроші між усіма. Так як в прикладі було розглянуто партнерська програма для веб-майстрів, значить першою ланкою звідки виходять гроші є рекламодавці. Рекламодавець платить за перегляд банера суму, наприклад 1 рубль. За замовчуванням, якщо веб-майстер на чиєму сайті показувався банер не є нечьім рефералом, то йому нараховуються 85% від суми витраченої рекламодетелем і решту 15% система залишає собі як комісію. Якщо ж вебмастер є рефераллов, то схема трохи змінюється. В цьому випадку системі дістається всього 6,5% від коштів, витрачених рекламодавцем, 8,5% відлітає того хто привів рефералла (10% від заробітку реферала) і відповідно для реферала - самого вебмастера нічого не змінюється і він також отримує 85%. Іншими слова з витраченого рекламодавцем 1 рубля, веб-майстер, який ваш реферал отримає заслужені 85 копійок, система відхопить 6,5 копійок, і вам просто за те що ви коли то там привели його в систему по вашому посиланню нарахують 8,5 копійок. Хіба це не чудово?

Як ми вже розібрали що реферальні відсотки система завжди платить від своєї комісії і нічого не забирає у реферала. Тому не бійтеся реєструватися по рефссилке - для вас вони ніяк не є небезпечними.

Реферальні системи дуже прибутковий спосіб заробити, головне правильно рекламувати рефссилке.

Для реклами рефссилок можна використовувати системи контекстної, тизерної реклами, а також Clickunder, Rich-Media, а можна розміщувати посилання у себе на сайті, в статтях, на форумах.

Не забудьте що деякі люди чомусь з обережністю ставляться до рефссилке, думаючи що з них зніматимуть додаткові гроші і саме тому не переходять по ним. В цьому випадку ви можете маскувати їх. Для маскування можна використовувати скорочувач посилань .

Ще відомий спосіб ховати простим яваскрипт рефссилку. Ось вдалий приклад:

<a target="_blank" onclick="this.href='http://www.telderi.ru/?pid=d35792'" href="http://www.telderi.ru/"> Посилання </ a >

В результаті відвідувач бачить сайт без рефпріпіскі, але натиснувши на посилання відправляється саме по ній. Єдиний мінус цієї технології що якщо відвідувач відкриє її в новій вкладці через контекстне меню - фішка не спрацює і він перейде по чистому домену.


Що це означає?
Можливо ви думаєте що це якийсь лохотрон і навіщо системі працювати собі в збиток?
Хіба це не чудово?
Ru/?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: